Doktor Martin

Doktor Martin

S10E07 - Láska tě osvobodí

21.11. 10:35
ČT1
50 minút
Komédia / Dráma

Martin a Louisa se musejí rozhodnout, jestli chtějí zůstat v Porwtennu, nebo se odstěhují do Londýna, kde bylo Martinovi nabídnuto místo děkana lékařské fakulty. O doktorově odchodu se začnou šířit vesnické klepy rychlostí světla. Někteří to nesou těžce, nejvíce zřejmě Sally, která dokonce zavře lékárnu a dodat síly ji musí až Ruth. Na návštěvu za Ellinghamovými dorazí Chris Parsons s ženou Helen. Kvůli Martinově netaktnosti se Helen dozví, že Chris chtěl líbat Louisu, a způsobí tak vztahovou krizi. To celé rámuje potopa v hospodě U humra a kraba, kterou má na svědomí Bert. Kvůli své ješitnosti ale nehodlá přenechat opravy místnímu instalatérovi Bobovi a chce se o vše postarat sám... (Česká televize)

Viac informácií

Epizódy

Séria 10
Není k dispozici
S10E08

Epizoda 8

28.11. 10:35, ČT1, 50 minút

Epizoda 8

O programe

česky, audio popis (AD) česky
Komédia / Dráma

Úspěšný londýnský chirurg Martin Ellingham se rozhodne dát vale městu i kariéře a odchází na venkov do ospalé vesnice Cornish, aby se zde působil jako praktický lékař. Má sice skvělé chirurgické schopnosti, ale naprosto mu chybí schopnost komunikovat s lidmi, což jeho novým pacientům brzy začne jít na nervy. Navíc je v ordinaci zmatek po jeho předchůdci, lékařské vybavení je neopravitelné a v záznamech o pacientech panuje nepořádek. "Korunou" jeho nové praxe je ovšem Elaine Denhamová, nejneschopnější sekretářka v kraji, kterou zdědil po svém předchůdci.(Česká televize)

Tvorcovia

Nigel Cole, Julian Unthank

Hrajú

Eileen Atkinsová, Ian McNeice, Vincent Franklin, Beth Goddard, Selina Cadell, Joe Absolom, Martin Clunes, Angela Curran, Caroline Catz, Jessica Ransom, Shaun Prendergast, John Marquez, Robyn Addison