Agatha Christie: Poirot

Agatha Christie: Poirot

S12E04 - Hodiny

21.11. 14:30
ČT1
90 minút
2011
Kriminálný / Dráma / Mysteriózny / Thriller

Písařku Sheilu Webbovou si objednala jistá slečna Pebmarshová. Sheila se podle přání dostaví na danou adresu. Nikdo jí neotevírá, ale dostala předem instrukce, že i když nikdo nebude doma, má jít dál. A jde. Při čekání na klientku si povšimne, že pokoj je přeplněný hodinami. Při jejich prohlídce nalezne mrtvolu. Současně v tu chvíli se vrátí domů i majitelka domu. Situace se komplikuje zvláště ve chvíli, když se dostane na světlo informace, že slečna Pebmarshová si žádnou písařku neobjednala. Je totiž nevidomá...(Avalon820)

Viac informácií
Není k dispozici
S12E02

Halloween

5.12. 14:30, ČT1, 100 minút

Halloween

Spisovateľka Ariadne Oliverová a jej priateľka Judith Butlerová sa zúčastnia na halloweenskom večierku v dedine Woodleigh Common. Dievča Joyce Reynoldsová im tvrdí, že sa raz stala svedkyňou vraždy. Všetci na večierku si vypočujú jej príbeh, vrátane jej divného brata Leopolda a miestneho reverenda Cottrella. Niektorí ho odmietajú... neskôr však nájdu Joycino mŕtve telo. Vyšetrovania sa ujme detektív Poirot. Na rozdiel od iných, berie Joycin príbeh celkom vážne.(STV)

Není k dispozici
S12E03

Vražda v Orient exprese

8.12. 23:10, ČT1, 95 minút

Vražda v Orient exprese

Orient expres, luxusní vlak, projíždějící celou Evropou, se jedné mrazivé noci stává dějištěm případu, k jehož vyřešení musí Hercule Poirot, který se čirou náhodou ocitl mezi jeho pasažéry, zapojit veškerý svůj důvtip a genialitu. Má k tomu dostatek času, protože vlaku, uvězněnému sněhovou kalamitou kdesi v srbském vnitrozemí, nezbývá než trpělivě čekat na vysvobození ze závějí. A zatím se tedy slavný belgický detektiv pokouší vypátrat, kdo je pachatelem neobvyklé vraždy amerického obchodníka a jaký byl její motiv.(oficiální text distributora)

O programe

česky, audio popis (AD) česky
2011
Kriminálný / Dráma / Mysteriózny / Thriller

Dobrodružstvo kuchárky z Claphamu. Krimifilm VB (2003). Kultová postava Poirot z pera Agathy Christie opäť ožíva.

Tvorcovia

Stewart Harcourt, Charlie Palmer

Hrajú

Greg Bennett, David Suchet, Guy Henry, Beatie Edney, Lesley Sharp, Andrew Havill, Phil Daniels, Victoria Wicks, Tom Burke, Frances Barber, Jaime Winstone, Ben Righton, Geoffrey Palmer, Anna Skellern, Jason Watkins, Tessa Peake-Jones, Olivia Grant, Sinead Keenan, Abigail Thaw, Stephen Boxer, Anna Massey