Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 02:30 Ovocie koncilu
- 02:40 Svedectvo
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 16:05 Brat František
- 19:45 Svedectvo
- 20:30 Jeden na jedného
- 00:00 Zpravodajské Noeviny
- 07:15 Kambodža – Zmrzačený Kristus
- 07:45 Zpravodajské Noeviny
- 08:10 Noční univerzita
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Když bolí tělo
- 14:05 Zpravodajské Noeviny
- 14:30 Chodníčky životů
- 18:00 Sedmihlásky (67)
- 18:04 Příběhy Starého zákona
- 18:10 Strýček Emu
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 22:05 Noční univerzita
- 00:00 Ostrov Hajaju (8)
- 00:10 Kikoriki (26)
- 00:35 Šmolkovia (22)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (27)
- 01:10 Esá z pralesa (16)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop II (7)
- 02:15 Panda a Krash (12)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (1)
- 02:55 Myšiak Anatole (26)
- 03:20 Monchhichi (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 04:20 Malý medvedík (28)
- 04:45 Ruby z dúhy (4)
- 05:10 Bob staviteľ (18)
- 05:55 Máša a medveď (57)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (9)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (20)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (12)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (5)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (58)
- 08:20 Sunny Bunnies (23)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (26)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (9)
- 09:15 Gus, malý veľký rytier II (28)
- 09:25 Esá z pralesa (16)
- 09:35 Sunny Bunnies (24)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 10:20 Bob staviteľ (18)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (4)
- 10:55 Zvedavkovci II (10)
- 11:10 Monchhichi (46)
- 11:50 Mášine rozprávky (17)
- 11:55 Tina a Tony (47)
- 12:50 Ruby z dúhy (5)
- 13:40 Malý silák Bheem (4)
- 13:45 Sunny Bunnies (25)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (29)
- 14:40 Medvedíkovo III (18)
- 14:45 Máša a medveď (59)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 15:20 Esá z pralesa (17)
- 15:45 Rozprávky líšky a vlka (21)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (10)
- 16:45 Monchhichi (47)
- 17:05 Tina a Tony (48)
- 17:15 Zábavné zvieratká (16)
- 17:25 Gus, malý veľký rytier II (30)
- 17:35 Ruby z dúhy (6)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (15)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (6)
- 19:15 Zvedavkovci II (11)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (60)
- 20:05 Esá z pralesa (18)
- 20:15 Bob staviteľ (19)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (11)
- 20:40 Dumper a Skoop II (8)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 22:05 Monchhichi (48)
- 22:15 Malý medvedík (29)
- 22:40 Rozprávky líšky a vlka (22)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (18)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (28)
- 23:45 Sunny Bunnies (26)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 23:30 Výběrová auta
- 01:10 Správy RTVS "N"
- 02:00 Góly - body - sekundy
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Svet v obrazoch
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:10 Doktor z hôr (Investor)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Vulkány (Ostrov Mayotte - zrod podmorského obra)
- 17:00 Detektívi zo severu IV (Deti svetla)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Tulák 7: Kráľ je nahý
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:55 Trpaslíci
- 18:30 Večerníček (Ovečky "N")
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Ekonomika :24
- 02:55 Góly–body–sekundy
- 03:55 Góly–body–sekundy
- 04:55 Góly–body–sekundy
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 07:00 Góly–body–sekundy
- 18:00 Iná liga (2)
- 18:30 Šípky 2024 (3)
- 22:25 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 06:30 Šport+
- 08:30 Ranné správy
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 12:30 Král na ťahu
- 15:15 Očami cestovateľa
- 16:20 Šport
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:55 Šport
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 22:30 Šport+
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 První dojení
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zuzany Smatanové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 OPSO
- 14:10 Kočka není pes (Mainské mývalí kočky a stařičký Paketka)
- 14:45 Od sedmi do čtyř
- 16:05 Zdravotní škola II (Zvláštní zacházení)
- 16:45 Plné hnízdo v Jihomoravském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (12)
- 21:25 13. komnata Kristiny Kloubkové
- 21:50 Gejzír
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:25 Nevinné lži (Hra)
- 23:45 Maigret u Vlámů
- 00:25 Déšť známý i neznámý (2)
- 01:15 Spolu na hranici (13)
- 01:45 Na moll
- 02:35 Žijeme s vírou
- 03:40 Socha Svobody
- 10:15 Naslouchat lesu
- 11:10 Divoká Austrálie (Jurský park)
- 14:45 Déšť známý i neznámý (3)
- 15:35 Klíč
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Týden v regionech
- 03:36 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Interview ČT24
- 04:47 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Události v regionech
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Vytrženo z metropole (František Uhlíř)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:01 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 VIP svět
- 00:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy
- 16:55 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 18:20 Jak to dopadlo!?
- 19:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:10 Moje zprávy
- 20:20 VIP svět
- 20:35 Moje zprávy, komentáře
- 21:25 Tajemství filmů a seriálů - Ostře sledované vlaky
- 22:00 Nikdo není perfektní
- 23:30 Poklad z půdy
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?