Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:45 V pohorách po horách
- 10:20 V souvislostech
- 10:45 Noční univerzita
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 V pohorách po horách
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 20:05 Klapka
- 21:10 Jan Pavel II. a pád komunismu
- 05:10 Bob staviteľ (29)
- 05:55 Máša a medveď (2)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (34)
- 06:35 Zvedavkovci II (27)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (6)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (14)
- 07:55 Drobčekovia (2)
- 08:10 Máša a medveď (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (29)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (24)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára (3)
- 09:25 Esá z pralesa (34)
- 09:40 Ruby z dúhy (22)
- 10:20 Bob staviteľ (29)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (10)
- 10:55 Zvedavkovci II (28)
- 11:10 Monchhichi II (11)
- 11:25 Malý medvedík (1)
- 11:50 Mášine rozprávky (3)
- 11:55 Tina a Tony II (6)
- 12:00 Volám sa Caillou V (1)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára (4)
- 12:50 Ruby z dúhy (23)
- 13:15 Myšiak Anatole (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (10)
- 13:50 Panda a Krash (18)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (48)
- 14:40 Medvedíkovo III (24)
- 14:45 Máša a medveď (4)
- 14:55 Dumper a Skoop III (6)
- 15:20 Esá z pralesa (35)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (48)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 16:25 Panda a Kiwi (22)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (25)
- 16:45 Monchhichi II (12)
- 17:05 Tina a Tony II (7)
- 17:35 Ruby z dúhy (24)
- 18:00 Volám sa Caillou V (2)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (7)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (15)
- 19:15 Zvedavkovci II (29)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (5)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára (5)
- 20:05 Esá z pralesa (36)
- 20:15 Bob staviteľ (30)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (26)
- 20:40 Dumper a Skoop III (7)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (49)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (13)
- 22:15 Malý medvedík (2)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (4)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (34)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 19:30 Motoring
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Góly - body - sekundy
- 01:55 Posol: Príbeh Johanky z Arku
- 04:30 Správy RTVS "N"
- 05:30 Páni kluci
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Falošný princ
- 10:10 Doktor z hôr (Zakázaná láska)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Vulkány (Peru - biele mesto v ohrození)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Podozrenie (3)
- 21:20 Podozrenie (4)
- 00:00 Noc v archíve
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 06:25 Zázračný miniateliér
- 06:30 Jurošík "N" (Jurošík a šibačka)
- 06:40 Jurošík "N"
- 06:45 Websterovci vo filme
- 07:55 Živá panoráma
- 12:25 Posledná večera
- 14:55 Rím: Armáda staviteľov
- 16:45 Lasica píše Čekovskému
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:05 Počasie
- 01:35 Svet v obrazoch
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 01:45 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 14:00 Správy
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 21:00 Král na ťahu
- 22:30 Šport+
- 00:00 Grantchester VII (5)
- 00:45 Na forbíně TM
- 01:25 Z metropole
- 01:55 Kalendárium
- 02:10 Jak se vede, sousede?
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:40 Pod pokličkou
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Chalupa je hra
- 05:10 Slavkov
- 05:30 Na stopě
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Císařův pekař
- 10:20 Pekařův císař
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola II (Odcházení)
- 16:45 Na cestě po Solnohradsku
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kdyby radši hořelo
- 21:30 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:55 Tajemné bunkry (1)
- 01:50 Ztracené adresy (Knížecí pláně)
- 02:10 Velikonoce po valašsku
- 03:05 Jsme jedné krve
- 03:15 Vyměnit dres za sutanu
- 03:40 Nová zpráva z konce světa
- 04:35 Folklorní výlety
- 05:00 Vozejčky aneb Julie na cestách
- 05:30 Husákovi vnuci
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti II (3)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:25 Delfíni
- 12:50 Kouzelné momenty přírody
- 13:40 Historie SS (6)
- 18:20 Cyklotoulky
- 18:30 Stezka Českem (4)
- 19:00 O člověku a naději s Markem Váchou
- 19:40 Postřehy odjinud (Řím očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Kuratorium
- 21:40 Československá pohádka
- 00:00 Zprávy
- 00:08 Historie.cs
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Zajímavosti z regionů
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Regiony ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Týden v regionech
- 03:36 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Vytrženo z metropole (Batalion)
- 05:00 Zprávy
- 05:15 BILANCE: Kdo brzdí výstavbu dálnic?
- 05:43 Události v kultuře
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:31 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Ona a on
- 00:35 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:15 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Vtip za stovku!
- 21:05 Poklad z půdy
- 22:20 Nikdo není perfektní
- 23:25 Nečekaná úmrtí - Helena a Jiří Růžičkovi
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:50 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?