Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:10 Zpravodajské Noeviny
- 07:30 Noční univerzita
- 08:45 V pohorách po horách
- 14:05 Cvrlikání (50)
- 15:15 Artbitr - Kulturní magazín
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 16:20 Dům ze skla?
- 18:10 Strýček Emu
- 20:05 Nebojte se...
- 22:10 Noční univerzita
- 23:00 Cesty - Příběhy pomalým krokem
- 23:25 Moudrost mnichů
- 00:00 Ostrov Hajaju (14)
- 00:10 Kikoriki (32)
- 00:20 Flopy (93)
- 00:35 Šmolkovia (29)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (49)
- 01:10 Esá z pralesa (37)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (50)
- 01:35 Volám sa Caillou V (3)
- 02:00 Dumper a Skoop III (8)
- 02:15 Panda a Krash (19)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (7)
- 03:20 Monchhichi II (14)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 04:20 Malý medvedík (3)
- 04:45 Ruby z dúhy (25)
- 05:10 Bob staviteľ (31)
- 05:55 Máša a medveď (6)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (1)
- 06:35 Zvedavkovci II (30)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (8)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (7)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (16)
- 07:55 Drobčekovia (4)
- 08:10 Máša a medveď (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (30)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (1)
- 09:40 Ruby z dúhy (25)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (11)
- 10:55 Zvedavkovci II (31)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (2)
- 11:25 Malý medvedík (3)
- 11:50 Mášine rozprávky (5)
- 11:55 Tina a Tony II (8)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára (7)
- 12:35 Flopy (93)
- 12:50 Ruby z dúhy (26)
- 13:40 Malý silák Bheem (11)
- 14:40 Medvedíkovo III (25)
- 14:45 Máša a medveď (8)
- 15:20 Esá z pralesa (38)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (2)
- 16:45 Monchhichi II (15)
- 17:05 Tina a Tony II (9)
- 17:15 Zábavné zvieratká (3)
- 17:35 Ruby z dúhy II (1)
- 18:00 Volám sa Caillou V (4)
- 18:25 Drobčekovia (5)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (9)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (17)
- 19:15 Zvedavkovci II (32)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (9)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára (8)
- 20:05 Esá z pralesa (39)
- 20:15 Bob staviteľ (32)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (3)
- 20:40 Dumper a Skoop III (9)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (51)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi II (16)
- 22:15 Malý medvedík (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (6)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (35)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Góly - body - sekundy
- 05:15 Svet v obrazoch
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Vulkány (Island - čaro lávy z Reykjanes)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:40 Góly - body - sekundy
- 23:10 Tulák 8: Na sklonku noci
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:55 Čierne ovce
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:20 Komentáre dňa
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:50 Počasie
- 22:00 Správy :24
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:05 Správy RTVS „N“
- 17:20 Tipos Iná liga (3)
- 17:50 Niké - palubovka 2024
- 01:00 Šport+
- 11:00 Správy
- 12:20 Šport
- 12:30 Král na ťahu
- 13:30 Štúdio TA3
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 22:00 Správy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Pod pokličkou
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kristiny Kloubkové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola II (Odcházení)
- 09:40 Doktor Martin (11)
- 10:40 Dynastie Nováků (6)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola II (Stud)
- 16:45 Na cestě po Rattanakiri
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (13)
- 21:30 13. komnata Iva Šmoldase
- 22:00 BILANCE: Klimatická nouze
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:30 Manželka Ronalda Sheldona
- 00:30 Klamné operace 2. světové války (4)
- 01:20 Déšť známý i neznámý (3)
- 02:10 Spolu na hranici (14)
- 02:40 Hrdinové před tabulí
- 03:20 Ztracené adresy (Libkovice)
- 04:10 Mikulášovické zmrtvýchvstání
- 04:35 Boží rajtování
- 05:00 Život na minimum
- 05:30 Na cestě k sobě
- 05:59 Dobré ráno
- 20:00 Benátky a ostrovy v laguně
- 21:00 Krajinou vína po Slovensku (5)
- 21:30 Doutnající oheň
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Události v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:05 Zprávy
- 14:07 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pravdivý příběh Ivety B.
- 21:25 Tajemství filmů a seriálů - Svatba upírů
- 21:55 Nikdo není perfektní
- 23:05 Poklad z půdy
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:50 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ-
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 ZLATÝ ŠLÁGR 2024
- 00:00 NOČNÍ PROUD
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 20:00 TELESHOPPING