Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 02:50 Svedectvo
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 19:45 Svedectvo
- 22:00 Quo vadis
- 07:35 Dokořán
- 09:20 Lidé z cest
- 10:50 Folkloristé ze Žiliny
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 18:15 Ovečky
- 19:05 Střípky z ostravské archeologie
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:55 Pod lampou
- 00:00 Ostrov Hajaju (15)
- 00:10 Kikoriki (33)
- 00:20 Flopy (94)
- 00:35 Šmolkovia (30)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (50)
- 01:10 Esá z pralesa (40)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 01:35 Volám sa Caillou V (5)
- 02:00 Dumper a Skoop III (10)
- 02:15 Panda a Krash (20)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (8)
- 03:20 Monchhichi II (17)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (16)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (9)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 04:20 Malý medvedík (5)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ (33)
- 05:55 Máša a medveď (10)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (2)
- 06:35 Zvedavkovci II (33)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (8)
- 07:25 Koyaa (5)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (18)
- 07:55 Drobčekovia (6)
- 08:10 Máša a medveď (11)
- 08:20 Sunny Bunnies III (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (18)
- 09:35 Sunny Bunnies III (3)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (12)
- 10:55 Zvedavkovci II (34)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (3)
- 11:50 Mášine rozprávky (7)
- 11:55 Tina a Tony II (10)
- 12:00 Volám sa Caillou V (5)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára (10)
- 12:35 Flopy (94)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:15 Myšiak Anatole (8)
- 13:40 Malý silák Bheem (12)
- 13:45 Sunny Bunnies III (4)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo III (26)
- 14:45 Máša a medveď (12)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (17)
- 15:20 Esá z pralesa (41)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (5)
- 16:45 Monchhichi II (18)
- 17:05 Tina a Tony II (11)
- 17:15 Zábavné zvieratká (4)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (6)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (11)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (19)
- 19:15 Zvedavkovci II (35)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (13)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 20:05 Esá z pralesa (42)
- 20:15 Bob staviteľ (34)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (6)
- 20:40 Dumper a Skoop III (11)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (18)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi II (19)
- 22:15 Malý medvedík (6)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (26)
- 23:35 Mášine rozprávky (8)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (36)
- 23:45 Sunny Bunnies III (5)
- 05:15 Slovensko v obrazoch
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Diablova maska 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Vulkány (Azorské ostrovy - sopečná energia)
- 17:00 Detektívi zo severu IV (Čistá chamtivosť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (3)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Ešte sa nevraciam
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 06:30 KULTÚRA SK
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Komentáre dňa
- 01:45 Góly–body–sekundy
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 07:40 Góly–body–sekundy
- 15:55 Biatlon - MS 2024
- 17:50 Niké - palubovka 2024
- 22:20 Góly–body–sekundy
- 00:10 Na Větrné hůrce
- 01:50 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Silvestrovský koktejl
- 11:05 Na cestě po Rattanakiri
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Buchty po ránu
- 14:35 Babička (2)
- 16:00 Zdravotní škola II (Temné vzpomínky)
- 16:45 Na cestě po východních Pyrenejích
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (3)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a Rozkoše noci
- 00:20 USS Indianapolis: Napospas žralokům (2)
- 01:10 Svědkové času II. - Starověké Řecko (Starořecké metropole)
- 01:35 Každý krok se počítá: Řím
- 02:30 Krásy evropského pobřeží (Mys Wrath)
- 02:35 Ztracené adresy (Hůrka)
- 03:00 Stopy, fakta, tajemství (Zabijte Edvarda Beneše!)
- 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:55 Babylon
- 04:20 Molo, fara, radnice
- 05:05 Československý filmový týdeník 1974 (1507)
- 05:20 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:30 Delfíni
- 05:59 Dobré ráno
- 12:25 Kuratorium
- 14:00 Industrie - Roboti nastupují (12)
- 14:30 Tvořivá díla zvířecí říše (2)
- 15:25 Serengeti II (3)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:50 Stezka Českem (5)
- 21:20 Skryté skvosty II. (5)
- 21:50 S kuchařem kolem světa (Japonsko)
- 22:45 PSH Nekonečný příběh
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Debata RTVS před druhým kolem prezidentských voleb na Slovensku
- 01:30 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Ona a on
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:45 Soudkyně Barbara
- 18:50 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:30 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:45 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?