Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 09:55 Svedectvo
- 13:15 CENACOLO
- 17:00 Tajomstvá Vatikánu
- 19:45 Svedectvo
- 22:45 Fara v meste
- 23:15 Quo vadis
- 00:00 Ostrov Hajaju (16)
- 00:10 Kikoriki (34)
- 00:35 Šmolkovia (31)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (51)
- 01:10 Esá z pralesa (43)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (2)
- 01:35 Volám sa Caillou V (7)
- 02:00 Dumper a Skoop III (12)
- 02:15 Panda a Krash (21)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (10)
- 02:55 Myšiak Anatole (9)
- 03:20 Monchhichi II (20)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (19)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 04:20 Malý medvedík (7)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ (35)
- 05:55 Máša a medveď (14)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (3)
- 06:35 Zvedavkovci II (36)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (12)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (1)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (9)
- 07:25 Koyaa (6)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (20)
- 07:55 Drobčekovia (8)
- 08:10 Máša a medveď (15)
- 08:20 Sunny Bunnies III (6)
- 08:30 Fíha Tralala (4)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (7)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (22)
- 09:35 Sunny Bunnies III (7)
- 09:40 Ruby z dúhy II (5)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (13)
- 10:55 Zvedavkovci II (37)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (4)
- 11:25 Malý medvedík (7)
- 11:50 Mášine rozprávky (9)
- 11:55 Tina a Tony II (12)
- 12:00 Volám sa Caillou V (7)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára IV (3)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (13)
- 13:45 Sunny Bunnies III (8)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (51)
- 14:40 Medvedíkovo IV (1)
- 14:45 Máša a medveď (16)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (20)
- 15:20 Esá z pralesa (44)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (8)
- 16:45 Monchhichi II (21)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (23)
- 17:05 Tina a Tony II (13)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (24)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:00 Volám sa Caillou V (8)
- 18:25 Drobčekovia II (1)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (13)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (38)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (17)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 20:05 Esá z pralesa (45)
- 20:15 Bob staviteľ (36)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (9)
- 20:40 Dumper a Skoop III (13)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (21)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (3)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi II (22)
- 22:15 Malý medvedík (8)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (10)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (37)
- 23:45 Sunny Bunnies III (9)
- 23:50 Duda a Dada (3)
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 23:30 Výběrová auta
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:05 Nebíčko v papuľke (Smolenice)
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Chren)
- 15:00 Don Matteo (Rave party)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Vulkány (Santorín - legendárna kataklizma)
- 17:00 Detektívi zo severu IV (Nenávisť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Kolombo)
- 22:30 Lyončania - Príbeh gangu
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 01:15 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 21:40 Tipos Iná liga (3)
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:45 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:25 Banánové rybičky
- 01:05 Zahrada je hra
- 01:30 Chalupa je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Muž, který chtěl létat
- 11:10 Večeře
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:30 Půjčka
- 15:25 Úsměvy Jiřího Hrzána
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (12)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 04:05 Před půlnocí
- 04:35 Příběhy železné opony (Postřelen na hranici)
- 04:45 Člověk, kůň a les
- 05:15 O člověku a naději s Markem Váchou
- 05:59 Dobré ráno
- 14:20 Vatikán, klenot v srdci Říma
- 15:15 Výborná SHOW
- 20:00 Ďábelsky váš
- 21:35 Zjizvená tvář
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Události v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:15 Doktorka Kellerová (1)
- 21:40 Nečekaná úmrtí - John Lennon
- 22:15 Kurňa, co to je?
- 23:25 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 23:55 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:00 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Intim Night
- 00:30 Nebezpečné vztahy live
- 01:25 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:45 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?