Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Ostrov Hajaju (20)
- 00:10 Kikoriki (38)
- 00:20 Flopy (91)
- 00:35 Šmolkovia (35)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (3)
- 01:10 Esá z pralesa (4)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (8)
- 01:35 Volám sa Caillou V (13)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (7)
- 02:15 Panda a Krash (25)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (14)
- 02:55 Myšiak Anatole (13)
- 03:20 Monchhichi II (30)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (5)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 04:20 Malý medvedík (15)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ (43)
- 05:25 Ocko hrdina (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (33)
- 05:55 Máša a medveď (28)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:30 Ocko hrdina (24)
- 06:35 Zvedavkovci II (48)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (7)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (11)
- 07:25 Koyaa (8)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (6)
- 07:55 Drobčekovia II (6)
- 08:10 Máša a medveď (29)
- 08:20 Sunny Bunnies III (20)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (4)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (17)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (34)
- 09:25 Esá z pralesa (4)
- 09:35 Sunny Bunnies III (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (17)
- 10:55 Zvedavkovci II (49)
- 11:10 Monchhichi II (30)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (8)
- 11:50 Mášine rozprávky (17)
- 11:55 Tina a Tony II (18)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 12:35 Flopy (91)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:40 Malý silák Bheem (17)
- 13:45 Sunny Bunnies III (22)
- 14:15 Ohrozené druhy (25)
- 14:40 Medvedíkovo IV (5)
- 14:45 Máša a medveď (30)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (6)
- 15:20 Esá z pralesa (5)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (9)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (18)
- 16:45 Monchhichi II (31)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (35)
- 17:05 Tina a Tony II (19)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (36)
- 17:15 Zábavné zvieratká (9)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (14)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (21)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (7)
- 19:15 Zvedavkovci II (50)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (31)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (6)
- 20:05 Esá z pralesa (6)
- 20:15 Bob staviteľ (44)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (19)
- 20:40 Dumper a Skoop IV (8)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky III (7)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi II (32)
- 22:15 Malý medvedík (16)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (8)
- 23:35 Mášine rozprávky (18)
- 23:45 Sunny Bunnies III (23)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:50 Góly - body - sekundy
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Horská výzva)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu V (Zaslepení láskou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Stratený prípad)
- 21:30 Oktopus (Falzum)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 08:05 O športe
- 17:10 Niké - palubovka 2024
- 19:05 Šport 2024 (1)
- 22:30 Góly–body–sekundy
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:30 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola II (Nečekaná setkání)
- 09:40 Ženich uvízl
- 10:25 Všechnopárty
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Taška
- 14:20 Fantomas kontra Scotland Yard
- 16:00 Zdravotní škola II (Velká rozhodnutí)
- 16:45 Na cestě po Mustangu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 U mě dobrý
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 01:10 Tajemné bunkry (2)
- 02:00 Vzkaz Věry Mikuláškové
- 02:20 Před půlnocí
- 02:45 Historie.cs
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:05 Důchody
- 04:30 V kondici
- 04:50 Věra Janoušková, sochařka
- 05:05 Vítkovští sokoli
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti II (4)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:18 Občanské noviny (WWF Česko)
- 12:25 Lev
- 12:50 Rybí příběh
- 13:45 Vládci Třetí říše (1)
- 18:10 Planeta pokladů (Afrika)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Řím očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Oceloví žraloci
- 21:00 Povolení k pobytu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:19 Zprávy
- 13:22 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:31 Interview ČT24
- 00:00 Ona a on
- 00:35 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:30 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:55 Vtip za stovku!
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:00 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:30 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:00 NOČNÍ PROUD
- 08:00 TELESHOPPING
- 08:15 PREMIUM KÁVA
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 20:00 TELESHOPPING
- 20:15 PREMIUM PÓDIUM
- 22:00 PREMIUM PARTY