Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 09:20 V souvislostech
- 10:05 Noční univerzita
- 12:50 Grotesky Bustera Keatona
- 14:00 Jak potkávat svět
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 21:25 Poutníci času
- 23:50 Lidé z cest
- 00:00 Ostrov Hajaju (1)
- 00:10 Kikoriki (45)
- 00:20 Flopy (98)
- 00:35 Šmolkovia (42)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (10)
- 01:10 Esá z pralesa (25)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop (8)
- 02:15 Panda a Krash (32)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (21)
- 02:55 Myšiak Anatole (20)
- 03:20 Monchhichi II (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (5)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 04:20 Malý medvedík (29)
- 04:45 Ruby z dúhy (12)
- 05:10 Bob staviteľ II (5)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (6)
- 05:55 Máša a medveď (54)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (14)
- 06:35 Zvedavkovci (19)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (19)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (16)
- 07:25 Koyaa (13)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (18)
- 07:55 Drobčekovia II (2)
- 08:10 Máša a medveď (55)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (20)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (9)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (7)
- 09:25 Esá z pralesa (25)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (21)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (24)
- 10:55 Zvedavkovci (20)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (5)
- 11:25 Malý medvedík (29)
- 11:50 Mášine rozprávky (6)
- 11:55 Tina a Tony II (30)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára III (6)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy (13)
- 13:40 Malý silák Bheem (24)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (22)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo IV (13)
- 14:45 Máša a medveď (56)
- 14:55 Dumper a Skoop (8)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 15:20 Esá z pralesa (26)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (16)
- 16:25 Panda a Kiwi (32)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (11)
- 16:45 Monchhichi II (50)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (8)
- 17:05 Tina a Tony II (31)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (9)
- 17:15 Zábavné zvieratká (16)
- 17:35 Ruby z dúhy (14)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (3)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (11)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (19)
- 19:15 Zvedavkovci (21)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (57)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára III (7)
- 20:05 Esá z pralesa (27)
- 20:15 Bob staviteľ II (6)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (12)
- 20:40 Dumper a Skoop (9)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (15)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi II (51)
- 22:15 Malý medvedík (30)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (23)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 18:00 Profíci na konské sily - Auto pre Klaudiu
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:15 Famalicao - Sporting
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Škaredá streda)
- 21:30 Oktopus (Syndikát koňa)
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 01:55 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 16:00 Cesty za umením (Benátky, kameň a voda 1.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 17:55 VAT
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 23:25 Mednyánszky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 12:35 Niké - palubovka 2024
- 22:35 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 14:00 Správy
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 21:00 Král na ťahu
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:10 Pod pokličkou
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Velké rozhodnutí)
- 09:45 Televarieté 47
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvilky s hudbou
- 14:20 Karel
- 16:30 Zdravotní škola III (Uplácení)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Chata na prodej
- 21:25 Velký případ
- 00:40 Věk válečných lodí (Zrození obrů)
- 01:30 Kuba inkognito
- 02:30 Krásy evropského pobřeží (Valčík hrází)
- 02:35 Ztracené adresy (Nové Údolí)
- 02:55 Stopy, fakta, tajemství (Ďáblův švagr)
- 03:25 Vesmír v srdci Evropy
- 03:55 Sabotáž
- 04:20 Babylon
- 04:45 Příběhy železné opony (Když lásku dělí stěna smrti)
- 05:00 Vesnický orchestr symfonický
- 05:59 Dobré ráno
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:15 Vládci Třetí říše (2)
- 15:10 Kámen a štětec
- 15:40 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Premiér Fiala v USA
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Moje zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 23:55 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:05 Tomáš Arsov v akci
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 00:10 Blochovy rozbory (43)
- 02:45 Poklady v garáži (52)
- 09:35 Blochovy rozbory (11)
- 22:45 Blochovy rozbory (42)