Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 06:05 Zpravodajské Noeviny
- 07:20 Noční univerzita
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 V pohorách po horách
- 13:00 Výroční obyčeje na valašsku
- 15:35 Zpravodajské Noeviny
- 15:55 Artbitr - Kulturní magazín
- 18:15 Strýček Emu
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Nebojte se...
- 21:05 Adorace
- 22:10 Noční univerzita
- 00:00 Ostrov Hajaju (2)
- 00:10 Kikoriki (46)
- 00:20 Flopy (91)
- 00:35 Šmolkovia (43)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (11)
- 01:10 Esá z pralesa (28)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (22)
- 01:35 Volám sa Caillou V (2)
- 02:00 Dumper a Skoop (10)
- 02:15 Panda a Krash (33)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (22)
- 02:55 Myšiak Anatole (21)
- 03:20 Monchhichi II (52)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 04:20 Malý medvedík (31)
- 04:45 Ruby z dúhy (15)
- 05:10 Bob staviteľ II (7)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (10)
- 05:55 Máša a medveď (58)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (15)
- 06:35 Zvedavkovci (22)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (12)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (17)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (20)
- 07:55 Drobčekovia II (4)
- 08:10 Máša a medveď (59)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (24)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (10)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (13)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (11)
- 09:25 Esá z pralesa (28)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (25)
- 10:20 Bob staviteľ II (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (25)
- 10:55 Zvedavkovci (23)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (6)
- 11:50 Mášine rozprávky (8)
- 11:55 Tina a Tony II (32)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára III (9)
- 12:50 Ruby z dúhy (16)
- 13:15 Myšiak Anatole (21)
- 13:40 Malý silák Bheem (25)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (26)
- 14:40 Medvedíkovo IV (14)
- 14:45 Máša a medveď (60)
- 14:55 Dumper a Skoop (10)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (17)
- 15:20 Esá z pralesa (29)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (1)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (14)
- 16:45 Monchhichi (1)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (12)
- 17:05 Tina a Tony II (33)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (13)
- 17:15 Zábavné zvieratká (17)
- 17:35 Ruby z dúhy (17)
- 18:00 Volám sa Caillou V (3)
- 18:25 Drobčekovia II (5)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (13)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (1)
- 19:15 Zvedavkovci (24)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (61)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára III (10)
- 20:05 Esá z pralesa (30)
- 20:15 Bob staviteľ II (8)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (15)
- 20:40 Dumper a Skoop (11)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (23)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi (2)
- 22:15 Malý medvedík (32)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (9)
- 23:45 Sunny Bunnies V (1)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 20:45 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 01:45 Správy RTVS "N"
- 02:40 Góly - body - sekundy
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 04:55 Góly - body - sekundy
- 05:10 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kuba - Santa Clara)
- 16:50 Destinácie (Peru a Flora Tristanová)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Dieťa z pivnice)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Vražda na útese
- 23:40 Oktopus (Škaredá streda)
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:00 Správy :24
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 21:00 Cesta do Paríža - 2. časť
- 21:50 Šport 2021
- 22:45 Góly–body–sekundy
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Dynastie Nováků (8)
- 11:05 Křeček
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Petr Novák a Olympic
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 14:40 Jak přijít o život
- 16:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 16:45 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (15)
- 21:40 13. komnata Tomáše Poláka
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Rána z milosti
- 23:55 Marie Antoinetta (2)
- 00:30 Antropocén - věk člověka (2)
- 01:20 Spolu na hranici (16)
- 01:50 Ztracené adresy (Herčivald)
- 02:10 Stopy, fakta, tajemství (Šťastný Harry Jelínek)
- 02:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:05 Sabotáž
- 03:30 Svobodný prales
- 14:40 Tátové v rolích matek
- 15:35 Antropocén - věk člověka (3)
- 16:30 Televizní klub neslyšících
- 17:00 Ahoj, váš Karel Kryl
- 17:55 Skryté skvosty II. (6)
- 20:00 Krásné země z výšky (Baleáry)
- 21:00 V karavanu po Polsku (1)
- 21:30 Proč jsme tak naštvané
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 20 let od vstupu do EU
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 TOP - Reality show
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Báječná léta pod psa
- 21:30 Nikdo není perfektní
- 22:40 Poklad z půdy
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 12:15 TELESHOPPING
- 15:00 STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 ZLATÝ ŠLÁGR 2024
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 JARO S MUZIKOU
- 23:00 PESNIČKOVÉ 5X PREČO
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 09:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:30 COUNTRY
- 12:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:35 ČAS NA DECHOVKU
- 15:45 TELESHOPPING
- 17:20 ČAS NA DECHOVKU
- 19:40 HVĚZDY HVĚZDÁM