Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:40 V pohorách po horách
- 12:50 Cesty - Příběhy pomalým krokem
- 13:15 Stíny nad Libavou
- 14:00 Noční univerzita
- 15:15 Poutníci času
- 15:35 V souvislostech
- 16:00 Plastový oceán
- 20:05 Dům ze skla?
- 21:20 Artbitr - Kulturní magazín
- 22:00 Kulatý stůl
- 00:10 Kikoriki (51)
- 00:35 Šmolkovia (49)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (16)
- 01:10 Esá z pralesa (43)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (30)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:00 Dumper a Skoop II (7)
- 02:15 Panda a Krash (38)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (1)
- 02:55 Myšiak Anatole (26)
- 03:20 Monchhichi (13)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (5)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (3)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 04:20 Malý medvedík (2)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ II (17)
- 05:55 Máša a medveď (76)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (20)
- 06:35 Zvedavkovci (37)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (22)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (4)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (20)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (8)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:10 Máša a medveď (77)
- 08:20 Sunny Bunnies V (16)
- 08:30 Fíha Tralala (4)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (13)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (26)
- 09:35 Sunny Bunnies V (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (30)
- 10:55 Zvedavkovci (38)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (11)
- 11:50 Mášine rozprávky (18)
- 11:55 Tina a Tony II (40)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (30)
- 13:45 Sunny Bunnies V (18)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (12)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (16)
- 14:40 Medvedíkovo IV (21)
- 14:45 Máša a medveď (78)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 15:20 Esá z pralesa (44)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (6)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (1)
- 16:45 Monchhichi (14)
- 17:05 Tina a Tony II (41)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (29)
- 17:15 Zábavné zvieratká (2)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (23)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (9)
- 19:15 Zvedavkovci (39)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (2)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (5)
- 20:05 Esá z pralesa (45)
- 20:15 Bob staviteľ II (18)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (2)
- 20:40 Dumper a Skoop II (8)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (31)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (15)
- 22:15 Malý medvedík (3)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (5)
- 23:35 Mášine rozprávky (19)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (14)
- 23:45 Sunny Bunnies V (19)
- 00:00 Topspeed
- 06:30 Topspeed
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 14:00 Autožurnál
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Casa Pia AC - FC Porto
- 20:00 Motoring
- 21:00 Autožurnál
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC 85
- 01:15 Správy RTVS "N"
- 02:15 Duel šampiónov
- 03:10 Pohľady zhora (Taliansko zhora 2)
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Vlčí muž)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Sri Lanka - slony)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Smrť nie je koniec)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Lietajúci Škót
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 10:25 Pasians
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:55 Trpaslíci
- 15:30 Bolo raz jedno more
- 16:00 Cesty za umením (Z Manfredonie do Venosy 1.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Anjeli strážni
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Všetko sa zmení
- 23:30 Ikony (Ján Miloslav Bahna)
- 01:30 Svet v obrazoch
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 05:15 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 01:20 Góly–body–sekundy
- 03:20 Góly–body–sekundy
- 04:20 Góly–body–sekundy
- 05:20 Góly–body–sekundy
- 06:20 Góly–body–sekundy
- 17:35 Šport:24
- 20:30 O športe
- 23:05 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 09:30 Téma
- 11:00 Správy
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 00:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Murdoch a sonický třesk)
- 01:00 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 01:15 Máme rádi zvířata
- 01:45 Manéž Bolka Polívky
- 02:55 Banánové rybičky
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:10 Pod pokličkou
- 04:35 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlet jako... na plátně
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (14)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... na plátně
- 14:40 Příbuzenstvo
- 16:00 Zdravotní škola IV (Sestra Elisabeth)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (3)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (3)
- 23:20 Vigil (2)
- 04:20 Příběhy železné opony (Akce "Zpěvák")
- 04:35 Farmáři z azyláku
- 05:00 Refreš/h/ (2)
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Podivuhodná Asie (Indonésie)
- 11:05 Kubánské umění žít
- 11:25 Babylon
- 11:55 Planeta pokladů (Indie)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (3)
- 21:35 Lásky jedné plavovlásky
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Zajímavosti z regionů
- 00:35 Zajímavosti z regionů
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Vytrženo z metropole (Vyšehradský domek)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:02 Zprávy
- 14:05 Studio ČT24
- 14:31 Zprávy
- 14:34 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:32 Zprávy
- 15:35 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (4)
- 22:10 El Chapo (1)
- 23:20 El Chapo (2)
- 02:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Soudce Alexandr
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:20 Co bude dnes k večeři? (Vepřový bok s cizrnovým pyré)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Tomáš Arsov v akci
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 20:00 TELESHOPPING
- 23:00 PŮLNOČNÍ JÍZDA