Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 02:50 Svedectvo
- 17:30 Doma je doma
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 23:45 Z prameňa
- 08:45 V pohorách po horách
- 09:20 Plastový oceán
- 14:35 Kulatý stůl
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 16:20 Jak potkávat svět
- 18:15 Ovečky
- 20:05 Stvořil Bůh ratolest
- 21:35 Můj chrám
- 22:00 Pod lampou
- 00:10 Kikoriki (2)
- 00:20 Flopy (91)
- 00:35 Šmolkovia (52)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (19)
- 01:10 Esá z pralesa (52)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (36)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop II (13)
- 02:15 Panda a Krash (41)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (4)
- 02:55 Myšiak Anatole (3)
- 03:20 Monchhichi (22)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (5)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 04:20 Malý medvedík (8)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ II (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (38)
- 05:55 Máša a medveď (11)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (23)
- 06:35 Zvedavkovci (46)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (3)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (10)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (23)
- 07:25 Koyaa (6)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (14)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:10 Máša a medveď (12)
- 08:20 Sunny Bunnies VI (2)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (16)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (39)
- 09:35 Sunny Bunnies VI (3)
- 09:40 Ruby z dúhy II (14)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (33)
- 10:55 Zvedavkovci (47)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (14)
- 11:50 Mášine rozprávky (24)
- 11:55 Tina a Tony II (46)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára II (3)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (33)
- 13:45 Sunny Bunnies VI (4)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Ohrozené druhy (15)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (19)
- 14:40 Medvedíkovo (1)
- 14:45 Máša a medveď (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (6)
- 15:20 Esá z pralesa (1)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (9)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (10)
- 16:45 Monchhichi (23)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (40)
- 17:05 Tina a Tony II (47)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (15)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (4)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (15)
- 19:15 Zvedavkovci (48)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (1)
- 19:45 Máša a medveď (14)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 20:05 Esá z pralesa (2)
- 20:15 Bob staviteľ II (24)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (11)
- 20:40 Dumper a Skoop III (1)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (11)
- 22:05 Monchhichi (24)
- 22:15 Malý medvedík (9)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (11)
- 23:35 Mášine rozprávky (25)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (17)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (5)
- 00:00 Topspeed
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 14:00 Autožurnál
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 17:45 SKST Chodov - NH Ostrava
- 00:45 Oktopus (Srdcová sedma)
- 01:50 Správy RTVS "N"
- 02:40 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Najkrajší deň)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Hadí jed)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maldivy - ostrov Miydupara)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Výpadok pamäti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (6)
- 23:10 Columbo (Kríza identiy)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Záhrada plná plienok
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:55 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 14:10 Fantómy ropy
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov (Zlaté mesto kráľa Karola)
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 17:50 Niké - palubovka 2024
- 22:35 Góly–body–sekundy
- 22:45 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Motoring
- 22:30 Šport+
- 00:10 Marie Antoinetta (3)
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Přes nový práh
- 01:55 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Zlodějka
- 10:10 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Mít tak holku na hlídání
- 15:05 Hrabě Monte Christo (3)
- 16:30 Zdravotní škola IV (Lži)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (6)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:30 Fantom ze Spandau
- 01:20 24 hodin pražského metra
- 01:50 Na moll
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Popcorn
- 03:25 Otužilá Maruna
- 04:20 Dědictví Anny Kománkové
- 04:45 V kondici
- 05:05 Nedej se (Neholte lesy dohola)
- 05:25 Občanské noviny (I na starých stromech záleží)
- 05:30 Včelojed chocholatý
- 05:59 Dobré ráno
- 18:10 Auto moto svět
- 18:35 Auto moto test
- 18:50 Včelojed chocholatý
- 19:15 24 hodin pražského metra
- 19:40 Postřehy odjinud (Tanzánie očima Vladimíra Kroce)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (8)
- 21:25 Skryté skvosty II. (8)
- 21:55 S kuchařem kolem světa (Madagaskar)
- 22:50 Černobyl: Nová svědectví (1)
- 23:35 Rwanda, cena za úspěch
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:04 Zprávy
- 15:07 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:15 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Anglický chalupářský koláč)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?