Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Peru - osem sestier
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Týždeň s ... Farnosťou Slovinky
- 08:45 LUXáreň
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Týždeň s ... Farnosťou Slovinky
- 11:15 Loretánske litánie
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Vatikánske múzeá
- 14:10 Moja misia - magazín
- 14:40 Svätá omša zblízka
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Na ceste v rodine
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Tajomstvá Vatikánu
- 18:25 Padre Anton
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Fara v meste
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 10. výročie magazínu Slovo+
- 23:20 Týždeň s ...
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Klapka
- 07:15 Island - Odraz Stvořitele
- 07:45 Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
- 07:55 Buon giorno s Františkem
- 08:35 Dřevěné návštěvy: Václav Větvička
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Rozumíme médiím
- 09:40 Outdoor Films s Pavlem Klegou (102)
- 11:15 V pohorách po horách
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Cesty - Příběhy pomalým krokem
- 13:15 Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 V pohorách po horách
- 14:40 V souvislostech
- 15:00 Grotesky Bustera Keatona
- 15:30 Noční univerzita
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:15 Expedice Kola
- 18:30 Výběr z vystoupení kapel na Mohelnickém dostavníku 2019
- 19:05 Setkání
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Přesah
- 20:50 Moudrost mnichů
- 21:05 Za obzorem
- 21:35 Vezmi a čti
- 21:55 Kulatý stůl
- 23:20 Večer chval
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (14)
- 00:10 Kikoriki (6)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (57)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (23)
- 01:10 Esá z pralesa (12)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (42)
- 01:35 Volám sa Caillou V (22)
- 02:00 Dumper a Skoop III (8)
- 02:15 Panda a Krash (45)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (7)
- 03:20 Monchhichi (32)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (17)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 04:20 Malý medvedík (16)
- 04:45 Ruby z dúhy II (26)
- 05:10 Bob staviteľ II (31)
- 05:25 Ocko hrdina (12)
- 05:30 Duda a Dada (27)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (50)
- 05:55 Máša a medveď (25)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (27)
- 06:30 Ocko hrdina (13)
- 06:35 Zvedavkovci II (9)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (11)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (16)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (25)
- 07:25 Koyaa (8)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (20)
- 07:55 Drobčekovia (1)
- 08:10 Máša a medveď (26)
- 08:20 Sunny Bunnies VI (16)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (18)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (19)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (51)
- 09:15 Slnečný Rej (6)
- 09:25 Esá z pralesa (12)
- 09:35 Sunny Bunnies VI (17)
- 09:40 Ruby z dúhy II (26)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (17)
- 10:20 Bob staviteľ II (31)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (37)
- 10:55 Zvedavkovci II (10)
- 11:10 Monchhichi (32)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (18)
- 11:25 Malý medvedík (16)
- 11:50 Mášine rozprávky (6)
- 11:55 Tina a Tony II (52)
- 12:00 Volám sa Caillou V (22)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (5)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy II (27)
- 13:15 Myšiak Anatole (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (37)
- 13:45 Sunny Bunnies VI (18)
- 13:50 Panda a Krash (45)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Ohrozené druhy (19)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (23)
- 14:40 Medvedíkovo (5)
- 14:45 Máša a medveď (27)
- 14:55 Dumper a Skoop III (8)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (18)
- 15:20 Esá z pralesa (13)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (42)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (13)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 16:25 Panda a Kiwi (41)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (20)
- 16:45 Monchhichi (33)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (52)
- 17:05 Tina a Tony (1)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (9)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (23)
- 17:35 Ruby z dúhy II (28)
- 18:00 Volám sa Caillou V (23)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (12)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (11)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (28)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 20:05 Esá z pralesa (14)
- 20:15 Bob staviteľ II (32)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (21)
- 20:40 Dumper a Skoop III (9)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (19)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (43)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi (34)
- 22:15 Malý medvedík (17)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (24)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (17)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (8)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (21)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (19)
- 23:50 Duda a Dada (27)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Martin z Martina
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily - Umenie zjednávania
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Martin z Martina
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 BetRivers 200
- 14:15 Nesmrteľní - Beckham
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 FC Porto - Sporting CP
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC 90
- 00:15 V piatok trinásteho
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:05 Počasie
- 03:15 Pohľady zhora II (Island zhora)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Smrteľná rana)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:35 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Staré priateľky)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Bali - liečenie)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Až za hrob)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Kým sa rozlúčime
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:30 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Lilin ostrov pokladov
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Vietnamský magazín
- 08:30 Od prameňa - Český
- 09:00 Generácia
- 09:25 Orientácie
- 09:50 Cesta
- 10:20 Mladší brat
- 11:30 Obedníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 11:35 Odo
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 14:05 Plié, pot a slzy
- 14:55 Desať minút lásky
- 16:00 Cesty za umením (Z Montelabbata do Pergoly 2.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 18:00 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (V chalúpke a za chalúpkou "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Malý rytier Trenk
- 19:35 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Hinterland
- 23:35 Anjeli strážni (Ivety Bartošovej)
- 00:20 O 5 minút 12 "N"
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Počasie
- 03:05 Večera s Havranom
- 04:15 Archív :24
- 04:45 Správy :24
- 05:10 Peniaze
- 05:35 KULTÚRA SK
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:40 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:00 Góly–body–sekundy
- 02:10 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 02:35 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 02:50 Návraty 2024
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:55 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 07:55 Niké - palubovka 2024
- 13:50 Niké - palubovka 2024
- 19:55 Storočie športu
- 22:15 Góly–body–sekundy
- 22:25 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 23:20 Šport:24
- 23:50 Niké - palubovka 2024
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:35 Máme rádi zvířata
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Jak se vede, sousede?
- 02:55 Banánové rybičky
- 03:30 Tuňák je prostě tuňák
- 04:00 Bizoni a zubři
- 04:25 Magie v ulicích
- 04:40 V kondici
- 05:00 Bydlet jako... na houbách
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Královská návštěva)
- 09:45 Perla, příběh koně
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (15)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... na houbách
- 14:30 Zip
- 14:55 Čarodějův učeň
- 16:00 Zdravotní škola IV (Knockout)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (4)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (4)
- 23:25 Vigil (3)
- 00:25 Feral
- 01:40 Věk válečných lodí (Štvanice)
- 02:30 Žiješ jenom 2x (1)
- 02:55 Popcorn
- 03:25 Nezapomenutelné autorky
- 03:50 Plachý kras
- 04:20 Zeno Kaprál – básník
- 04:35 Před půlnocí
- 05:00 Refreš/h/ (3)
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Krásné země z výšky (Wyoming)
- 09:25 Sloni zblízka (1)
- 10:15 Krásy evropského pobřeží (Léto v Algarve)
- 10:25 Věčný Egypt (Nil)
- 11:20 Babylon
- 11:50 Planeta pokladů (Blízký východ)
- 12:40 Klíč
- 13:10 Cesty víry (Církev na poli a v lese)
- 13:35 Okavango - řeka snů (1)
- 20:05 Hrabě Monte Christo (4)
- 21:35 Ucho
- 23:15 Píseň jmen
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Zajímavosti z regionů
- 00:35 Zajímavosti z regionů
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Tajemství pražských dvorků
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:02 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:03 Zprávy
- 17:06 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (5)
- 22:10 El Chapo (3)
- 23:10 El Chapo (4)
- 04:05 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:40 Babica vs. Sapík
- 01:30 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?