Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 07:10 Zpravodajské Noeviny
- 07:30 Noční univerzita
- 14:10 Když bolí tělo
- 15:25 Artbitr - Kulturní magazín
- 15:45 Zpravodajské Noeviny
- 16:30 Strýček Emu
- 17:00 Terra Santa News
- 17:30 Mše svatá u příležitosti Navalis
- 18:30 Studio Navalis 2024
- 20:30 Koncert na hladině Vltavy
- 21:35 Přejeme si...
- 21:50 Noční univerzita
- 23:45 V pohorách po horách
- 00:00 Ostrov Hajaju (30)
- 00:10 Kikoriki (22)
- 00:20 Flopy (105)
- 00:35 Šmolkovia (12)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (39)
- 01:10 Esá z pralesa (8)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (19)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (13)
- 02:15 Panda a Krash (9)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (24)
- 03:20 Monchhichi II (24)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (12)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 04:20 Malý medvedík (34)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ (11)
- 05:25 Ocko hrdina (18)
- 05:30 Duda a Dada (15)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (30)
- 05:55 Máša a medveď (71)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (7)
- 06:30 Ocko hrdina (19)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (9)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 07:25 Koyaa (6)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:10 Máša a medveď (71)
- 08:20 Sunny Bunnies II (24)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (10)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (11)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (30)
- 09:25 Esá z pralesa (8)
- 09:35 Sunny Bunnies II (25)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (1)
- 10:55 Zvedavkovci (8)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (16)
- 11:50 Panda a Kiwi (15)
- 12:30 Polly Pocket (13)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:40 Malý silák Bheem (1)
- 13:45 Sunny Bunnies II (26)
- 14:40 Medvedíkovo (21)
- 14:45 Máša a medveď (72)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (3)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 15:20 Esá z pralesa (9)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (29)
- 16:25 Panda a Kiwi (16)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (12)
- 16:45 Monchhichi II (25)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (31)
- 17:05 Mucha Why (11)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (10)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (11)
- 19:15 Zvedavkovci (9)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (73)
- 20:05 Esá z pralesa (10)
- 20:15 Bob staviteľ (12)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (13)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi II (26)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (18)
- 23:35 Mášine rozprávky (24)
- 23:45 Sunny Bunnies III (1)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 01:10 Správy RTVS
- 02:00 Góly - body - sekundy
- 02:15 Počasie
- 02:25 Don Matteo (Svedok obžaloby)
- 03:25 Na krok od neba (Obor a dieťa 1/2)
- 04:20 Správy RTVS
- 05:10 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Obor a dieťa 2/2)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Dôkaz lásky)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Pretvárka
- 23:50 Oktopus (Deny)
- 00:15 Správy RTVS
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Zdena Studenková)
- 10:15 Zdena Studenková jubiluje (Dvaja muži pod posteľou)
- 11:30 Obedníček (Príbehy malých cestovateľov "N")
- 11:35 Odo
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 18:00 Moja diagnóza (Liečba kŕčových žíl bez bolesti)
- 18:30 Večerníček (Príbehy malých cestovateľov "N")
- 18:40 Odo
- 18:45 Dimitri
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Malý rytier Trenk
- 19:35 Čím cestovať
- 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Počasie
- 03:10 Správy RTVS z regiónov
- 03:35 Z prvej ruky
- 04:05 Správy :24
- 04:30 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II (28/40)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II (28/40)
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 07:55 Futbal - Highlighty La Ligy
- 17:50 Niké - palubovka 2024
- 21:35 Šport minulých liet
- 22:50 Góly–body–sekundy
- 23:20 Futbal
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Ranné správy
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 13:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 21:00 Správy
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:00 Banánové rybičky
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Bydlení je hra
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 09:45 Na cestě po Walesu
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Vinorodé břehy Mosely
- 14:30 Ledvina
- 15:10 Zavolejte porodní sestřičky XI: Vánoční speciál
- 16:45 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (19)
- 21:35 13. komnata Kuby Ryby
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Fotograf
- 00:25 Meghan, americká princezna
- 01:15 Žiješ jenom 2x (4)
- 01:40 Stavba nejluxusnější výletní lodě na světě
- 02:25 Postřehy odjinud (Španělsko očima Jaroslava Skalického)
- 02:30 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 03:00 Stopy, fakta, tajemství (Ztracený poklad)
- 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:50 Dějiny neposlušnosti (1)
- 12:05 Sestry ze savany
- 13:00 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei
- 13:10 Zvon zvonů
- 13:40 Děti chaosu
- 15:10 Velké stroje zblízka II (Superbike)
- 15:55 Nic bych neměnila
- 16:55 Televizní klub neslyšících
- 17:25 Srdeční záležitost
- 18:20 Zvířecí demokracie (1)
- 19:15 Babylon
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Ohrožená Amazonie (1)
- 21:00 V karavanu po Polsku (5)
- 21:30 Centrum periferie
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:06 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Atentát na Roberta Fica
- 21:00 Předvolební Evropa
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:30 Moje zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:30 Poklad z půdy
- 23:45 Ona a on
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku 100
- 07:10 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?