Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Ostrov Hajaju (18)
- 00:10 Kikoriki (10)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (61)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (27)
- 01:10 Esá z pralesa (24)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (50)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (1)
- 02:15 Panda a Krash (49)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (12)
- 02:55 Myšiak Anatole (13)
- 03:20 Monchhichi (44)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 04:20 Malý medvedík (22)
- 04:45 Ruby z dúhy (7)
- 05:10 Bob staviteľ II (39)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada (3)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (10)
- 05:55 Máša a medveď (39)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (21)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (31)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:25 Koyaa (12)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (8)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:20 Sunny Bunnies (6)
- 08:30 Fíha Tralala (4)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (5)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (10)
- 09:35 Sunny Bunnies (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (41)
- 10:55 Zvedavkovci II (22)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (4)
- 11:25 Malý medvedík (22)
- 11:55 Tina a Tony (5)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (27)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy (8)
- 13:40 Malý silák Bheem (41)
- 13:45 Sunny Bunnies (8)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:40 Medvedíkovo (9)
- 14:45 Máša a medveď (40)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (2)
- 15:20 Esá z pralesa (25)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (17)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (6)
- 16:45 Monchhichi (45)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (11)
- 17:05 Mucha Why (3)
- 17:15 Zábavné zvieratká (13)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (31)
- 17:35 Ruby z dúhy (9)
- 18:00 Volám sa Caillou V (5)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (6)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (9)
- 19:15 Zvedavkovci II (23)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (41)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára (5)
- 20:05 Esá z pralesa (26)
- 20:15 Bob staviteľ II (40)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (7)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (51)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 22:05 Monchhichi (46)
- 22:15 Myšiak Anatole (14)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (32)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (12)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (28)
- 23:45 Sunny Bunnies (9)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:50 SKST Liberec - HB Ostrov Havlíčkův Brod
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:10 Prelomiť mlčanie
- 01:40 Správy RTVS
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:55 Na krok od neba (Tvár démona 2/2)
- 04:05 Správy RTVS
- 05:00 Počasie
- 05:05 Občan za dverami
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:50 Veľkou lyžicou (Plody zo skleníka)
- 16:25 Bez batožiny (Egypt - Sahara)
- 16:50 Destinácie (Čile a poézia Rubéna Daría)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Obetavý)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Invalid
- 23:50 Pražská terčovnica
- 01:00 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 12:05 Živá panoráma
- 13:55 Prvá (Zora Jesenská)
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 00:20 Gymnastika - ME 2024 - športová
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 14:00 Džudo - World Tour 2024
- 22:25 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 17:30 Dobré správy
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:25 Chalupa je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Zázrak)
- 09:45 Vinorodé břehy Mosely
- 10:10 Na cestě po Západních Flandrech
- 10:40 Jári
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Ilji Prachaře
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... japandi
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (16)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 Feral
- 01:35 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 02:00 Stopy, fakta, tajemství (Kalvárie lidických letců)
- 02:30 Ukrajinský rozcestník
- 02:55 Sabotáž
- 03:50 Cizinec mezi svými
- 04:35 Tři ženy v chalupě
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Moje nová tvář
- 14:05 Zázraky techniky V (Nejvyšší most na světě)
- 14:55 Římské dostihy (1)
- 15:45 Výborná SHOW
- 18:15 Perimetr
- 18:45 Hýčkaný vetřelec
- 19:10 Žiješ jenom 2x (2)
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:30 Hitlerovi mladí zabijáci
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:35 Zprávy
- 14:37 Studio ČT24
- 15:03 Zprávy
- 15:07 Studio ČT24
- 15:35 Zprávy
- 15:38 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (5)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - Andy Kaufman
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:45 Ona a on
- 04:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 04:50 Ostříháno
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Intim Night
- 00:40 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (5)
- 22:05 El Chapo (3)
- 23:05 El Chapo (4)