Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:35 Ruženec
- 07:50 Ruženec
- 16:45 Quo vadis
- 17:55 Tajomstvá Vatikánu
- 19:45 Svedectvo
- 20:30 Fara v meste
- 07:00 Kmochův Kolín 2019
- 07:40 K jádru věci
- 08:45 V pohorách po horách
- 09:20 Dřevěné návštěvy: Alena Bílková
- 14:00 Noční univerzita
- 15:30 Cesta k pěstounství
- 16:00 V souvislostech
- 20:05 Lidé z cest
- 21:05 Artbitr - Kulturní magazín
- 21:20 Moudrost mnichů
- 22:40 Do varu s Maxem Kašparů
- 00:00 Ostrov Hajaju (21)
- 00:10 Kikoriki (13)
- 00:35 Šmolkovia (1)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (30)
- 01:10 Esá z pralesa (33)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (3)
- 01:35 Volám sa Caillou V (8)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (4)
- 02:15 Panda a Krash (52)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (15)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi (51)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (7)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 04:20 Malý medvedík (25)
- 04:45 Ruby z dúhy (16)
- 05:10 Bob staviteľ II (45)
- 05:25 Ocko hrdina (26)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (14)
- 05:55 Máša a medveď (46)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (30)
- 06:30 Ocko hrdina (1)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (34)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (11)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (12)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:20 Sunny Bunnies (16)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (3)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (12)
- 09:35 Sunny Bunnies (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (44)
- 10:55 Zvedavkovci II (31)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (7)
- 11:55 Tina a Tony (8)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (33)
- 12:35 Flopy (97)
- 12:50 Ruby z dúhy (17)
- 13:40 Malý silák Bheem (44)
- 13:45 Sunny Bunnies (18)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (4)
- 14:40 Medvedíkovo (12)
- 14:45 Máša a medveď (47)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (8)
- 15:20 Esá z pralesa (34)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (20)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (13)
- 16:45 Monchhichi (52)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (15)
- 17:05 Mucha Why (4)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (37)
- 17:35 Ruby z dúhy (18)
- 18:00 Volám sa Caillou V (9)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (12)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (13)
- 19:15 Zvedavkovci II (32)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (48)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 20:05 Esá z pralesa (35)
- 20:15 Bob staviteľ II (46)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (14)
- 20:40 Slnečný Rej (19)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (4)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (1)
- 22:15 Myšiak Anatole (20)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (15)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (34)
- 23:45 Sunny Bunnies (19)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 18:00 Profíci na konské sily
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 08:30 Výberové autá
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 15:45 Autožurnál
- 22:30 Autožurnál
- 01:05 Správy RTVS
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:25 Vojtech
- 04:10 Správy RTVS
- 05:15 Slovensko v obrazoch
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Zrada)
- 16:25 Bez batožiny (Španielsko - Madrid)
- 16:50 Destinácie (Belize a Mayovia)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Bremeno minulosti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Moje leto v Provence
- 22:10 Reportéri
- 22:45 Inšpektor Max (Obraz)
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:10 Dvaja
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK Dejiny
- 14:00 Breakheartský priesmyk
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Halali
- 22:00 Ukryté dieťa
- 00:25 O 5 minút 12 "N"
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 05:05 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 11:50 Dostihy 2024 (1)
- 23:05 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 15:00 Správy
- 18:55 Šport
- 00:00 Hobby naší doby
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 00:55 Život mezi bílými čárami
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Bydlení je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Bydlet jako... japandi
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (16)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... japandi
- 14:30 Oznamuje se láskám vašim
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 04:25 V zajetí železné opony (Akce Mýtina)
- 04:35 Malotřídka
- 05:05 Vrcholy Leopolda Sulovského
- 05:30 Národní park Širetoko
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Krásné země z výšky (Nová Anglie)
- 09:25 Sloni zblízka (2)
- 10:15 Věčný Egypt (Záhrobí)
- 11:10 Na plovárně s Robertem Kvačkem
- 11:40 Babylon
- 14:25 S kuchařem kolem světa (Řecko)
- 15:20 Královna ve válce
- 23:15 Pokrevní pouto
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 18:20 Zprávy
- 18:23 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (6)
- 22:10 El Chapo (5)
- 23:05 El Chapo (6)
- 04:00 Ostříháno
- 05:05 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:25 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 03:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?