Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 13:05 BIBLIA: Jeremiáš
- 14:35 Peter medzi nami
- 18:05 TV LUX deťom
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Sieť slobody
- 23:00 Doma je doma
- 08:05 Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
- 08:30 Ovečky
- 09:15 Strýček Emu
- 12:05 Duchovní menu
- 13:30 Pod lampou
- 18:20 Lurdský příběh
- 18:50 V souvislostech
- 20:05 The Chosen (6)
- 21:30 Dobrodružství před kamerou
- 22:40 Koncert chval SBM
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:10 Kikoriki (18)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (6)
- 01:10 Esá z pralesa (48)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (13)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (9)
- 02:15 Panda a Krash (5)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (20)
- 03:20 Monchhichi II (14)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (30)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ (3)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (11)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (24)
- 05:55 Máša a medveď (61)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (45)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (5)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (1)
- 09:25 Esá z pralesa (48)
- 09:35 Sunny Bunnies II (10)
- 09:40 Ruby z dúhy II (5)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (49)
- 10:55 Zvedavkovci II (46)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (12)
- 11:25 Malý medvedík (30)
- 11:50 Panda a Kiwi (9)
- 11:55 Tina a Tony (13)
- 12:00 Šmolkovia (7)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (49)
- 13:45 Sunny Bunnies II (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (35)
- 14:40 Medvedíkovo (17)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (21)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (5)
- 15:20 Esá z pralesa (49)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (2)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (4)
- 19:15 Zvedavkovci II (47)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (62)
- 20:05 Esá z pralesa (50)
- 20:15 Bob staviteľ (4)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (2)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (15)
- 23:35 Mášine rozprávky (20)
- 23:45 Sunny Bunnies II (12)
- 00:35 Správy RTVS
- 01:25 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:55 Websterovci
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (2)
- 06:25 Zázračný ateliér
- 06:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:10 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Beulah Louise Henryová)
- 07:25 Údolie Muminovcov
- 10:55 Nebíčko v papuľke
- 11:30 Toskánska vášeň II (6)
- 13:15 Záhady tela
- 14:15 Milujem Slovensko
- 15:45 Columbo (Kúzelné alibi)
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Káthmandu)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:35 Hit roka
- 23:40 Balada o pilotovi
- 00:00 Správy RTVS
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Smižany)
- 09:35 Noc v archíve
- 14:05 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 18:05 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:25 Vyšetrovanie (Deň prvý)
- 23:15 Deviaty deň
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 09:15 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 08:15 Džudo - World Tour 2024
- 21:50 Parahokej - MS 2024
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 12:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:30 Šport+
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Meleme, meleme... maso
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Pomeranč a kachna
- 08:00 Tři veteráni
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 10:15 Otec Brown X (Písky času)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 18:25 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Evergreen
- 00:15 Hledání Angely Merkelové
- 01:15 Rozluštěné poklady (Záhada podlouhlých lebek)
- 02:00 Před půlnocí
- 02:30 Notes
- 03:10 Na moll
- 03:55 Historie.cs
- 08:45 Cyklotoulky
- 08:55 Terezské údolí
- 09:25 Zázraky techniky V (Bojové transportéry)
- 10:15 Letecké katastrofy (V naprosté tmě)
- 11:00 Auto moto svět
- 11:25 Auto moto test
- 11:40 Středomoří - soužití člověka a přírody (5)
- 12:35 Babylon
- 13:05 Bez peněz na vysokou nelez
- 13:35 S kuchařem kolem světa (Senegal)
- 14:25 Cesta
- 16:05 Podivuhodný Vietnam
- 17:00 Zvon zvonů
- 17:30 Poslední ráje na Zemi - Luangwa
- 18:25 Okavango - řeka snů (3)
- 19:20 Refreš/h/ (4)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (B. Smetana národní, nebo i světový)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:30 Skandály slavných - Martin Písařík
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:35 Ruská ruleta (2)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:25 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (11)
- 22:00 El Chapo (5)
- 22:55 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live