Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 05:00 Biblia
- 08:30 Quo vadis
- 11:50 Svedectvo
- 12:15 A teraz čo?
- 13:10 Svedectvo
- 15:35 Brat František
- 16:20 Svetlo pre opustených
- 18:45 Svedectvo
- 08:36 Chudoba - Sestra Ráchel
- 12:20 V souvislostech
- 14:00 Galicijský poutník
- 16:45 V pohorách po horách
- 17:00 The Chosen (7)
- 17:40 Kriváň
- 18:05 Ovečky
- 18:50 Strýček Emu
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Letnice na Noe
- 00:00 Ostrov Hajaju (34)
- 00:10 Kikoriki (26)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (17)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (43)
- 01:10 Esá z pralesa (20)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 01:35 Volám sa Caillou V (7)
- 02:00 Dumper a Skoop (4)
- 02:15 Panda a Krash (13)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (2)
- 03:20 Monchhichi II (35)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (20)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:45 Ruby z dúhy (4)
- 05:10 Bob staviteľ (19)
- 05:30 Duda a Dada (19)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (37)
- 05:55 Máša a medveď (4)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (19)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (13)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:30 Flopy (105)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (22)
- 09:35 Sunny Bunnies III (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (5)
- 10:55 Zvedavkovci (20)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (3)
- 11:25 Malý medvedík (38)
- 11:50 Panda a Kiwi (22)
- 12:00 Šmolkovia (18)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (19)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy (5)
- 13:40 Malý silák Bheem (5)
- 13:45 Sunny Bunnies III (14)
- 13:50 Panda a Krash (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (43)
- 14:40 Medvedíkovo (25)
- 14:45 Máša a medveď (4)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (11)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (21)
- 15:20 Esá z pralesa (21)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (3)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (33)
- 17:35 Ruby z dúhy (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (18)
- 19:15 Zvedavkovci (21)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (5)
- 20:05 Esá z pralesa (22)
- 20:15 Bob staviteľ (20)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (23)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (12)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (36)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (24)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (2)
- 23:45 Sunny Bunnies III (15)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Nehody za volantom
- 13:00 Švihák testuje
- 14:00 Autožurnál
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Nočné vysielanie
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 13:30 CERCLE BRUGGE - R UNION ST GILLOISE
- 22:30 Autožurnál
- 01:50 Správy RTVS "N"
- 02:50 Nikto nie je dokonalý
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:05 Cestou necestou (Severovýchodná India)
- 05:35 Nebíčko v papuľke
- 06:30 Websterovci
- 07:25 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:45 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Jigonhsaseh)
- 07:55 Údolie Muminovcov
- 08:30 Dokážeš to! (Mia a somárik Jimmy)
- 08:45 Zázračný ateliér
- 09:10 Príbeh rieky Poprad (4)
- 09:40 Autosalón
- 10:05 Pohľady zhora II (Švajčiarsko zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 18:15 Veľkou lyžicou (Divina)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 23:00 Smrť prichádza v daždi
- 06:40 Televíkend
- 07:05 Kapura
- 07:50 Živá panoráma
- 08:20 Chochmesovci (Na vode)
- 08:35 Farmárska revue
- 09:00 Herbárium (Medvedí cesnak)
- 09:15 Halali
- 14:40 Na jarmoku
- 15:50 Fashion Ballet’23
- 16:30 Fotka je mŕtva (Jana Ilková)
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 18:20 Táraninky mini (Oslavy II.)
- 18:35 Odo
- 19:20 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:35 Zázračný miniateliér
- 22:25 Leni
- 23:45 Anjeli strážni
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 02:20 Sobotné dialógy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 05:30 VAT
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:00 Správy :24
- 11:15 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 14:30 Interview :24
- 15:45 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Šport :24
- 01:20 Volejbal - Liga národov 2024 (10)
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 16:00 Džudo - MS 2024 (1)
- 18:15 Volejbal - Liga národov 2024 (12)
- 19:20 Štúdio šport (6)
- 22:00 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 23:00 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 10:30 Svet technológií
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 13:00 Správy
- 13:45 Štúdio TA3
- 17:00 Správy
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Sprint za smrtí)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Banánové rybičky
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ovce šumavská)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Kleofášek
- 06:55 Poslední mohykán
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka
- 14:05 Berenika
- 15:00 Dívka světových parametrů
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 00:50 Čtyři životy (1)
- 01:50 Proč ztroskotala Costa Concordia? (1)
- 02:35 Vigil (5)
- 03:55 Dějiny neposlušnosti (5)
- 19:10 Ladislav Novák
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Návrat Sabaty
- 21:50 Na konci všech válek
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:32 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Politické spektrum Speciál
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Terezínská tryzna 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:05 Interview Speciál
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Vilma Cibulková
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (7)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Clinta Eastwooda
- 20:50 Tajemství Mela Gibsona
- 21:20 Cyranův poloostrov (20)
- 22:00 Kurňa, co to je?
- 23:05 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:40 Exploziv
- 02:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:20 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 21:25 Profesionálové (3)
- 22:10 El Chapo (8)
- 23:05 Intim s Heidi Janků
- 23:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 03:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?