Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 02:40 Svedectvo
- 07:50 Ruženec
- 12:30 Ruženec
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 18:00 Svätá omša z Košíc
- 20:30 Jeden na jedného
- 07:05 Zpravodajské Noeviny
- 07:25 Noční univerzita
- 12:50 V pohorách po horách
- 14:00 Dům ze skla?
- 15:50 Zpravodajské Noeviny
- 18:15 Strýček Emu
- 19:30 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Večer chval
- 21:55 Noční univerzita
- 00:00 Ostrov Hajaju (37)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (21)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (46)
- 01:10 Esá z pralesa (29)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (31)
- 01:35 Volám sa Caillou V (12)
- 02:00 Dumper a Skoop (7)
- 02:15 Panda a Krash (16)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (5)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi II (43)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (26)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:45 Ruby z dúhy (13)
- 05:10 Bob staviteľ (25)
- 05:30 Duda a Dada (22)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (42)
- 05:55 Máša a medveď (12)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (28)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (16)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (4)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:25 Koyaa (11)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (12)
- 08:20 Sunny Bunnies III (24)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (15)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (4)
- 09:35 Sunny Bunnies III (25)
- 09:40 Ruby z dúhy (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (8)
- 10:55 Zvedavkovci (29)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (6)
- 11:50 Panda a Kiwi (27)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (25)
- 12:30 Polly Pocket (18)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy (14)
- 13:40 Malý silák Bheem (8)
- 13:45 Sunny Bunnies III (26)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (46)
- 14:45 Máša a medveď (13)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (17)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 15:20 Esá z pralesa (30)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (36)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 16:25 Panda a Kiwi (28)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (5)
- 16:45 Monchhichi II (44)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (43)
- 17:05 Mucha Why (16)
- 17:35 Ruby z dúhy (15)
- 18:00 Volám sa Caillou V (13)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (5)
- 19:15 Zvedavkovci (30)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (14)
- 20:05 Esá z pralesa (31)
- 20:15 Bob staviteľ (26)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (18)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (45)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (5)
- 23:35 Mášine rozprávky (5)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (26)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (1)
- 00:00 Topspeed
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 00:00 Nočné vysielanie
- 14:15 Nesmrteľní - Cruyff
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 20:00 Motoring
- 21:00 Autožurnál
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Odvážna dcéra)
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:05 Autosalón
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Cti svojho otca 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Život na vlásku)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kambodža - Siem Reap)
- 16:50 Destinácie (Brazília: Salvador, Bahia)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Zaujatá)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Sneh
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:35 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 14:10 Na programe televízia (Všetko pre deti)
- 15:05 Magnáti (USA)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Do kríža (Do kríža)
- 22:55 Na značky!
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 01:15 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 06:10 Správy RTVS „N“
- 07:00 Góly–body–sekundy
- 08:05 Futbal - Highlighty La Ligy
- 08:55 Džudo - MS 2024 (3)
- 15:30 Tipos Iná liga (10)
- 16:00 Džudo - MS 2024 (4)
- 18:20 Niké - palubovka 2024
- 23:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Ranné správy
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:30 Investujeme
- 15:15 Očami cestovateľa
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 19:30 Zdravý les
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Zpívá Karel Gott
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:00 1945: Cesta k vítězství
- 00:50 Nic bych neměnila
- 01:50 Žiješ jenom 2x (5)
- 02:20 Na moll
- 03:30 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta
- 03:35 Odpad společnosti?
- 08:30 Kouzlo Velké Británie (Domy a sídla)
- 09:20 Egypt (1)
- 14:10 Vše, co zůstává k vidění
- 15:05 Klíč
- 15:30 Skryté skvosty II. (10)
- 20:00 Ohrožená Amazonie (2)
- 21:00 V karavanu po Polsku (6)
- 21:30 Gepardi v kleci
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:33 Zprávy
- 13:36 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:35 Zprávy
- 15:38 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 TOP - Dětské filmy
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Hoří, má panenko
- 21:25 Nikdo není perfektní
- 22:35 Poklad z půdy
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Telecí ragú na víně)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 CHVILKA S...
- 20:20 VEČERNÍ ZÁBAVA
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 19:15 COUNTRY CLUB
- 19:45 TELESHOPPING