Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Lidé z cest
- 09:20 V pohorách po horách
- 09:30 Kulatý stůl
- 14:55 V pohorách po horách
- 15:10 Intarzovaný svět Jana Maříka
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 18:10 Ovečky
- 20:05 Letem jazzem (12)
- 22:00 Pod lampou
- 00:00 Ostrov Hajaju (38)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (22)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (47)
- 01:10 Esá z pralesa (32)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (33)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop (8)
- 02:15 Panda a Krash (17)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (6)
- 02:55 Myšiak Anatole (2)
- 03:20 Monchhichi II (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 04:45 Ruby z dúhy (16)
- 05:10 Bob staviteľ (27)
- 05:30 Duda a Dada (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (44)
- 05:55 Máša a medveď (15)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (31)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (17)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (13)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (2)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (16)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (7)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (3)
- 09:40 Ruby z dúhy (16)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (9)
- 10:55 Zvedavkovci (32)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (7)
- 11:25 Malý medvedík (3)
- 11:50 Panda a Kiwi (29)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (27)
- 12:30 Polly Pocket (19)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy (17)
- 13:15 Myšiak Anatole (2)
- 13:40 Malý silák Bheem (9)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (4)
- 14:45 Máša a medveď (16)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (19)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 15:20 Esá z pralesa (33)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (37)
- 16:25 Panda a Kiwi (30)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (8)
- 16:45 Monchhichi II (47)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (45)
- 17:35 Ruby z dúhy (18)
- 18:00 Volám sa Caillou V (15)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (7)
- 19:15 Zvedavkovci (33)
- 19:35 Fíha Tralala (1)
- 19:45 Máša a medveď (17)
- 20:05 Esá z pralesa (34)
- 20:15 Bob staviteľ (28)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (9)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (20)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (34)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (3)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (6)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (28)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (5)
- 23:50 Duda a Dada (23)
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:45 NEC - Go Ahead Eagles
- 01:55 Miesto zločinu Ostrava (Rituál)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Kambodža - Angkor Wat)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Zlomené srdce)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:00 Carla
- 23:45 Columbo (Posvietiť si na vraždu)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:00 Regina
- 10:00 Koniec a začiatok
- 11:20 Táraninky mini (Leto II.)
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Pirátske smajliloďky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 13:25 Radosť zo života (Vladimír Durdík)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov (Zvolen Veľkého kráľa)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 22:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 01:50 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 16:00 Džudo - MS 2024 (5)
- 22:50 Góly–body–sekundy
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Recepty Pavla Mareše a Ondřeje Slaniny)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 15:10 Dívka světových parametrů
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 04:35 Pupenářka
- 05:05 Nedej se (Proč umírají ptáci?)
- 05:24 Občanské noviny (Jeden za všechny, všichni za jednoho)
- 05:30 Slon africký, Tanzánie
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Okavango - řeka snů (4)
- 09:25 Egypt, věčné kouzlo
- 18:15 Auto moto svět
- 18:40 Auto moto test
- 19:15 Semínka dobrodějů
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (1)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (2)
- 21:50 Kafka (1)
- 22:35 Proč ztroskotala Costa Concordia? (2)
- 23:25 Klec bláznů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Lídři EU v celoevropské televizní debatě
- 16:45 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:25 Jak to dopadlo!?
- 07:20 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Candát s hořčičnou omáčkou)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?