Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Týždeň s... Farnosťou Klčov
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Dá sa to aj inak
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Halier chudobnej vdovy
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec z Fatimy
- 13:30 Katolícka Austrália
- 14:00 180 rokov hudobného života
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Denník mojej dcéry
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Prehľad katolíckych periodík
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Adorácia
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Quo vadis
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:25 V pohorách po horách
- 00:30 První křesťané
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Vodní nádrž Sedlice - Pelhřimovsko, Vysočina
- 07:10 Grotesky Bustera Keatona
- 07:35 Benin - cesta návratu
- 07:50 Dokořán
- 08:35 Terra Santa News
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Milíře z minulosti do současnoti
- 09:35 Příběhy psané životem
- 10:20 Noemova pošta
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Jak si mě našel Antonín z Padovy
- 13:30 Setkání
- 13:35 Generální audience papeže Františka
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 16:20 Přesah
- 17:10 Na úsvitu společných dějin
- 17:40 Se salesiány na jihu Madagaskaru
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Náš Valášek z Horní Lidče
- 18:30 Zambie: Řemesla Dona Boska
- 18:45 Stopy apoštola Pavla v srdci Evropy
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Bible v písku
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 21:30 Moudrost mnichů
- 21:45 V pohorách po horách
- 21:55 Pod lampou
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (31)
- 00:10 Kikoriki (23)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (13)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (40)
- 01:10 Esá z pralesa (11)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 01:35 Volám sa Caillou V (2)
- 02:00 Dumper a Skoop III (7)
- 02:15 Panda a Krash (10)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (25)
- 02:55 Myšiak Anatole (13)
- 03:20 Monchhichi II (27)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 04:20 Malý medvedík (35)
- 04:45 Ruby z dúhy II (20)
- 05:10 Bob staviteľ II (32)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada (16)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (32)
- 05:55 Máša a medveď (74)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (10)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (13)
- 06:40 Veselé zajačiky (9)
- 06:45 Ovečka Shaun (37)
- 06:55 Eggy Pops II (1)
- 07:00 Maličké príšerky II (12)
- 07:05 Flopy (101)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (8)
- 07:25 Koyaa (7)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (12)
- 07:55 Drobčekovia II (7)
- 08:10 Máša a medveď (74)
- 08:20 Veselé zajačiky (10)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (11)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (14)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (32)
- 09:15 Slnečný Rej (13)
- 09:25 Esá z pralesa (11)
- 09:35 Veselé zajačiky (11)
- 09:40 Ruby z dúhy II (20)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 10:20 Bob staviteľ II (33)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (2)
- 10:55 Zvedavkovci (11)
- 11:10 Monchhichi II (27)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (17)
- 11:25 Malý medvedík (35)
- 11:50 Panda a Kiwi (17)
- 11:55 Ovečka Shaun (38)
- 12:00 Volám sa Caillou V (2)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (13)
- 12:30 Polly Pocket (14)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy II (21)
- 13:15 Myšiak Anatole (13)
- 13:40 Malý silák Bheem (38)
- 13:45 Veselé zajačiky (12)
- 13:50 Panda a Krash (10)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (7)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (40)
- 14:40 Maličké príšerky II (13)
- 14:45 Máša a medveď (75)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (5)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (15)
- 15:20 Esá z pralesa (12)
- 15:35 Ohrozené druhy (8)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (21)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 16:25 Bob staviteľ II (34)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (15)
- 16:45 Monchhichi II (28)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (33)
- 17:05 Mucha Why (12)
- 17:15 Zábavné zvieratká (18)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (5)
- 17:35 Ruby z dúhy II (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (3)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Ovečka Shaun (39)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (13)
- 19:15 Zvedavkovci (12)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (76)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 20:05 Esá z pralesa (13)
- 20:15 Bob staviteľ II (32)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (16)
- 20:40 Slnečný Rej (14)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (6)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (22)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi II (29)
- 22:15 Myšiak Anatole (14)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (6)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (22)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (25)
- 23:35 Mášine rozprávky (25)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (14)
- 23:45 Veselé zajačiky (13)
- 23:50 Malý silák Bheem (39)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Japonsko - Panama
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Taliansko - Indonézia
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Sonoma 250
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME vo vzpieraní
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:45 Miesto zločinu Ostrava (Všetky farby leta)
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Skrotenie muža 1/2)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Almin návrat)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - posvätná Lalibela)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Pád)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (V kempe)
- 22:00 Ako vlastná mama (2)
- 23:40 Columbo (Skús ma chytiť)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Regina
- 09:55 Tajomstvo alchymistu Storitza
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Odo
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlislimáky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 13:20 Moja misia (Rašaj /Nemecko/)
- 16:00 Veda pre všetkých (Algoritmy: ako hovoriť s robotmi)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:40 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:05 Správy RTVS „N“
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 06:05 Správy RTVS „N“
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 07:05 Správy RTVS „N“
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 08:05 Tipos Iná liga
- 08:35 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 08:50 Športové ozveny
- 09:20 Futbal - reprezentácia 2024 (2)
- 11:35 Cyklopotulky
- 11:45 Atletika - ME 2024 - Rím (6)
- 18:20 ŠportMotor
- 18:30 Šport:24
- 19:00 Paralympijský magazín
- 19:30 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 Sisi (2)
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Život je pes (2)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (7)
- 09:55 Kluci v akci
- 10:20 Písničky z jednoho města
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (17)
- 13:20 Horákovi (18)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Banánové rybičky
- 15:20 Já bych se tak ráda vdávala
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (8)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (9)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Rédl (3)
- 21:25 V režii Jiřího Stracha
- 22:20 Na stopě
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:45 Maigret a smrt Cecílie
- 00:00 Život s Hitlerem (3)
- 00:50 Chico
- 01:20 Půvab rakouských hor (2)
- 02:05 Vzkaz Diny Štěrbové
- 02:20 Na hranici tradic (Slovácký rok v Kyjově)
- 02:45 Zašlapané projekty (Zapomeňte na škodovku)
- 03:05 V zajetí železné opony (Potrestaní příbuzní)
- 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:45 Babylon
- 04:10 Duch vane, kudy chce
- 04:40 Přátelé z bitevního pole
- 05:05 Nedej se (Lanovka z ptačí perspektivy)
- 05:26 Občanské noviny (Ostrůvky života)
- 05:35 Makak medvědí, Thajsko
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 Diana a Dodi, princezna a playboy
- 13:25 Perimetr
- 13:55 Divoká Uganda
- 18:35 Auto moto svět
- 19:00 Auto moto test
- 19:15 Chico
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:50 Trabantem z Austrálie do Asie (7)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (8)
- 21:55 Kafka (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:03 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Šťastná 7
- 14:35 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:40 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:10 Ostříháno
- 03:15 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Švestkové knedlíky)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Rychlé kolo: Bentley GT Speed (45)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (46)
- 01:10 Výlet do Norska: Elektromobilita, fjordy a krásné silnice (47)
- 01:40 Blochovy rozbory (48)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (49)
- 02:35 Test automobilu: Hyundai Kona N (50)
- 02:40 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz G EQ (51)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (52)
- 03:10 Garáž 21 (53)
- 03:40 Zprávy (54)
- 03:45 Poklady v garáži (55)
- 08:10 Zprávy (6)
- 08:15 FIA European Truck Racing Championship: Misano (7)
- 08:45 Rychlé kolo: Opel Ascona A (8)
- 09:15 Rychlé kolo: Bentley GT Speed (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Moove - mobilita zítřka (11)
- 12:00 Zprávy (17)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Návštěva u Bentleye: Konec jedné motoristické éry (22)
- 16:30 Opel Astra (27)
- 16:45 Milujeme auta (28)
- 17:15 Eastside Motors: Ztrátový obchod? (29)
- 22:10 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz G EQ (39)
- 22:25 Zprávy (40)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (41)
- 22:45 Garáž 21 (42)
- 23:15 Poklady v garáži (43)
- 23:45 Poklady v garáži (44)