Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 Quo Vadis
- 13:55 Quo Vadis
- 18:05 TV LUX deťom
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Boh v Krakove
- 22:05 Nová kvalita života
- 22:20 Týždeň s... Farnosťou Boleráz
- 08:05 Ovečky
- 08:50 Strýček Emu
- 09:50 Lucy Grimble
- 13:15 Pod lampou
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:20 První křesťané
- 18:50 V souvislostech
- 20:05 The Chosen (8)
- 21:10 Outdoor Films
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (24)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (49)
- 01:10 Esá z pralesa (38)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop (10)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:45 Ruby z dúhy (22)
- 05:10 Bob staviteľ (31)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (48)
- 05:55 Máša a medveď (21)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (37)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:30 Flopy (105)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (11)
- 10:55 Zvedavkovci (38)
- 11:10 Monchhichi II (51)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (9)
- 11:25 Malý medvedík (5)
- 11:50 Panda a Kiwi (33)
- 12:00 Šmolkovia (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (31)
- 12:35 Flopy (104)
- 12:50 Ruby z dúhy (23)
- 13:40 Malý silák Bheem (11)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (10)
- 14:45 Máša a medveď (21)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 15:20 Esá z pralesa (39)
- 15:35 Ghost patrol
- 17:35 Ruby z dúhy (24)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (11)
- 19:15 Zvedavkovci (39)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (22)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára III (9)
- 20:05 Esá z pralesa (40)
- 20:15 Bob staviteľ (32)
- 20:40 Slnečný Rej (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:15 Myšiak Anatole (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (8)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (32)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (12)
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 19:00 BetMGM 300
- 21:30 Motoring
- 23:30 Výběrová auta
- 05:05 Góly - body - sekundy
- 05:30 Cestou necestou (Goa)
- 06:05 Websterovci
- 06:15 Príbeh rieky Poprad (4)
- 06:35 Zázračný ateliér
- 07:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:20 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Fred Rogers 1)
- 07:30 Údolie Muminovcov
- 10:00 Nikto nie je dokonalý
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:45 Toskánska vášeň II (8)
- 13:30 Záhady tela
- 14:30 Milujem Slovensko
- 16:05 Columbo (Posvietiť si na vraždu)
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Goa)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Extrémne v horách
- 09:25 Noc v archíve
- 10:30 VAT Špeciál (Vedec roka)
- 11:00 Autosalón
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:20 Červené víno (3)
- 17:40 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:05 Malý rytier Trenk
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 13:30 Cez lupu
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:25 Reportéri
- 22:00 Správy :24
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 05:05 Góly–body–sekundy
- 06:05 Góly–body–sekundy
- 17:00 Moderná gymnastika
- 20:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 20:30 Moderná gymnastika
- 21:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 09:55 Otec Brown X (Had uvnitř)
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Potrhlá Andula
- 14:00 Blankytná pohádka
- 15:10 13. revír
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 23:55 Hitparáda televizní zábavy
- 00:40 Apokalypsa: Hitler míří na východ (2)
- 01:35 Skutečný neandertálec
- 02:25 Na moll
- 03:10 Před půlnocí
- 03:35 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:10 Žít s písní na rtech
- 04:35 Designtrend
- 04:50 Evropa dnes (Oheň a led - národní park Vatnajökull)
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Skandální příběh rodiny Boleynových (3)
- 06:50 Velká Británie z výšky (Jižní Anglie)
- 08:05 Cyklotoulky
- 08:15 Ohrožená Amazonie (2)
- 09:10 Zázraky techniky V (Supertanker Europe)
- 10:00 Letecké katastrofy (Smrt Kobeho Bryanta)
- 10:45 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:20 Babylon
- 11:50 Gepardi v kleci
- 20:00 Anthropoid
- 22:00 Muž na hraně
- 23:40 Čtyři životy (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:05 Fokus Václava Moravce
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Obrazy z dějin česko-polských)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:55 Moje zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Tatiana Dyková
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 13:00 Babica vs. Sapík
- 13:50 Vítejte ve světě Andrého Rieu (3)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:30 Ostříháno
- 04:05 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 21:20 Profesionálové (4)
- 22:15 El Chapo (9)
- 23:20 Intim s Heidi Janků
- 00:30 Nebezpečné vztahy live
- 01:25 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 18:55 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?