Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 vKontexte
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Krížové výpravy
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Eucharistické zázraky
- 08:45 Klubovka
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätci zo Skalky
- 13:35 Otec Ján Krapan
- 14:10 Moja misia - magazín
- 14:40 Svätá omša zblízka
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Fungujúca a stabilná rodina
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Svätá Terézia z Ánd
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Fara v meste
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Pod javiskom: Miroslav Noga
- 23:00 Eucharistické zázraky
- 23:10 Láska a rodičovstvo
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Láska
- 00:30 Duchovní krajina Novohradských hor
- 00:55 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Za žábami do Kamerunu
- 07:50 Klapka
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 První křesťané
- 13:20 Island – Napříč ledovou pustinou
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Náš Valášek z Horní Lidče
- 14:46 Václav Drbola - Mučednická smrt a proces blahořečení
- 15:05 Noční univerzita
- 16:00 Farmář a jeho princ
- 17:30 Poutníci času
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:12 Sv. Izidor
- 18:35 Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
- 18:50 Pavel Lohonka Žalman & spol. na Mohelnickém Folk-Festu
- 19:20 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Lidé z cest
- 21:05 Artbitr - Kulturní magazín (64)
- 21:20 V pohorách po horách
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Kulatý stůl
- 23:30 Duchovní krajina Novohradských hor
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Drahomír Piok
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Explore The Pocono Mountains 225
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Stokholm Marathon
- 00:00 Ostrov Hajaju (16)
- 00:10 Kikoriki (34)
- 00:20 Flopy (110)
- 00:35 Šmolkovia (23)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (13)
- 01:10 Esá z pralesa (44)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop II (13)
- 02:15 Panda a Krash (22)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (10)
- 02:55 Myšiak Anatole (9)
- 03:20 Monchhichi (5)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (7)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ II (46)
- 05:25 Ocko hrdina (16)
- 05:30 Duda a Dada II (5)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (46)
- 05:55 Máša a medveď (13)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (43)
- 06:30 Ocko hrdina (17)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (4)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (19)
- 06:45 Ovečka Shaun II (27)
- 06:55 Eggy Pops II (8)
- 07:00 Maličké príšerky (10)
- 07:05 Flopy (115)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (30)
- 07:25 Koyaa (1)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (13)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:10 Máša a medveď (14)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (20)
- 08:30 Fíha Tralala (1)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (13)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (21)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (47)
- 09:15 Slnečný Rej (10)
- 09:25 Esá z pralesa (44)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (21)
- 09:40 Ruby z dúhy II (2)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (9)
- 10:20 Bob staviteľ II (47)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (28)
- 10:55 Zvedavkovci (44)
- 11:10 Monchhichi (5)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (1)
- 11:25 Malý medvedík (7)
- 11:50 Panda a Kiwi (2)
- 11:55 Ovečka Shaun II (28)
- 12:00 Volám sa Caillou V (19)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (35)
- 12:30 Polly Pocket (22)
- 12:35 Flopy (115)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:15 Myšiak Anatole (9)
- 13:40 Malý silák Bheem (40)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (22)
- 13:50 Panda a Krash (22)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (14)
- 14:40 Maličké príšerky (11)
- 14:45 Máša a medveď (15)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (1)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (10)
- 15:20 Esá z pralesa (45)
- 15:35 Ohrozené druhy (4)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (24)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 16:25 Bob staviteľ II (48)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (22)
- 16:45 Monchhichi (6)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (48)
- 17:05 Ovečka Shaun II (29)
- 17:15 Zábavné zvieratká (16)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (23)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun II (30)
- 18:50 Flopy (114)
- 19:10 Maličké príšerky (12)
- 19:15 Zvedavkovci (45)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (16)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 20:05 Esá z pralesa (46)
- 20:15 Bob staviteľ II (49)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (23)
- 20:40 Slnečný Rej (11)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (2)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi (7)
- 22:15 Myšiak Anatole (10)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (24)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (25)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (10)
- 23:35 Mášine rozprávky (10)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (36)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (23)
- 23:50 Malý silák Bheem (41)
- 00:20 Oscar
- 01:45 Správy RTVS "N"
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 03:00 Hotel Portofino II (2)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri (9)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Zdanie klame)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (10)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Diva)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maroko - opevnené mestá)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Len taká hlúposť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Cesta domů
- 00:15 Lýra 50
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Malý rybár)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Poľský magazín
- 08:30 Bulharský magazín
- 08:55 Od prameňa - Český
- 09:25 Spomíname na Evu Krížikovú (Mastný hrniec)
- 11:00 Spadla z oblakov (Výlet raketou)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Lopúch)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Sklenené steny)
- 14:20 Návraty k hereckým legendám (Eva Krížiková)
- 14:50 Le Monde
- 15:20 GEN.Sk (Agneša Kalinová)
- 15:35 Ivan Kadlečík
- 18:05 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Hapčí!)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Toni Erdmann
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:40 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Zo záhradky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Káva
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je hranie videohier naozaj škodlivé?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:15 Dostihy 2024 (3)
- 01:50 Futbal - Copa América 2024 (32)
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Kométy a legendy
- 07:20 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 07:30 ŠportMotor
- 07:45 Zlato - striebro - bronz
- 11:55 Cyklopotulky
- 20:00 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 20:20 Futbalový magazín 2024
- 21:00 Futbal - Copa América 2024 (32)
- 23:10 Góly–body–sekundy
- 23:20 Zlato - striebro - bronz
- 23:50 Londýn 2012
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 04:05 Počesku (Polná)
- 04:15 Folklorní výlety
- 04:40 Libuška a její rod
- 05:05 Žiješ jenom 2x (12)
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Kam k nám (2)
- 06:50 Nádherná Amerika II (Georgie)
- 07:40 Soužití v africké divočině
- 08:30 Matsés
- 09:20 Bedekr (Berlín)
- 09:45 Čína na jazyku II (2)
- 20:00 Zelená karta
- 21:50 Tequila koktejl
- 23:45 Zločiny srdce
- 00:00 Atentát na Donalda Trumpa
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (11)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství Lucie Bílé
- 21:10 Tajemství Michala Davida
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův ostrov (11)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 04:00 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Uzený jazyk)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:00 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 00:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (43)
- 00:15 Milujeme auta (44)
- 00:45 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (45)
- 01:35 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (46)
- 02:05 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (47)
- 02:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (48)
- 03:10 Zprávy (49)
- 03:15 Rychlé kolo: BMW M5 (50)
- 03:40 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (51)
- 04:50 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (52)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:45 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Ford Granada (3)
- 06:25 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (5)
- 07:10 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (6)
- 07:40 Racing Files: Historie okruhu v Monze (7)
- 22:40 Rychlé kolo: BMW M5 (40)
- 23:10 Zprávy (41)
- 23:15 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (42)
- 00:00 7 Days (Aljaška)
- 00:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 01:00 Vista Point (Nice)
- 01:27 On Tour (El Tren Inca)
- 01:54 Planet Terra (Bari)
- 02:00 Global Treasures (Horezu)
- 02:12 Vista Point (Tripolis)
- 02:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 02:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 03:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 03:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 04:00 Vista Point (Jakarta)
- 04:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 04:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 05:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 05:29 Vista Point (Reykjavík)
- 05:55 Planet Terra (Taškent)
- 06:00 Vista Point (Algarve)
- 06:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 06:55 Planet Terra (Malang)
- 07:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 07:27 Vista Point (Sofia)
- 07:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 08:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 08:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 08:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 08:43 Global Treasures (Goshavank)
- 08:54 Planet Terra (Iraklio)
- 09:00 Vista Point (Litva)
- 09:27 Global Treasures (Mingun)
- 09:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 09:43 Global Treasures (Efez)
- 09:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 7 Days (Jordánsko)
- 12:53 Planet Terra (Sklář)
- 13:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 13:30 Vista Point (Fes)
- 14:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 14:29 Vista Point (Bahamy)
- 14:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 15:00 Vista Point (Ibiza)
- 15:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 15:38 Planet Terra (Kalmar)
- 15:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 15:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:20 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 08:40 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:00 POSEZENÍ S PEPÍKAMA
- 11:25 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 14:35 ODPOLEDNÍ STUDIO
- 17:05 LATTÉ PO PŮL PÁTÉ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:35 CHVILKA S...
- 23:15 CHVILKA S...
- 23:45 DOBROU NOC
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 KLUB OSOBNOSTÍ
- 22:30 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:05 TELESHOPPING
- 09:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 10:20 ŠLÁGR MARKET
- 11:30 COUNTRY
- 12:00 CHVILKA S...
- 12:40 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 13:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:55 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 CHVILKA S...
- 15:35 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 16:10 LIDOVKY
- 17:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:50 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 19:25 COUNTRY
- 19:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:25 TO NEJ...
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:20 KOShEChKI-SOBAChKI
- 01:20 Drakoshija
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Smeshariki. Pinkod
- 04:00 Oranzhevaja korova
- 05:00 Malyshariki
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 Bobbi i Bill
- 07:30 Mi-Mi-Mishki
- 10:00 Smeshariki. Pinkod
- 11:00 Gruzovichok Ljova
- 12:00 Oranzhevaja korova
- 13:00 Malyshariki
- 14:00 Mi-Mi-Mishki
- 15:00 Fiksiki. Novenkie
- 16:30 Istorija izobretenijj
- 17:00 Bobbi i Bill
- 18:00 Belka i Strelka. Tajjny kosmosa
- 19:00 KOShEChKI-SOBAChKI
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Oranzhevaja korova
- 21:15 Malyshariki
- 22:15 Bobbi i Bill
- 23:15 Mi-Mi-Mishki
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Make My Day
- 13:00 Hot.now
- 15:00 Hits Only
- 17:00 Hits Only
- 21:00 Countdown Deluxe
- 22:00 Countdown Deluxe
- 23:00 HipHop Deluxe