Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 02:40 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 20:55 Večer z nádvoria
- 22:25 Katolícka Austrália
- 22:55 Island: Ozveny Stvoriteľa
- 06:55 Zpravodajské Noeviny
- 07:45 Noční univerzita
- 10:00 Dům ze skla?
- 12:50 Ayom na Folkových prázdninách
- 13:35 Pěšky hezky česky
- 15:35 Zpravodajské Noeviny
- 17:25 V pohorách po horách
- 18:15 Strýček Emu
- 19:35 V pohorách po horách
- 21:05 První křesťané
- 21:35 Noční univerzita
- 00:35 Šmolkovia (24)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop II (10)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:20 Malý medvedík (5)
- 05:10 Bob staviteľ II (7)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:55 Máša a medveď (21)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (37)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (5)
- 06:40 Veselé zajačiky V (26)
- 06:45 Ovečka Shaun (13)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (13)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (1)
- 10:20 Bob staviteľ II (8)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:55 Zvedavkovci (38)
- 11:55 Ovečka Shaun (14)
- 12:00 Šmolkovia (25)
- 12:35 Flopy (101)
- 13:40 Malý silák Bheem (24)
- 14:45 Máša a medveď (21)
- 15:20 Esá z pralesa (39)
- 15:35 Ghost patrol
- 18:40 Ovečka Shaun (15)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (8)
- 19:15 Zvedavkovci (39)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (22)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (8)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:15 Myšiak Anatole (7)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (8)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (8)
- 23:35 Mášine rozprávky (8)
- 23:50 Malý silák Bheem (25)
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:35 Góly - body - sekundy
- 01:50 Počasie
- 02:00 Don Matteo (Obvinený)
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:55 Počasie
- 05:05 Svet v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Sny a obsesie 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Veštica)
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Obeť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:45 Mimoriadny príhovor prezidentky SR Zuzany Čaputovej
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:15 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrekry)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 13:50 Vyznávač snov
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Do kríža (Do kríža)
- 22:50 Drakula na koľajniciach
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 EUROVOĽBY 2024 - diskusia
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 16:30 Tipos Iná liga
- 17:55 Futbal - reprezentácia 2024 (2)
- 21:40 Šport minulých liet
- 23:05 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Ranné správy
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 15:00 Správy
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 19:30 Zdravý les
- 22:30 Šport+
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Svatební dort
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Tomáše Engeho
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (5)
- 13:20 Horákovi (6)
- 14:20 Páni kluci
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (3)
- 16:45 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Kobry a užovky
- 23:55 Sisi (1)
- 00:00 Severokorejská dynastie (1)
- 00:50 Násilí na ženách
- 01:45 Žiješ jenom 2x (7)
- 02:10 Na moll
- 03:40 Sváteční slovo učitelky hudby Inky Vurstové
- 03:45 Designtrend
- 10:35 Portugalský jihozápad - pobřeží čápů
- 11:30 Královna českých řek
- 11:50 Moja
- 16:25 Klíč
- 16:55 Franz Kafka - známý neznámý
- 17:50 Úsměvy Jana Schmida
- 22:00 Letecké katastrofy (Únava a nedbalost)
- 22:45 Můj táta Josef Zeman
- 23:40 Život s Hitlerem (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Poslední rozloučení s Janem Kačerem
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Česká tajenka
- 14:45 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 TOP - Filmy podle knih
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Amadeus
- 21:25 Nikdo není perfektní
- 22:45 Poklad z půdy
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy