Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 02:00 Jeden na jedného
- 08:35 Pod javiskom
- 09:55 Svedectvo
- 19:45 Svedectvo
- 20:30 Tomáš Morus
- 22:25 Dá sa to aj inak
- 23:15 Quo vadis
- 10:05 V pohorách po horách
- 14:05 Nebojte se...
- 15:10 Cvrlikání (83)
- 18:12 Svatá Kateřina Sienská
- 19:10 Bible v písku
- 19:32 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Kulatý stůl
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (14)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (41)
- 01:10 Esá z pralesa (14)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (26)
- 03:20 Monchhichi II (30)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 04:20 Malý medvedík (36)
- 04:45 Ruby z dúhy II (24)
- 05:10 Bob staviteľ II (35)
- 05:25 Ocko hrdina (22)
- 05:30 Duda a Dada (17)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (34)
- 05:55 Máša a medveď (77)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (13)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (14)
- 06:45 Ovečka Shaun (40)
- 07:05 Flopy (95)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (9)
- 07:25 Koyaa (8)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (14)
- 07:55 Drobčekovia (1)
- 08:30 Fíha Tralala (9)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (17)
- 10:20 Bob staviteľ II (36)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:55 Zvedavkovci (14)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (1)
- 11:55 Ovečka Shaun II (1)
- 12:00 Volám sa Caillou V (4)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (15)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy II (25)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (40)
- 13:45 Veselé zajačiky (17)
- 14:45 Máša a medveď (78)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (17)
- 15:20 Esá z pralesa (15)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (23)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 16:25 Bob staviteľ II (37)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (18)
- 16:45 Monchhichi II (31)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (35)
- 17:35 Ruby z dúhy II (26)
- 18:00 Volám sa Caillou V (5)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Ovečka Shaun II (2)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (15)
- 19:15 Zvedavkovci (15)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (1)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 20:05 Esá z pralesa (16)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (19)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi II (32)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (26)
- 23:45 Veselé zajačiky (18)
- 23:50 Malý silák Bheem (41)
- 07:00 Športové sekundy
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 09:00 DominicCars
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Motoring
- 17:30 Autožurnál
- 22:00 Topspeed
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 02:00 Počasie
- 02:10 Vraždy v Collioure
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Skrotenie muža 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Maslo)
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Staré spomienky)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - starobylé kamenné chrámy)
- 16:50 Destinácie (Sri Lanka a Leonard Woolf)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Stará vlasť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Cusco)
- 22:25 Goliáš
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:15 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 09:00 Regina
- 09:55 Počkaj ma v parku
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Odo
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrídelká)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Rádio Devín: V dotyku s kultúrou
- 13:20 Len rieka nestarne
- 18:05 Čo budeme robiť
- 18:15 Superveda
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Zuzana Smatanová 20
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24: Reportáže, rozhovory, zostrihy.
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 22:15 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 02:40 Štúdio TA3
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 16:20 Šport
- 17:30 Dobré správy
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Život je pes (3)
- 01:35 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Herec Karel Höger
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (19)
- 13:20 Horákovi (20)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Josefa Bláhy
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Tahiti
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (10)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Doktor Martin 2 (6)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:15 Podvody s potravinami - organizovaný zločin?
- 01:10 Kruk (1)
- 02:00 Cesta do Gulagu
- 02:35 Krásy evropského pobřeží (Žulové ostrovy)
- 02:40 Na hranici tradic (Devadesát let pana "rídícího")
- 03:10 Zašlapané projekty (Los Angeles 1984)
- 03:30 V zajetí železné opony (Dvojí ne pana profesora)
- 03:40 Před půlnocí
- 04:10 Má tetřev naději?
- 04:35 Nový život v Nových Hradech
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:45 Slyšet sýčka
- 11:15 Makak medvědí, Thajsko
- 11:40 Cyklodálky (6)
- 14:40 Tajemství skrytá v písku (1)
- 15:25 Výborná SHOW
- 18:15 Perimetr
- 18:45 Malíř ďábla
- 19:10 Žiješ jenom 2x (8)
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Mužská záležitost
- 21:45 Zločiny mužů
- 23:15 Uvnitř SS
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:17 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:25 Kurňa, co to je?
- 23:30 Cyranův poloostrov
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 18:00 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Vraždy v Pregau (1)
- 22:05 El Chapo II (6)
- 23:00 El Chapo II (7)
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 09:30 ŠLÁGR STUDIO
- 12:15 TELESHOPPING
- 15:00 KDYŽ SE ŘEKNE
- 18:00 STŘEDEČNÍ ZÁBAVNÝ PODVEČER
- 19:55 CHVILKA S...
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 09:45 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 Čajník
- 18:45 TELESHOPPING
- 21:00 PREMIUM COUNTRY KLUB