Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia - magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Ovocie koncilu
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Eden
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Pod javiskom
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zblízka
- 13:10 Katolícka Austrália
- 13:40 Jedna Zambia, jeden národ
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Ovocie koncilu
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Krátke správy
- 20:25 Peter medzi nami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Honduras: Skôr, než odídu
- 21:50 Klubovka
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Túžba za večnými výšinami
- 06:05 Na pořadu rodina (2)
- 07:05 Zachraňme kostely
- 07:25 Lidé z cest
- 08:25 Guatemala - Lidé kukuřičných polí
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 V souvislostech
- 09:40 Varhany pro svatou Zdislavu
- 10:00 Noční univerzita
- 10:50 Skryté poklady: Olga
- 11:30 Živě s Noe
- 11:45 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Harfa Noemova
- 13:07 Továrna mezi vodami
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Smlouva lásky
- 15:40 Odkaz starých pánů
- 16:00 Muzikanti, hrajte
- 17:05 Vít Pieš, umělecký řezbář
- 17:20 Stopy apoštola Pavla v srdci Evropy
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:12 Cirkus Noeland (5)
- 18:38 Strýček Emu
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Bible v písku
- 19:34 Setkání
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Buon giorno s Františkem
- 20:45 Filipíny – Tajfun Haiyan
- 21:25 Za obzorem
- 22:00 Má vlast
- 23:20 Terra Santa News
- 23:40 Poutníci času
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (36)
- 00:10 Kikoriki (2)
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (20)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (45)
- 01:10 Esá z pralesa (26)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (1)
- 02:15 Panda a Krash (15)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (4)
- 02:55 Myšiak Anatole (23)
- 03:20 Monchhichi II (40)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 04:20 Malý medvedík (1)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ II (49)
- 05:25 Ocko hrdina (5)
- 05:30 Duda a Dada (21)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (40)
- 05:55 Máša a medveď (9)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (25)
- 06:30 Ocko hrdina (6)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (18)
- 06:40 Veselé zajačiky II (4)
- 06:45 Ovečka Shaun II (12)
- 06:55 Eggy Pops II (6)
- 07:00 Maličké príšerky (6)
- 07:05 Flopy (103)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (11)
- 07:25 Koyaa (10)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (20)
- 07:55 Drobčekovia (7)
- 08:10 Máša a medveď (9)
- 08:20 Veselé zajačiky II (5)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (14)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (1)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (40)
- 09:15 Slnečný Rej (23)
- 09:25 Esá z pralesa (26)
- 09:35 Veselé zajačiky II (6)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 10:20 Bob staviteľ II (50)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (7)
- 10:55 Zvedavkovci (26)
- 11:10 Monchhichi II (40)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (5)
- 11:25 Malý medvedík (1)
- 11:50 Panda a Kiwi (25)
- 11:55 Ovečka Shaun II (13)
- 12:00 Volám sa Caillou V (10)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (23)
- 12:30 Polly Pocket (17)
- 12:35 Flopy (104)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Myšiak Anatole (23)
- 13:40 Malý silák Bheem (46)
- 13:45 Veselé zajačiky II (7)
- 13:50 Panda a Krash (15)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (1)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (45)
- 14:40 Maličké príšerky (7)
- 14:45 Máša a medveď (10)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (15)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (25)
- 15:20 Esá z pralesa (27)
- 15:35 Ohrozené druhy (11)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (29)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 16:25 Bob staviteľ II (51)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (2)
- 16:45 Monchhichi II (41)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:05 Mucha Why (15)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (15)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Ovečka Shaun II (14)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (1)
- 19:15 Zvedavkovci (27)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (11)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 20:05 Esá z pralesa (28)
- 20:15 Bob staviteľ II (49)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (3)
- 20:40 Slnečný Rej (24)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (16)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (30)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (42)
- 22:15 Myšiak Anatole (24)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (16)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (30)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (4)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (24)
- 23:45 Veselé zajačiky II (8)
- 23:50 Malý silák Bheem (47)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Veneto Open 2024
- 14:00 Veneto Open 2024
- 16:00 Veneto Open 2024
- 18:00 Veneto Open 2024
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Francúzsko - Taliansko
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 ME v zápasení
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME v karate
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 02:05 Don Matteo (Zbohom, Natalína!)
- 03:15 Na krok od neba (Hranica 1/2)
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Peniaze
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Hranica 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:30 Zdravá maškrta
- 14:50 Don Matteo (Vina)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - kmeň Ari)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Vlk)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Papierový mesiac)
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Bulharský magazín
- 08:30 Nemecký magazín
- 09:00 Regina
- 09:55 Oči plné snehu
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Citrónový smajlikoláčik)
- 16:00 Ako to funguje (1)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 17:55 VAT
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:40 Dimitri II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:55 Futbal - Highlighty Serie A
- 01:50 Góly–body–sekundy
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:45 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:55 Atletika - ME 2024 - Rím (2)
- 11:45 Cyklopotulky
- 11:55 O športe
- 20:00 Gumár
- 20:30 Slovensko: Krajina športu
- 20:45 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 21:00 Atletika - Diamantová liga 2024
- 23:00 Góly–body–sekundy
- 23:10 Basketbal FIBA/SBA 3x3 tour (5)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Král na ťahu
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:35 Opletený demižon
- 01:00 V kondici
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 IGNIS BRUNENSIS 2004
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Na Havaji nešňupejte, první část)
- 09:50 Lup
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (23)
- 13:20 Horákovi (24)
- 16:45 Na cestě po Addu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (12)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Jedna ruka netleská
- 21:55 Škoda lásky
- 01:10 Konec války v barvě (4)
- 01:55 Vzkaz Armina Delonga
- 02:10 Před půlnocí
- 02:35 Ta naša kapela
- 03:05 Čaj pro třetího
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Česko jedna báseň: Bohumila Grögerová
- 04:35 Malované písničky
- 04:55 Květa Legátová, spisovatelka
- 05:10 Číslo poslední
- 05:30 Cyklodálky (7)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Zvířecí špioni pod hladinou (2)
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:25 Uvnitř SS
- 15:10 Óm
- 15:40 Cosquerova jeskyně - mistrovské dílo ohrožené mořem
- 20:00 Sisi a její odkaz
- 21:00 Charakter: sportovec
- 21:55 Egypt (5)
- 22:50 Kruk (2)
- 23:45 Severokorejská dynastie (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:20 Nebezpečné vztahy live
- 08:55 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 04:25 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:00 Top 10: Ranking Show (43)
- 00:45 Test automobilu: Peugeot 308 SW (44)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (45)
- 01:10 Test automobilu: Hyundai Kona N (46)
- 01:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz G EQ (47)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (48)
- 01:45 Garáž 21 (49)
- 02:10 Zprávy (50)
- 02:15 Poklady v garáži (51)
- 02:45 Poklady v garáži (52)
- 03:15 Zpětný chod: Porsche 944 S (53)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Porsche Boxter (54)
- 03:45 Rychlé kolo: Chevrolet Corvette C8 Z06 (55)
- 10:10 Test automobilu: Hyundai Kona N (11)
- 10:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz G EQ (12)
- 10:30 Zprávy (13)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (14)
- 10:50 Garáž 21 (15)
- 11:15 Poklady v garáži (16)
- 11:45 Poklady v garáži (17)
- 14:15 Blochovy rozbory (23)
- 15:00 Opel Astra (24)
- 15:15 Milujeme auta (25)
- 15:45 Eastside Motors: Krasavci! (26)