Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Na tónoch vďačnosti
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Ovocie koncilu
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Túžba za večnými výšinami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Prešova
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 10:45 Honduras: Skôr, než odídu
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň s ...
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 TV LUX deťom
- 16:30 Ichtis - antivírus pre deti
- 16:40 Rozprávočka
- 17:00 Eden
- 17:30 Na tónoch vďačnosti
- 18:20 Na ceste v rodine
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Večer z nádvoria
- 21:55 Moja misia - magazín
- 22:25 Katolícka Austrália
- 22:55 Jedna Zambia, jeden národ
- 23:20 Gréckokatolícky magazín
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Večer chval
- 01:05 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Zpravodajské Noeviny
- 06:25 Noční univerzita
- 07:35 Kmochův Kolín 2019
- 10:00 Jarmek aneb pokračovat a vydržet
- 10:35 Dokořán
- 11:30 Živě s Noe
- 11:45 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 V dobrém sa rozejdem
- 14:30 Dům ze skla?
- 15:35 Zpravodajské Noeviny
- 16:00 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 17:20 V pohorách po horách
- 17:30 Terra Santa News
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:10 Strýček Emu
- 18:30 Daruj písničku
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:25 Bible v písku
- 19:30 Střípky z ostravské archeologie
- 19:40 Přejeme si...
- 22:05 Noční univerzita
- 23:15 Okřídlení sousedé: Obyvatelé půd
- 23:30 Barvy vůní a větru
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (37)
- 00:10 Kikoriki (3)
- 00:20 Flopy (105)
- 00:35 Šmolkovia (21)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (46)
- 01:10 Esá z pralesa (29)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (31)
- 01:35 Volám sa Caillou V (12)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (2)
- 02:15 Panda a Krash (16)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (5)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi II (43)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (26)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:20 Malý medvedík (2)
- 04:45 Ruby z dúhy (13)
- 05:10 Bob staviteľ II (52)
- 05:25 Ocko hrdina (7)
- 05:30 Duda a Dada (22)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (42)
- 05:55 Máša a medveď (12)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (28)
- 06:30 Ocko hrdina (8)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (19)
- 06:40 Veselé zajačiky II (9)
- 06:45 Ovečka Shaun II (15)
- 06:55 Eggy Pops II (7)
- 07:00 Maličké príšerky (8)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (12)
- 07:25 Koyaa (11)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (2)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (12)
- 08:20 Veselé zajačiky II (10)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (15)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (4)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára III (2)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (42)
- 09:15 Slnečný Rej (25)
- 09:25 Esá z pralesa (29)
- 09:35 Veselé zajačiky II (11)
- 09:40 Ruby z dúhy (13)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (26)
- 10:20 Bob staviteľ (1)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (8)
- 10:55 Zvedavkovci (29)
- 11:10 Monchhichi II (43)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (6)
- 11:25 Malý medvedík (2)
- 11:50 Panda a Kiwi (27)
- 11:55 Ovečka Shaun II (16)
- 12:00 Volám sa Caillou V (12)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (25)
- 12:30 Polly Pocket (18)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy (14)
- 13:15 Myšiak Anatole (25)
- 13:40 Malý silák Bheem (48)
- 13:45 Veselé zajačiky II (12)
- 13:50 Panda a Krash (16)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (2)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (46)
- 14:40 Maličké príšerky (9)
- 14:45 Máša a medveď (13)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (17)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 15:20 Esá z pralesa (30)
- 15:35 Ohrozené druhy (12)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (31)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 16:25 Bob staviteľ (2)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (5)
- 16:45 Monchhichi II (44)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (43)
- 17:05 Mucha Why (16)
- 17:15 Zábavné zvieratká (6)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (17)
- 17:35 Ruby z dúhy (15)
- 18:00 Volám sa Caillou V (13)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Ovečka Shaun II (17)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (3)
- 19:15 Zvedavkovci (30)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (14)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 20:05 Esá z pralesa (31)
- 20:15 Bob staviteľ II (52)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (6)
- 20:40 Slnečný Rej (26)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (18)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (45)
- 22:15 Myšiak Anatole (26)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (18)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (32)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (5)
- 23:35 Mášine rozprávky (5)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (26)
- 23:45 Veselé zajačiky II (13)
- 23:50 Malý silák Bheem (49)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Veneto Open 2024
- 15:00 Veneto Open 2024
- 16:30 Veneto Open 2024
- 18:00 Veneto Open 2024
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Drahomír Piok
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Drahomír Piok
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Ukrajina - Japonsko
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 HyVee Perks 250
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 ME v zápasení
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Amazonka Truck
- 23:00 ME v karate
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:45 Góly - body - sekundy
- 02:00 Počasie
- 02:10 Don Matteo (Vina)
- 03:15 Na krok od neba (Hranica 2/2)
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Počasie
- 05:10 Autosalón
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Hodinová cesta 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:35 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Zakázané údery)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - kmeň Konso)
- 16:50 Destinácie (Tenerife - a Oscar Dominquez)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Úder navyše)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Odhalená
- 23:50 Komisár Montalbano (Papierový mesiac)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Arcélek - Profily
- 09:00 Regina
- 09:55 Pozor na anjelov
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Baklažánová smajlinátierka)
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:45 Finále
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:10 Basketbal FIBA/SBA 3x3 tour (6)
- 01:10 Basketbal - Talianska liga 2023/24 - LBA
- 02:50 Návraty 2024
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 12:05 Cyklopotulky
- 12:15 Gymnastika - ME 2024 - moderná (1)
- 13:40 ŠportMotor
- 13:55 Basketbal FIBA/SBA 3x3 tour (7)
- 18:50 Športové ozveny
- 19:15 Storočie športu
- 19:25 O športe
- 20:30 Sila pohybu
- 20:55 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 21:15 Atletika - Diamantová liga 2024
- 23:15 Góly–body–sekundy
- 23:30 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Král na ťahu
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Zdravý les
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 Květná zahrada
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Hračky pro kůzlata
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (25)
- 13:20 Horákovi (26)
- 14:10 Pijácká romance pro Waldemara Matušku
- 14:30 Kulový blesk
- 15:55 Magnum (Čínská panenka)
- 16:45 Plné hnízdo v Praze 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (13)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (24)
- 21:40 13. komnata Renaty Prokopové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Medvídek
- 00:30 Chůze - lék pro tělo a duši
- 01:25 Žiješ jenom 2x (9)
- 01:50 Na moll
- 02:20 Žijeme s vírou
- 03:20 Designtrend
- 03:35 Národní anebo globální?
- 08:30 Papua-Nová Guinea, život kmenů (Vysočina)
- 09:25 Egypt (5)
- 16:30 Klíč
- 16:55 Charakter: sportovec
- 17:50 Trabantem z Austrálie do Asie (8)
- 20:00 Arvéd
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Kate a princ William
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 TOP - Životopisné filmy
- 20:55 Tajemství filmů a seriálů - Černí baroni
- 21:25 Nikdo není perfektní
- 22:45 Poklad z půdy
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 04:30 Na plac!
- 06:10 Šťastná 7
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 18:00 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Racing Files: Legendární závodní dráhy (46)
- 00:45 Blochovy rozbory (47)
- 01:30 Opel Astra (48)
- 01:45 Milujeme auta (49)
- 02:10 Eastside Motors: Krasavci! (50)
- 03:00 AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (51)
- 03:40 Zprávy (52)
- 03:45 Rychlé kolo: Audi A1 MTM (53)
- 04:15 Rychlé kolo: Mercedes A45 AMG (54)
- 04:45 Rychlé kolo: Suzuki Swift Sport (55)
- 05:10 Zprávy (56)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: Renault Kangoo (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Porsche 944 S (9)
- 10:30 Opel Astra (15)
- 10:45 Milujeme auta (16)
- 11:15 Eastside Motors: Krasavci! (17)
- 16:10 Test automobilu: Renault Kangoo (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:50 Garáž 21 (31)
- 17:15 Poklady v garáži (32)
- 17:45 Poklady v garáži (33)
- 20:15 Blochovy rozbory (39)
- 20:40 Blochovy rozbory (40)
- 21:10 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (41)
- 21:15 Milujeme auta (42)
- 21:45 Eastside Motors: Krasavci! (43)