Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Gréckokatolícky magazín
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Večer z nádvoria
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Túžba za večnými výšinami
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Na tónoch vďačnosti
- 17:00 Katolícka Austrália
- 17:30 Svätá zem - chrám nádeje
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia - magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 Ruka v ruke
- 21:40 Vyvolení
- 22:00 Správy zo Svätej zeme
- 22:25 Ovocie koncilu
- 22:45 Ex
- 23:15 Na ceste v rodine
- 23:45 Z prameňa
- 00:05 Ich bin: Já jsem
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Tiché hrozby - Krajina v pohybu
- 07:30 Počátecký potok
- 07:45 Výpravy do divočiny
- 08:45 V pohorách po horách
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Můj chrám
- 09:40 Na startu
- 10:05 Artbitr - Kulturní magazín
- 10:20 Dům ze skla?
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 S chutí přes práh
- 13:10 Zapomenuté Čako
- 13:30 Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Grotesky Harolda Lloyda
- 14:55 Zachránci hadů na Bali
- 15:10 Jak potkávat svět
- 16:35 Kaplani naděje
- 16:50 Buon giorno s Františkem
- 17:35 Poutníci času
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:13 Náš Valášek z Horní Lidče
- 18:30 Milíře z minulosti do současnosti
- 18:45 Ťažká muzika
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Kulatý stůl
- 21:30 Můj chrám
- 21:50 Za obzorem
- 22:25 Poletuchy
- 23:10 Nordens Tone na Folkových prázdninách
- 23:40 Setkání
- 23:55 Klapka
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (39)
- 00:10 Kikoriki (5)
- 00:20 Flopy (98)
- 00:35 Šmolkovia (23)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (48)
- 01:10 Esá z pralesa (35)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (35)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (4)
- 02:15 Panda a Krash (18)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:20 Monchhichi II (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:20 Malý medvedík (4)
- 04:45 Ruby z dúhy (19)
- 05:10 Bob staviteľ (6)
- 05:25 Ocko hrdina (11)
- 05:30 Duda a Dada (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (46)
- 05:55 Máša a medveď (18)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (34)
- 06:30 Ocko hrdina (12)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (1)
- 06:40 Veselé zajačiky II (19)
- 06:45 Ovečka Shaun II (21)
- 06:55 Eggy Pops II (9)
- 07:00 Maličké príšerky (12)
- 07:05 Flopy (98)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (14)
- 07:25 Koyaa (13)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (6)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:10 Máša a medveď (18)
- 08:20 Veselé zajačiky II (20)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (17)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (10)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára III (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (46)
- 09:15 Slnečný Rej (3)
- 09:25 Esá z pralesa (35)
- 09:35 Veselé zajačiky II (21)
- 09:40 Ruby z dúhy (19)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 10:20 Bob staviteľ (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (10)
- 10:55 Zvedavkovci (35)
- 11:10 Monchhichi II (49)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (8)
- 11:25 Malý medvedík (4)
- 11:50 Panda a Kiwi (31)
- 11:55 Ovečka Shaun II (22)
- 12:00 Volám sa Caillou V (16)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (29)
- 12:30 Polly Pocket (22)
- 12:35 Flopy (99)
- 12:50 Ruby z dúhy (20)
- 13:15 Myšiak Anatole (4)
- 13:40 Malý silák Bheem (52)
- 13:45 Veselé zajačiky II (22)
- 13:50 Panda a Krash (18)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (4)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (48)
- 14:40 Maličké príšerky (13)
- 14:45 Máša a medveď (19)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (21)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (5)
- 15:20 Esá z pralesa (36)
- 15:35 Ohrozené druhy (14)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (35)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 16:25 Bob staviteľ (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (11)
- 16:45 Monchhichi II (50)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (47)
- 17:05 Mucha Why (17)
- 17:15 Zábavné zvieratká (8)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (21)
- 17:35 Ruby z dúhy (21)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Ovečka Shaun II (23)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (7)
- 19:15 Zvedavkovci (36)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (20)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (4)
- 20:05 Esá z pralesa (37)
- 20:15 Bob staviteľ (6)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (12)
- 20:40 Slnečný Rej (4)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (22)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (36)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi II (50)
- 22:15 Myšiak Anatole (5)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (22)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (36)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (30)
- 23:45 Veselé zajačiky II (23)
- 23:50 Malý silák Bheem (1)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Amazonka Truck
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Veneto Open 2024
- 15:00 Veneto Open 2024
- 17:00 Veneto Open 2024
- 18:30 Veneto Open 2024
- 23:00 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Francúzsko - Južná Kórea
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Mexiko - Francúzsko
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 ME v zápasení
- 22:00 Drahomír Piok
- 22:30 Martin z Martina
- 23:00 ME v karate
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 01:55 Počasie
- 02:05 Vraždy vo Vercors
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:05 Občan za dverami
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Slzy v daždi 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Mlieko)
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Bezpečná vzdialenosť)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - kmeň Dorze)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Záchranca)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Slovenka roka
- 22:45 Studniarova dcéra
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 09:00 Regina
- 09:55 Spomíname na Jara Filipa (Albert)
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlicannelloni)
- 14:15 Storočnica SND (6)
- 15:05 Storočnica SND (7)
- 18:00 Zaži to!
- 18:15 Superveda
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Atletika - ME 2024 - Rím (5)
- 11:45 Cyklopotulky
- 11:55 Volejbal - Liga národov 2024
- 14:00 Sila pohybu
- 14:25 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 15:25 Volejbal - Liga národov 2024
- 17:30 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 17:50 Tipos Iná liga
- 18:15 Futbal - Highlighty La Ligy
- 19:10 ŠportMotor
- 19:25 Futbal - Copa América 2024 (1)
- 22:45 Športové ozveny
- 23:15 Góly–body–sekundy
- 23:25 Volejbal - Liga národov 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Kila hrajou
- 01:35 Přes nový práh
- 01:55 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Dva chrámy Josefa Kemra
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (29)
- 13:20 Horákovi (30)
- 14:15 Sbírka
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Högera
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Benátkách
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (15)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (7)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:05 Miri fajta
- 01:25 Kruk (2)
- 02:15 Ta naša kapela
- 02:40 Na moll
- 03:10 Notes
- 03:50 Historie.cs
- 04:40 Báječná brněnská botanická
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:35 Tajemství skrytá v písku (2)
- 15:20 Výborná SHOW
- 18:20 Perimetr
- 18:45 Ve stínu lebek
- 19:15 Žiješ jenom 2x (9)
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Šéf je mrtvý
- 22:00 Hodina pravdy
- 23:45 Apokalypsa: Hitler míří na západ (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 Příběh velké lásky - Královna Alžběta II. a princ Filip
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Šťastná 7
- 14:35 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Miro a Kateřina Žbirkovi
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Vítejte ve světě Andrého Rieu (9)
- 21:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu (10)
- 21:55 Nečekaná úmrtí - Elvis Presley
- 22:30 Kurňa, co to je?
- 23:35 Babica vs. Sapík
- 04:30 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Vraždy v Pregau (2)
- 22:05 El Chapo II (8)
- 23:00 El Chapo II (9)
- 00:15 Zpětný chod: Porsche 944 S (48)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Porsche Boxter (49)
- 00:45 Rychlé kolo: Chevrolet Corvette C8 Z06 (50)
- 01:15 Drag Race: Mercedes AMG (51)
- 01:45 Racing Files: Legendární závodní dráhy (52)
- 02:15 Blochovy rozbory (53)
- 02:40 Blochovy rozbory (54)
- 03:10 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (55)
- 03:15 Milujeme auta (56)
- 03:45 Eastside Motors: Krasavci! (57)
- 04:35 AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (58)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (1)
- 06:15 Icon - návrat do budoucnosti (2)
- 06:45 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (3)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:45 Garáž 21 (8)
- 18:00 Zprávy (32)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (33)
- 18:20 Garáž 21 (34)
- 18:45 Poklady v garáži (35)
- 19:15 Poklady v garáži (36)
- 19:45 Zpětný chod: Porsche 944 S (37)