Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia - magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Dá sa to aj inak
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Tvorivo
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Večer z nádvoria
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zblízka
- 13:10 Katolícka Austrália
- 13:40 Svätá zem - chrám nádeje
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Dá sa to aj inak
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Krátke správy
- 20:25 Medzi riadkami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Čakanie
- 21:50 LUXáreň
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 František - pápež prekvapení
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Řeka Nežárka
- 08:25 S Bohem pro lidi
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 V pohorách po horách
- 09:35 V souvislostech
- 10:00 Noční univerzita
- 11:10 Kostel sv. Vincenta de Paul
- 11:30 Živě s Noe
- 11:45 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Cvrlikání
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Svatý Eligius
- 15:30 V pohorách po horách
- 15:50 P. Antonín Šuránek
- 16:00 Muzikanti, hrajte
- 16:30 Dokořán
- 17:15 Romové v Unii, Romové na Moravě
- 17:30 Zpravodajské Noeviny
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Bratr oheň: Františkův půst
- 18:45 Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Světoznámé výšivky z Cífera
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Klapka
- 21:10 Za obzorem
- 21:40 Na startu
- 22:10 Má vlast
- 23:10 Terra Santa News
- 23:30 Víra v pravdu
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (43)
- 00:10 Kikoriki (9)
- 00:20 Flopy (106)
- 00:35 Šmolkovia (29)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (52)
- 01:10 Esá z pralesa (47)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (41)
- 01:35 Volám sa Caillou V (22)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (10)
- 02:15 Panda a Krash (22)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (11)
- 02:55 Myšiak Anatole (12)
- 03:20 Monchhichi (6)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (9)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ (18)
- 05:25 Ocko hrdina (19)
- 05:30 Duda a Dada (2)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (52)
- 05:55 Máša a medveď (28)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (46)
- 06:30 Ocko hrdina (20)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (5)
- 06:40 Veselé zajačiky III (9)
- 06:45 Ovečka Shaun II (33)
- 06:55 Eggy Pops II (13)
- 07:00 Maličké príšerky II (3)
- 07:05 Flopy (106)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (16)
- 07:25 Koyaa (1)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (12)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (28)
- 08:20 Veselé zajačiky III (10)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (19)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (20)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (52)
- 09:15 Slnečný Rej (11)
- 09:25 Esá z pralesa (47)
- 09:35 Veselé zajačiky III (11)
- 09:40 Ruby z dúhy II (5)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (2)
- 10:20 Bob staviteľ (19)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (14)
- 10:55 Zvedavkovci (47)
- 11:10 Monchhichi (6)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (12)
- 11:25 Malý medvedík (9)
- 11:50 Panda a Kiwi (37)
- 11:55 Ovečka Shaun II (34)
- 12:00 Volám sa Caillou V (22)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (37)
- 12:30 Polly Pocket (2)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:15 Myšiak Anatole (12)
- 13:40 Malý silák Bheem (6)
- 13:45 Veselé zajačiky III (12)
- 13:50 Panda a Krash (22)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (10)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (52)
- 14:40 Maličké príšerky II (4)
- 14:45 Máša a medveď (29)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (3)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 15:20 Esá z pralesa (48)
- 15:35 Ohrozené druhy (16)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (41)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 16:25 Bob staviteľ (20)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (21)
- 16:45 Monchhichi (7)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (1)
- 17:05 Mucha Why (19)
- 17:15 Zábavné zvieratká (14)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (29)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:00 Volám sa Caillou V (23)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Ovečka Shaun II (35)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (13)
- 19:15 Zvedavkovci (48)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (30)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (8)
- 20:05 Esá z pralesa (49)
- 20:15 Bob staviteľ (18)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (22)
- 20:40 Slnečný Rej (12)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (42)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi (8)
- 22:15 Myšiak Anatole (13)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (30)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (42)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (11)
- 23:35 Mášine rozprávky (11)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (38)
- 23:45 Veselé zajačiky III (13)
- 23:50 Malý silák Bheem (7)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Drahomír Piok
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 13:50 ARIES RACING pokračuje v úspešnej sezóne
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 WTA 125 - Valencia Open
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:10 Peniaze
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Tichá voda brehy myje)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Mimo hry)
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Hrnčiarovo pole)
- 22:20 Miesto zločinu Ostrava (Krvavý olej)
- 23:20 Vidiecky kabaret
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Český magazín
- 09:00 Regina
- 09:55 Klebetnice
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Fazuľová smajlinátierka)
- 16:00 Ako to funguje (6)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Čistý ako zo škatuľky)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:35 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (8)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:55 Šport:24
- 11:45 Cyklopotulky
- 11:55 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 19:35 Slovensko: Krajina športu
- 19:50 ŠportMotor
- 23:35 Góly–body–sekundy
- 23:50 Futbal - Copa América 2024 (9)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Tajomstvá Slovenska
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Tajomstvá Slovenska
- 21:00 Král na ťahu
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:20 Tichý život Divé Báry
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:35 Chalupa je hra
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Není třeba vědět)
- 09:50 "Já to tedy beru, šéfe...!"
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (33)
- 13:20 Horákovi (34)
- 14:15 Dva chrámy Josefa Kemra
- 15:10 Nenechte se rušit
- 15:55 Magnum (Bez slitování)
- 16:45 Na cestě po Glasgow
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (17)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Šarlatán
- 22:05 Úsměvy Ivana Trojana
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 Škoda lásky
- 04:10 Sabotáž
- 04:35 Babylon
- 05:00 Ve psích stopách
- 05:30 Cyklodálky (8)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Zvířecí špioni pod hladinou (3)
- 09:25 Výborná SHOW
- 10:10 Tajemství skrytá v písku (3)
- 10:55 Král hroch
- 11:55 Nedej se (Česká PETka)
- 23:00 Kruk (3)
- 23:55 Severokorejská dynastie (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:39 Zprávy
- 15:42 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Intim s Heidi Janků
- 00:45 Naše zprávy
- 01:00 Příběh velké lásky - Marek Eben a Markéta Fišerová
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Klára a Ivan Trojanovi
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Barrandovská abeceda
- 21:25 Poklad z půdy
- 22:30 Vtip za stovku!
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 04:30 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Icon - návrat do budoucnosti (46)
- 00:45 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (47)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (48)
- 01:10 Test automobilu: Renault Kangoo (49)
- 01:15 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (50)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (51)
- 01:45 Garáž 21 (52)
- 02:10 Zprávy (53)
- 02:15 Poklady v garáži (54)
- 02:45 Poklady v garáži (55)
- 03:15 Zpětný chod: Toyota Celica (56)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Saab 900 (57)
- 03:45 Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (58)
- 04:15 Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (59)
- 04:45 Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (60)
- 05:15 Eastside Motors: Návrat do budoucnosti (1)
- 06:05 Geniální exotická auta: Audi A2 (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Mercedes EQE (3)
- 06:45 Porsche Sixt Carrera Cup 2024: Zandvoort/Niz. (4)
- 07:15 FIA European Truck Racing Championship: Slovakiaring/SR (5)
- 07:45 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (6)
- 10:10 Test automobilu: Renault Kangoo (12)
- 10:15 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (13)
- 10:30 Zprávy (14)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (15)
- 10:50 Garáž 21 (16)
- 11:15 Poklady v garáži (17)
- 11:45 Poklady v garáži (18)
- 20:05 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (36)
- 20:10 Zprávy (37)
- 20:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (38)
- 20:40 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (39)
- 20:45 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (40)
- 21:00 Sedm nejrychlejších (41)
- 21:15 Blochovy rozbory (42)
- 21:45 Poklady v garáži (43)
- 00:00 On Tour (The Kings Way)
- 00:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 00:38 Planet Terra (Jokhang)
- 00:43 Global Treasures (Bern)
- 00:54 Planet Terra (Great Wall)
- 01:00 Vista Point (Apulia)
- 01:27 Global Treasures (Yazd)
- 01:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 01:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 01:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 02:00 On Tour (Arctica)
- 02:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 02:54 Planet Terra (Opatija)
- 03:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 03:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 03:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 03:43 Global Treasures (Kykkos)
- 03:54 Planet Terra (Portofino)
- 04:00 Vista Point (Moskva)
- 04:29 On Tour (Royal Express Boat Cruise)
- 04:55 Planet Terra (Korinthos)
- 05:00 Travel Logue (Banks of Brahmaputra 2)
- 05:27 Vista Point (Las Vegas)
- 05:54 Planet Terra (Sambata de Sus)
- 06:00 7 Days (Islas Canarias)
- 06:53 Planet Terra (Glaumbaer)
- 07:00 Global Treasures (Kandy)
- 07:12 Vista Point (Istanbul)
- 07:38 Global Treasures (Schloss Neuschwanstein)
- 07:50 Modern Times Wonders (Canadian Railway)
- 08:00 Global Treasures (Olomouc)
- 08:12 Vista Point (Seoul)
- 08:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 08:50 Global Treasures (Turku)
- 09:00 On Tour (Mukuba Express)
- 09:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 09:55 Planet Terra (Red Sea)
- 10:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 10:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 10:38 Planet Terra (Sagaing)
- 10:43 Global Treasures (Izola)
- 10:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 11:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 11:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 12:00 Global Treasures (Samarqand)
- 12:12 Vista Point (Oslo)
- 12:38 Global Treasures (Bali)
- 12:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 13:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 13:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 14:00 7 Days (Namibia)
- 14:53 Planet Terra (Bonaire)
- 15:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 15:30 Vista Point (Yunnan)
- 16:00 7 Days (Brasil)
- 16:55 Planet Terra (Telc)
- 17:00 Vista Point (Riga)
- 17:27 On Tour (Lan Na)
- 17:54 Planet Terra (Oeland)
- 18:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 18:48 Global Treasures (El Escorial)
- 19:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 19:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 19:38 Planet Terra (Paro)
- 19:43 Global Treasures (Trogir)
- 19:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 22:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 22:29 Vista Point (Mumbai)
- 22:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 23:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 23:27 Global Treasures (Malacca)
- 23:38 Planet Terra (Gyoer)
- 23:43 Global Treasures (Pompeii)
- 23:54 Planet Terra (Hue)
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:30 CHVILKA S COUNTRY
- 08:55 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 09:25 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 CHVILKA S...
- 14:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:00 STUDIO VE TŘI
- 16:35 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:35 ZLATÝ ŠLÁGR 2024
- 18:45 ŠLÁGR SILVESTRY
- 19:25 POJĎTE S NÁMI GRILOVAT
- 19:45 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 20:20 VEČERNÍ ZÁBAVA
- 22:00 POZDRAV Z CIZINY
- 22:25 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:30 DOBROU NOC
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PPREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 Folk klub
- 22:50 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:05 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 09:45 ŠLÁGR MARKET
- 10:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:40 CHVILKA S...
- 12:05 POP ZÁBAVA
- 12:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:30 ŠLÁGR MARKET
- 14:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:40 POP ZÁBAVA
- 16:10 TELESHOPPING
- 16:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:30 ČAS NA DECHOVKU
- 18:05 ŠLÁGR MARKET
- 19:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:50 COUNTRY OKÉNKO
- 20:10 POZDRAV Z CIZINY
- 20:35 ČAS NA DECHOVKU
- 21:45 LIDOVÁ ZÁBAVA
- 22:05 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Komanda Flory
- 01:30 Smeshariki
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Masha i Medved
- 04:00 Leks i Plu. Kosmicheskie taksisty
- 04:55 Fiksiki
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 Otrjad-A. Igrushki-spasateli
- 07:30 Mi-Mi-Mishki
- 08:30 Letajushhie zveri
- 10:00 Smeshariki
- 11:00 Masha i Medved
- 12:00 Leks i Plu. Kosmicheskie taksisty
- 12:55 Fiksiki
- 14:00 Mi-Mi-Mishki
- 15:00 Sinijj traktor na detskojj ploshhadke
- 18:00 Smeshariki
- 19:00 Masha i Medved
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Leks i Plu. Kosmicheskie taksisty
- 21:10 Fiksiki
- 22:10 Otrjad-A. Igrushki-spasateli
- 23:15 Bobr dobr
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Make My Day
- 13:00 Hot.now
- 14:00 Top 25
- 18:00 Hot.now
- 19:00 Made in Germany
- 22:00 Update Deluxe
- 23:00 80s Extreme