Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Dá sa to aj inak
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Čakanie
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Katolícka Austrália
- 13:50 Svätá zem - chrám nádeje
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Vtáčik
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Prehľad katolíckych periodík
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Adorácia
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Quo vadis
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Meandry řeky Odry
- 00:20 Don Bosko
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Nic než národopis
- 07:40 Terra Santa News
- 08:00 Svatý Eligius
- 09:00 Živě s Noe
- 09:15 Dokořán
- 10:05 Kulatý stůl
- 11:30 Živě s Noe
- 11:45 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Zpravodajské Noeviny
- 13:10 Na křídlech andělů
- 13:35 Generální audience papeže Františka
- 14:00 Za obzorem
- 14:40 Outdoor Films
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Ovečky
- 18:40 Generace naděje
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Cvrlikání
- 21:20 Moudrost mnichů
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Pod lampou
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (45)
- 00:10 Kikoriki (11)
- 00:20 Flopy (98)
- 00:35 Šmolkovia (31)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (2)
- 01:10 Esá z pralesa (1)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (45)
- 01:35 Volám sa Caillou V (26)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (12)
- 02:15 Panda a Krash (24)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (13)
- 02:55 Myšiak Anatole (16)
- 03:20 Monchhichi (12)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (6)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 04:20 Malý medvedík (11)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ (24)
- 05:25 Ocko hrdina (23)
- 05:30 Duda a Dada (4)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (4)
- 05:55 Máša a medveď (34)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (3)
- 06:30 Ocko hrdina (24)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky III (19)
- 06:45 Ovečka Shaun II (39)
- 06:55 Eggy Pops (2)
- 07:00 Maličké príšerky II (7)
- 07:05 Flopy (98)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (18)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (16)
- 07:55 Drobčekovia (7)
- 08:10 Máša a medveď (34)
- 08:20 Veselé zajačiky III (20)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (26)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (4)
- 09:15 Slnečný Rej (15)
- 09:25 Esá z pralesa (1)
- 09:35 Veselé zajačiky III (21)
- 09:40 Ruby z dúhy II (11)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (6)
- 10:20 Bob staviteľ (25)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (16)
- 10:55 Zvedavkovci II (4)
- 11:10 Monchhichi (12)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (14)
- 11:25 Malý medvedík (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (41)
- 11:55 Ovečka Shaun II (40)
- 12:00 Volám sa Caillou V (26)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (1)
- 12:30 Polly Pocket (4)
- 12:35 Flopy (99)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:15 Myšiak Anatole (16)
- 13:40 Malý silák Bheem (10)
- 13:45 Veselé zajačiky III (22)
- 13:50 Panda a Krash (24)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (12)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (2)
- 14:40 Maličké príšerky II (8)
- 14:45 Máša a medveď (35)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (7)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 15:20 Esá z pralesa (2)
- 15:35 Ohrozené druhy (18)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (45)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 16:25 Bob staviteľ (26)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (1)
- 16:45 Monchhichi (13)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (5)
- 17:05 Mucha Why (21)
- 17:15 Zábavné zvieratká (16)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (33)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (1)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Ovečka Shaun (1)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (17)
- 19:15 Zvedavkovci II (5)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (36)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 20:05 Esá z pralesa (3)
- 20:15 Bob staviteľ (24)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (2)
- 20:40 Slnečný Rej (16)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (46)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (14)
- 22:15 Myšiak Anatole (17)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (34)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (46)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (2)
- 23:45 Veselé zajačiky III (23)
- 23:50 Malý silák Bheem (11)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Drahomír Piok
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 ARIES RACING pokračuje v úspešnej sezóne
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Drahomír Piok
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open 2024
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open 2024
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Sci Aps 200
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Miesto zločinu Ostrava (Krvavý olej)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Počasie
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Len nech sa opijem)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Zdravotnícky trh)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - kostoly)
- 16:45 Destinácie (Ekvádor a zlatá horúčka)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Klamstvá z lásky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Nové obzory)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Výlet s mravcami)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Regina
- 10:00 Chalani
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Krásna hôrka a nezáujem o pamiatky)
- 13:30 Dr. Milan Hodža
- 16:00 Ako to funguje (8)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:35 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Tip a Tap
- 18:55 Medvedík Pompon (Šampónová polievka)
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Doma chutí najlepšie
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (12)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Šport 2023
- 12:10 Cyklopotulky
- 12:20 Futbal - Copa América 2024 (12)
- 14:15 Tipos Iná liga
- 14:40 ŠportMotor
- 14:55 Slovensko: Krajina športu
- 15:10 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 15:30 Cyklistika - Okolo Slovenska 2024 (2)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Tajomstvá Slovenska
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Paralympijský špeciál
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Paralympijský špeciál
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:35 Sisi (4)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Nikdy více)
- 09:50 Kluci v akci
- 10:15 Písničky z obrazovky
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (37)
- 13:20 Horákovi (38)
- 14:15 Pečení na neděli
- 15:00 Michal David - žít tak, jak se má
- 16:25 Magnum (Nejškaredější pes na Havaji)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (19)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nepodepsaný knoflík
- 21:40 Musím tě svést
- 00:35 Stříbrné requiem
- 01:40 Tkaná krása
- 02:10 Na hranici tradic (Když tančí a zpívá Hlubina)
- 02:35 Mloci a lentilky
- 02:50 V zajetí železné opony (Sonety ze stínu šibenice)
- 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:30 Babylon
- 04:00 Bohem zapomenutá ves
- 04:25 Geldarské ságy ze Smoliny
- 04:50 Nedej se (Česká PETka)
- 05:12 Občanské noviny (Obnova bělokarpatských luk)
- 05:20 Sovy, strážci sadů, Japonsko
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Svět zvířat (Klokani)
- 09:25 Nádherná Amerika II (Colorado)
- 12:00 Perimetr
- 12:25 Dokonalí mořští predátoři (2)
- 13:20 Zvířecí špioni pod hladinou (3)
- 18:05 Těla nevydávat
- 18:30 Auto moto svět
- 18:55 Auto moto test
- 19:10 Tkaná krása
- 19:40 Postřehy odjinud (Baskicko očima Jaroslava Skalického)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (11)
- 21:25 Trabantem z Austrálie do Asie (12)
- 21:55 Kafka (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 Příběh velké lásky - Iva Janžurová a Stanislav Remunda
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:40 Šťastná 7
- 14:35 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Karel Gott a Ivana Macháčková
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Barrandovská abeceda - Speciál
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:40 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:10 Na plac!
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Co bude dnes k večeři? (Kančí se šípkovou omáčkou)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (51)
- 00:40 Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (52)
- 01:40 Icon - návrat do budoucnosti (53)
- 02:10 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (54)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (55)
- 02:35 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (56)
- 02:40 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (57)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (58)
- 03:10 Garáž 21 (59)
- 03:40 Zprávy (60)
- 03:45 Poklady v garáži (61)
- 04:15 Poklady v garáži (62)
- 04:45 Zpětný chod: Toyota Celica (63)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: Saab 900 (64)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 05:45 Blochovy rozbory (2)
- 06:05 Přednost v jízdě: SsangYong Korando e-Motion (3)
- 06:15 Milujeme auta (4)
- 06:40 Eastside Motors: Návrat do budoucnosti (5)
- 07:30 Geniální exotická auta: Audi A2 (6)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:20 Garáž 21 (21)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 13:15 Poklady v garáži (23)
- 13:45 Zpětný chod: Toyota Celica (24)
- 22:10 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (45)
- 22:25 Zprávy (46)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (47)
- 22:45 Garáž 21 (48)
- 23:15 Poklady v garáži (49)
- 23:45 Poklady v garáži (50)