Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Na tónoch vďačnosti
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Stopy Krista v Ríme
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša zo Smižian
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Koncert organovej a duchovnej tvorby Mariána Gregora
- 10:00 Spravodajský súhrn
- 10:15 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 10:45 Krížové výpravy
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 TV LUX deťom
- 16:30 Ichtis - antivírus pre deti
- 16:40 Rozprávočka
- 17:00 Eden
- 17:30 Na tónoch vďačnosti
- 18:20 35 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putovanie Rímom (1)
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia - magazín
- 22:25 Katolícka Austrália
- 22:55 Kambodža: Umlčaný Kristus
- 23:20 Medzi riadkami
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Romové v Unii, Romové na Moravě
- 07:10 Absolventi: Július Michnik
- 07:50 Noční univerzita
- 08:35 Zpravodajské Noeviny
- 09:05 Cesta k pěstounství
- 09:08 V pohorách po horách
- 09:18 Dobrodružství před kamerou
- 10:20 Život ve vztahu
- 11:00 Krasňany
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Nicu
- 14:00 Za obzorem
- 14:25 Kouzlo strun
- 14:40 Kouzlo Vysokej nad Kysucou
- 15:15 Světla a stíny baroka
- 16:15 Cvrlikání
- 17:30 Terra Santa News
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:12 Strýček Emu
- 18:30 Daruj písničku
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Večer chval
- 21:05 První křesťané
- 21:35 Za obzorem
- 22:05 Stopy Boží na Youtube
- 23:05 Koncert - Martin Smith
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Tennessee Lottery 250
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Amazonka Truck
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:00 Ostrov Hajaju (4)
- 00:10 Kikoriki (22)
- 00:20 Flopy (98)
- 00:35 Šmolkovia (11)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (41)
- 01:10 Esá z pralesa (8)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (17)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop (7)
- 02:15 Panda a Krash (9)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (24)
- 02:55 Myšiak Anatole (11)
- 03:20 Monchhichi II (24)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (12)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 04:20 Malý medvedík (34)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ (46)
- 05:25 Ocko hrdina (18)
- 05:30 Duda a Dada (15)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (14)
- 05:55 Máša a medveď (73)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (7)
- 06:30 Ocko hrdina (19)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (12)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (19)
- 06:45 Ovečka Shaun (19)
- 06:55 Eggy Pops (7)
- 07:00 Maličké príšerky (4)
- 07:05 Flopy (109)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (22)
- 07:25 Koyaa (7)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (2)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (74)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (20)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (5)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (11)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (15)
- 09:15 Slnečný Rej (11)
- 09:25 Esá z pralesa (8)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (21)
- 09:40 Ruby z dúhy II (17)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (12)
- 10:20 Bob staviteľ (47)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (20)
- 10:55 Zvedavkovci (8)
- 11:10 Monchhichi II (24)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (16)
- 11:25 Malý medvedík (34)
- 11:50 Panda a Kiwi (46)
- 11:55 Ovečka Shaun (20)
- 12:00 Volám sa Caillou V (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (11)
- 12:30 Polly Pocket (8)
- 12:35 Flopy (113)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:15 Myšiak Anatole (11)
- 13:40 Malý silák Bheem (20)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (22)
- 13:50 Panda a Krash (9)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (7)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (42)
- 14:40 Maličké príšerky (5)
- 14:45 Máša a medveď (75)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (29)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 15:20 Esá z pralesa (9)
- 15:35 Ohrozené druhy (22)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (5)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 16:25 Bob staviteľ (48)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (12)
- 16:45 Monchhichi II (25)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (16)
- 17:05 Ovečka Shaun (21)
- 17:15 Zábavné zvieratká (4)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (3)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia (1)
- 18:40 Ovečka Shaun (22)
- 18:50 Flopy (113)
- 19:10 Maličké príšerky (6)
- 19:15 Zvedavkovci (9)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (1)
- 19:45 Máša a medveď (76)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 20:05 Esá z pralesa (10)
- 20:15 Bob staviteľ (49)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (13)
- 20:40 Slnečný Rej (12)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (30)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (17)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi II (26)
- 22:15 Myšiak Anatole (12)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (4)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (6)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (24)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (12)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (23)
- 23:50 Malý silák Bheem (21)
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Don Matteo (A ty máš akú hodnotu?)
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:25 Gastromap
- 04:55 Autosalón
- 05:20 Capri (2)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová (Beda tomu, kto vyvolá škandál)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (3)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Zbav nás zlého)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - Chicen Itza)
- 16:45 Destinácie (Kuba - francúzske dedičstvo a káva)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Perfídna hra)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Pretvárka
- 23:45 Komisár Montalbano (Tanec čajky)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Biele zuby)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Profily - Arcélek
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Poklad
- 10:25 Muž, ktorý skorumpoval Hadleyburg
- 11:05 Spadla z oblakov (Svadobné šaty)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:45 Tip a Tap
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Tatry, Spiš, Pieniny)
- 12:35 Herbárium (Jánske bylinky)
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Nekončiace úsilie)
- 16:00 Ako to funguje (12)
- 16:30 Fetiše socializmu (S Tatrovkou okolo sídliska)
- 17:00 Anjeli strážni Paula Younga
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Súhvezdie mývala)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Anjeli strážni Ivana Hričovského
- 20:35 Žijem Dunajom
- 21:25 Hľadám Dunaj
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Kvalita medu
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:45 Góly–body–sekundy
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (23)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Cyklistika - Tour de France 2024 (4)
- 11:15 Cyklopotulky
- 11:25 Futbal - Copa América 2024 (24)
- 13:10 Futbalový magazín 2024
- 13:55 Atlanta 96
- 21:00 Sila pohybu
- 21:25 Futbal - Copa América 2024 (23)
- 23:20 Góly–body–sekundy
- 23:30 Slovensko: Krajina športu
- 23:50 Atlanta 96
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Jak na vepřové koleno
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český ráj)
- 06:30 Na cestě po El Quiché
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Malá hvězda nezapadá
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Abiturientský večírek
- 15:20 Neviditelní (2)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:20 Komisařka Florence (2)
- 21:55 Angličanka (2)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (2)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Hit song)
- 00:30 Kempování - podoby jedné vášně
- 01:25 Žiješ jenom 2x (11)
- 01:50 Žijeme s vírou
- 02:50 Designtrend
- 03:05 Ateismus po česku
- 03:30 Trampoty rodu Broušků
- 16:05 Dopisy z Osvětimi
- 17:00 Narozeni ve Skalnatých horách (1)
- 17:55 Čína na jazyku II (1)
- 18:45 Bedekr (Rujana)
- 19:15 Babylon
- 19:40 Postřehy odjinud (Baskicko očima Jaroslava Skalického)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:01 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Cyranův ostrov (2)
- 01:00 Naše zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:40 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (3)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Rodinná firma
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:20 Cyranův ostrov (3)
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:10 Šťastná 7
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Kuřecí prso v krustě)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Racing Files: 24 hodin v Le Mans (52)
- 00:45 Blochovy rozbory (53)
- 01:15 Blochovy rozbory (54)
- 01:35 Přednost v jízdě: SsangYong Korando e-Motion (55)
- 01:45 Milujeme auta (56)
- 02:10 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (57)
- 03:00 Automobilové závody: Jen dětská hra? (58)
- 03:30 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (59)
- 03:40 Zprávy (60)
- 03:45 Rychlé kolo: Audi S3 (61)
- 04:15 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (62)
- 04:45 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (63)
- 05:10 Zprávy (64)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: Aiways U6 Prime (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: DS 7 (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (6)
- 06:15 Garáž 21 (7)
- 06:45 Poklady v garáži (8)
- 07:15 Poklady v garáži (9)
- 07:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (10)
- 16:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (31)
- 16:15 Přednost v jízdě: DS 7 (32)
- 16:30 Zprávy (33)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (34)
- 16:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (35)
- 16:50 Garáž 21 (36)
- 17:15 Poklady v garáži (37)
- 17:45 Poklady v garáži (38)
- 00:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 00:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 00:38 Planet Terra (Sagaing)
- 00:43 Global Treasures (Izola)
- 00:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 01:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 01:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 02:00 Vista Point (Moskva)
- 02:29 On Tour (Royal Express Boat Cruise)
- 02:55 Planet Terra (Korinthos)
- 03:00 Travel Logue (Banks of Brahmaputra 2)
- 03:27 Vista Point (Las Vegas)
- 03:54 Planet Terra (Sambata de Sus)
- 04:00 On Tour (Arctica)
- 04:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 04:54 Planet Terra (Opatija)
- 05:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 05:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 05:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 05:43 Global Treasures (Kykkos)
- 05:54 Planet Terra (Portofino)
- 06:00 Global Treasures (Olomouc)
- 06:12 Vista Point (Seoul)
- 06:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 06:50 Global Treasures (Turku)
- 07:00 On Tour (Mukuba Express)
- 07:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 07:55 Planet Terra (Red Sea)
- 10:00 On Tour (The Kings Way)
- 10:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 10:38 Planet Terra (Jokhang)
- 10:43 Global Treasures (Bern)
- 10:54 Planet Terra (Great Wall)
- 11:00 Vista Point (Apulia)
- 11:27 Global Treasures (Yazd)
- 11:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 11:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 11:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 12:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 12:29 Vista Point (Mumbai)
- 12:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 13:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 13:27 Global Treasures (Malacca)
- 13:38 Planet Terra (Gyoer)
- 13:43 Global Treasures (Pompeii)
- 13:54 Planet Terra (Hue)
- 14:00 7 Days (Brasil)
- 14:55 Planet Terra (Telc)
- 15:00 Vista Point (Riga)
- 15:27 On Tour (Lan Na)
- 15:54 Planet Terra (Oeland)
- 16:00 7 Days (Namibia)
- 16:53 Planet Terra (Bonaire)
- 17:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 17:30 Vista Point (Yunnan)
- 20:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 20:48 Global Treasures (El Escorial)
- 21:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 21:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 21:38 Planet Terra (Paro)
- 21:43 Global Treasures (Trogir)
- 21:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 22:00 Global Treasures (Samarqand)
- 22:12 Vista Point (Oslo)
- 22:38 Global Treasures (Bali)
- 22:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 23:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 23:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 COUNTRY RÁNO
- 08:30 PANTŮČKOVA PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
- 09:00 CHVILKA S...
- 09:35 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:45 ČAS PRO HVĚZDU
- 14:00 ČTYŘLÍSTEK
- 15:00 ABECEDA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 18:20 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 LÉTO S MUZIKOU
- 22:00 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 22:30 11 v 11
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 Empty
- 23:00 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POJĎTE S NÁMI GRILOVAT
- 08:45 POP ZÁBAVA
- 09:40 ŠLÁGR MARKET
- 10:45 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 11:25 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 12:00 TELESHOPPING
- 12:15 BLACK BAND
- 12:40 ČAS NA DECHOVKU
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:40 HARMONIKY
- 16:35 COUNTRY
- 17:20 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 17:55 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 ČAS NA PÍSNIČKU
- 19:55 TELESHOPPING
- 20:10 COUNTRY
- 20:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:20 COUNTRY OKÉNKO
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Studija Kaljaki-Maljaki
- 00:40 Nik-izobretatel
- 01:25 Smeshariki
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Masha i Medved
- 04:00 Tri kota
- 05:00 Malyshariki
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:30 Doktor Panda
- 07:30 Mi-Mi-Mishki
- 08:30 Chik-Chirikino
- 10:00 Smeshariki. Pinkod
- 11:00 Gruzovichok Ljova
- 12:00 Tri kota
- 13:00 Malyshariki
- 14:00 Mi-Mi-Mishki
- 15:00 Sinijj traktor
- 16:30 Istorija izobretenijj
- 16:55 Doktor Panda
- 18:00 Smeshariki. Pinkod
- 19:00 Gruzovichok Ljova
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Tri kota
- 21:15 Malyshariki
- 22:15 Doktor Panda
- 23:15 Mi-Mi-Mishki
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Make My Day
- 13:00 Hot.now
- 15:00 Hits Only
- 17:00 Hits Only
- 18:00 Hot.now
- 19:00 Countdown Deluxe
- 20:00 Teufel Top Ten
- 20:51 Hits Only
- 21:00 Jukebox
- 23:00 Rock Antenne Deluxe