Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia - magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Láska a rodičovstvo
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Eden
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Malá cesta
- 10:15 Pod javiskom
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zblízka
- 13:10 Katolícka Austrália
- 13:40 Kambodža: Umlčaný Kristus
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Láska a rodičovstvo
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:25 Medzi riadkami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Krížové výpravy
- 21:50 Klubovka
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Stopy Krista v Ríme
- 00:17 Příběh o Žofii
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Na pořadu rodina (9)
- 07:10 Doma, to je něco úžasnýho...
- 08:00 Koncert FolkloreClassic
- 09:05 V souvislostech
- 09:25 Honduras – Texiguat, zapomenutá komunita
- 09:55 Lednický park vypravuje
- 10:20 Zakarpatská Ukrajina
- 10:25 Noční univerzita
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:25 Cvrlikání (38)
- 13:35 Artbitr - Kulturní magazín (30)
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Grotesky Bustera Keatona
- 16:00 Muzikanti, hrajte
- 17:00 Na startu
- 17:30 Setkání
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:10 Cirkus Noeland (7)
- 18:40 V pohorách po horách
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Chléb náš vezdejší
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Výpravy do divočiny
- 21:05 Moudrost mnichů
- 21:20 V pohorách po horách
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Má vlast
- 23:07 Lebo sme Nemci
- 23:35 Terra Santa News
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (3)
- 00:10 Kikoriki (21)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (10)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (39)
- 01:10 Esá z pralesa (5)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (16)
- 01:35 Volám sa Caillou V (23)
- 02:00 Dumper a Skoop (6)
- 02:15 Panda a Krash (8)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (23)
- 02:55 Myšiak Anatole (9)
- 03:20 Monchhichi II (21)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 04:20 Malý medvedík (33)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ (42)
- 05:25 Ocko hrdina (16)
- 05:30 Duda a Dada (14)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (11)
- 05:55 Máša a medveď (69)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (4)
- 06:30 Ocko hrdina (17)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (11)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (14)
- 06:45 Ovečka Shaun (15)
- 06:55 Eggy Pops (6)
- 07:00 Maličké príšerky (1)
- 07:05 Flopy (113)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (21)
- 07:25 Koyaa (6)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (1)
- 07:55 Drobčekovia II (6)
- 08:10 Máša a medveď (70)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (15)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (4)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (8)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (12)
- 09:15 Slnečný Rej (9)
- 09:25 Esá z pralesa (5)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (16)
- 09:40 Ruby z dúhy II (14)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 10:20 Bob staviteľ (43)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (19)
- 10:55 Zvedavkovci (5)
- 11:10 Monchhichi II (21)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (15)
- 11:25 Malý medvedík (33)
- 11:50 Panda a Kiwi (45)
- 11:55 Ovečka Shaun (16)
- 12:00 Volám sa Caillou V (23)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (9)
- 12:30 Polly Pocket (7)
- 12:35 Flopy (110)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 13:15 Myšiak Anatole (9)
- 13:40 Malý silák Bheem (18)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (17)
- 13:50 Panda a Krash (8)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (6)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (40)
- 14:40 Maličké príšerky (2)
- 14:45 Máša a medveď (71)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (27)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (11)
- 15:20 Esá z pralesa (6)
- 15:35 Ohrozené druhy (21)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (3)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 16:25 Bob staviteľ (44)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (9)
- 16:45 Monchhichi II (22)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (13)
- 17:05 Ovečka Shaun (17)
- 17:15 Zábavné zvieratká (3)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (1)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (24)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (18)
- 18:50 Flopy (113)
- 19:10 Maličké príšerky (3)
- 19:15 Zvedavkovci (6)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (72)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (13)
- 20:05 Esá z pralesa (7)
- 20:15 Bob staviteľ (45)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (10)
- 20:40 Slnečný Rej (10)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (28)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (16)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi II (23)
- 22:15 Myšiak Anatole (10)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (2)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (4)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (23)
- 23:35 Mášine rozprávky (23)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (10)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (18)
- 23:50 Malý silák Bheem (19)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Veneto Open
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Don Matteo (Muž od vozíkov)
- 02:50 Candice Renoirová (Každému sa všetko vráti)
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri (1)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Bohatý je ten, kto nikomu nedlhuje)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (2)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - Fiestas)
- 16:50 Destinácie (Kalifornia Johna Steinbecka)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Skúška dospelosti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Tanec čajky)
- 22:25 Prípady 1. oddelenia (1)
- 23:30 Cesta z města
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Krabička na tajomstvo)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Maďarský magazín
- 08:55 Dobrý deň, Patria - rusínsky
- 09:25 Hurá na letný byt (Partia Baccaratu)
- 10:35 Elija Isakovič a Margarita Prokofievna
- 11:00 Spadla z oblakov (Lietač)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Tatry, Spiš, Pieniny)
- 12:30 Herbárium (Mäta)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Reštart)
- 16:00 Ako to funguje (11)
- 16:25 Fetiše socializmu (Bicyklom k lepším zajtrajškom)
- 17:00 Anjeli strážni Suzanne Vega
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Biele zuby)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:30 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Kukačky (1)
- 22:50 Kukačky (2)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Čína vo vesmíre
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Správy RTVS „N“
- 01:50 Góly–body–sekundy
- 02:05 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (21)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Cyklistika - Tour de France 2024 (3)
- 11:15 Cyklopotulky
- 11:25 Futbal - Copa América 2024 (22)
- 13:15 Hokejbal
- 17:30 ŠportMotor
- 17:45 Futbalový magazín
- 23:45 Góly–body–sekundy
- 23:55 Futbal - Copa América 2024 (22)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Chalupa je hra
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 V kondici
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na východě)
- 05:20 Etiketa (Co je to?)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Křivoklátsko)
- 06:30 Na cestě po irském Munsteru
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Nezvěstný)
- 09:50 Písničky z obrazovky
- 14:25 Vládci vesmíru
- 16:10 Magnum (Nikdy nezapomenu)
- 17:00 Na cestě po El Quiché
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Jak vytrhnout velrybě stoličku
- 21:35 Malá hvězda nezapadá
- 00:00 Ve jménu otce
- 02:10 Vzkaz Ludvíka Kundery
- 02:25 Před půlnocí
- 02:50 Maďarská čítanka
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Čaj pro třetího
- 03:55 Historie.cs
- 08:05 Zvířecí špioni pod hladinou (4)
- 09:00 Výborná SHOW
- 09:50 Bedekr (Drážďany)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (1)
- 21:45 Smolař
- 23:35 Kruk (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:10 Naše zprávy
- 00:25 VIP svět
- 00:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (2)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Vraždy v Pregau (4)
- 22:05 El Chapo II (12)
- 23:20 Poklad z půdy
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:10 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Ravioly plněné kozím sýrem)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:30 Přednost v jízdě: Kia EV9 (49)
- 00:45 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (50)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (51)
- 01:10 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (52)
- 01:15 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (53)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (54)
- 01:45 Garáž 21 (55)
- 02:10 Zprávy (56)
- 02:15 Poklady v garáži (57)
- 02:45 Poklady v garáži (58)
- 03:15 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (59)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (60)
- 03:45 Rychlé kolo: Mazda MX5 Yusho (61)
- 04:15 Drag Race: BMW M Festival (62)
- 04:45 Racing Files: 24 hodin v Le Mans (63)
- 05:15 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (1)
- 06:05 Automobilové závody: Jen dětská hra? (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (3)
- 06:45 Rychlé kolo: Audi S3 (4)
- 07:15 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (5)
- 07:45 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (6)
- 10:10 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (13)
- 10:15 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (14)
- 10:30 Zprávy (15)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (16)
- 10:50 Garáž 21 (17)
- 11:15 Poklady v garáži (18)
- 11:45 Poklady v garáži (19)
- 20:05 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (38)
- 20:10 Zprávy (39)
- 20:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (40)
- 20:40 Test automobilu: Aiways U6 Prime (41)
- 20:45 Přednost v jízdě: DS 7 (42)
- 21:00 Sedm nejrychlejších (43)
- 21:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (44)
- 21:15 Garáž 21 (45)
- 21:45 Poklady v garáži (46)