Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Nový zákon
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša s prvopiatkovou pobožnosťou
- 08:00 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Nový zákon
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zbllízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša s prvopiatkovou pobožnosťou
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Stopy Krista v Ríme
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 35 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putovanie Rímom (1)
- 20:30 BIBLIA: Dávid
- 22:00 Správy zo Svätej zeme
- 22:25 Láska a rodičovstvo
- 22:45 Fara v meste
- 23:15 Moja misia - magazín
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Bazilika s tajemným světlem (1)
- 07:10 Dáváme lidem naději
- 07:55 Lidé z cest
- 10:00 Můj chrám
- 10:30 Hlavní poutní mše svatá z Velehradu
- 14:50 Za obzorem
- 15:20 Bazilika s tajemným světlem (3)
- 15:35 Můj chrám
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 16:20 Jak potkávat svět
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Bazilika s tajemným světlem (4)
- 18:30 Zebra bez hřívy
- 19:00 Poklad z Jelínkova domu
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Noemova pošta
- 21:30 Bazilika s tajemným světlem (5)
- 21:45 Za obzorem
- 22:20 Poletuchy
- 23:05 Záznam koncertu pěveckého sboru Stojanova gymnázia Velehrad
- 23:40 Na prahu devadesátky
- 23:51 Skleněná múza
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (6)
- 00:10 Kikoriki (24)
- 00:20 Flopy (100)
- 00:35 Šmolkovia (13)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (45)
- 01:10 Esá z pralesa (14)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (19)
- 01:35 Volám sa Caillou V (3)
- 02:00 Dumper a Skoop (9)
- 02:15 Panda a Krash (11)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (26)
- 02:55 Myšiak Anatole (15)
- 03:20 Monchhichi II (30)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (7)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 04:20 Malý medvedík (36)
- 04:45 Ruby z dúhy II (23)
- 05:10 Bob staviteľ II (2)
- 05:25 Ocko hrdina (22)
- 05:30 Duda a Dada (17)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (20)
- 05:55 Máša a medveď (81)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (13)
- 06:30 Ocko hrdina (23)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (14)
- 06:40 Veselé zajačiky V (3)
- 06:45 Ovečka Shaun (27)
- 06:55 Eggy Pops (9)
- 07:00 Maličké príšerky (10)
- 07:05 Flopy (99)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (24)
- 07:25 Koyaa (9)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (4)
- 07:55 Drobčekovia (4)
- 08:10 Máša a medveď (82)
- 08:20 Veselé zajačiky V (4)
- 08:30 Fíha Tralala (4)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (7)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (17)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (7)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (21)
- 09:15 Slnečný Rej (15)
- 09:25 Esá z pralesa (14)
- 09:35 Veselé zajačiky V (5)
- 09:40 Ruby z dúhy II (23)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 10:20 Bob staviteľ II (3)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (22)
- 10:55 Zvedavkovci (14)
- 11:10 Monchhichi II (30)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (1)
- 11:25 Malý medvedík (36)
- 11:50 Panda a Kiwi (48)
- 11:55 Ovečka Shaun (28)
- 12:00 Volám sa Caillou V (3)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (15)
- 12:30 Polly Pocket (10)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy II (24)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (24)
- 13:45 Veselé zajačiky V (6)
- 13:50 Panda a Krash (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (9)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (46)
- 14:40 Maličké príšerky (11)
- 14:45 Máša a medveď (83)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (33)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (17)
- 15:20 Esá z pralesa (15)
- 15:35 Ohrozené druhy (24)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (9)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 16:25 Bob staviteľ II (4)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (18)
- 16:45 Monchhichi II (31)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (22)
- 17:05 Ovečka Shaun (29)
- 17:15 Zábavné zvieratká (6)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (7)
- 17:35 Ruby z dúhy II (25)
- 18:00 Volám sa Caillou V (4)
- 18:25 Drobčekovia (5)
- 18:40 Ovečka Shaun (30)
- 18:50 Flopy (101)
- 19:10 Maličké príšerky (12)
- 19:15 Zvedavkovci (15)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (84)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 20:05 Esá z pralesa (16)
- 20:15 Bob staviteľ II (5)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (19)
- 20:40 Slnečný Rej (16)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (34)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (19)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi II (32)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (8)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (10)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (26)
- 23:35 Mášine rozprávky (26)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (16)
- 23:45 Veselé zajačiky V (7)
- 23:50 Malý silák Bheem (25)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Martin z Martina
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 01:55 Počasie
- 02:05 Vraždy v La Rochefoucauld
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:30 Počasie
- 04:40 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri (4)
- 07:05 Veselá farma: Farmárove lamy
- 07:40 Koník z ebenu
- 12:00 Nekonečná nevystupovať
- 13:20 O liečivej vode
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Posolstvo Cyrila a Metoda
- 21:40 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov
- 23:05 Správy RTVS "N"
- 23:55 Góly - body - sekundy
- 00:05 Trochu inak - hudobný špeciál (Hudobné duo Dennyiah)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Môj dom
- 06:10 Bob a Bobek na cestách
- 06:15 Medvedík Pompon (Lovci prachu)
- 06:25 Poštár Pat
- 06:40 Splat a Harry
- 06:50 Splat a Harry
- 07:05 Dekretovo dedičstvo
- 07:30 Po stopách Veľkomoravanov
- 08:00 Živá panoráma
- 08:35 35 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
- 09:00 Dejiny Slovenska
- 09:30 Knieža
- 11:05 KIWAK tatranský
- 11:55 Slováci dolu hlavou
- 12:50 Slováci v Argentíne
- 14:00 Toto bola moja cesta
- 14:30 Dobrodružstvo pri obžinkoch
- 15:40 Slnečný kúpeľ
- 16:20 Chuť leta
- 17:35 Morava, rieka bez hraníc
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Malé zvieratká a veľká hlúposť)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:30 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Sviatočné slovo
- 22:20 Denník architekta
- 23:20 Zmenil tvár Šanghaja
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Archív :24
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Náboženstvá
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Experiment: Zdravie v tabletke
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Reportéri - zostrih 2024
- 16:45 Reportéri - zostrih 2024
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 INTERVIEW :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:05 Počasie
- 20:15 Slovenský panteón: Cyril a Metod
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu - Fentanyl - najsilnejšia droga na svete
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Archív :24
- 00:15 Olympijský magazín
- 00:35 Magické Sydney - Slovenské protipóly
- 01:30 Správy RTVS „N“
- 02:20 Góly–body–sekundy
- 02:30 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (25)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 11:35 Cyklopotulky
- 11:45 Slovensko: Krajina športu
- 17:45 Športové návraty
- 18:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 18:45 Storočie športu
- 19:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 19:45 Futbalový magazín 2024
- 22:30 Góly–body–sekundy
- 22:40 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 23:30 Paralympijský magazín
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Štúdio TA3
- 08:00 Správy
- 08:30 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Štúdio TA3
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Štúdio TA3
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Správy/Štúdio TA3
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Správy/Štúdio TA3
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 05:20 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly
- 07:15 Kačenka a strašidla
- 10:00 Jak se peče štěstí
- 11:00 O třech ospalých princeznách
- 12:10 Škola princů
- 13:25 Povídky malostranské (1)
- 14:25 O pokladech
- 15:50 Johančino tajemství
- 17:15 Peklo s princeznou
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Les u Humpolce)
- 20:20 Doktor Martin 2 (9)
- 21:15 Všechnopárty
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:10 Hercule Poirot X (Čas přílivu)
- 23:45 Bolkoviny
- 00:55 Žijeme s vírou
- 02:05 Z jara
- 02:35 Na moll...
- 03:25 Historie.cs
- 10:30 Bohoslužba z Velehradu
- 12:15 Kardinál Špidlík – Z celého srdce
- 12:45 Bazilika
- 13:45 Slet 2024 (Všesokolský slet 2024)
- 17:05 Tajemství skrytá v písku (4)
- 17:50 Bedekr (Stuttgart)
- 20:00 Paša
- 21:30 Bullittův případ
- 23:20 Moře lásky
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Studio ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Historie.cs (Jak bojovali boží bojovníci)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (B. Smetana národní, nebo i světový)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Cesty do minulosti)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Cyranův ostrov (4)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (5)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:20 Cyranův ostrov (5)
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 04:25 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Telecí líčka na víně s kaší)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Vraždy v Pregau (4)
- 22:05 El Chapo II (12)
- 23:20 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (52)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (53)
- 00:45 Rychlé kolo: Mazda MX5 Yusho (54)
- 01:15 Drag Race: BMW M Festival (55)
- 01:45 Racing Files: 24 hodin v Le Mans (56)
- 02:15 Blochovy rozbory (57)
- 03:05 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (58)
- 03:15 Milujeme auta (59)
- 03:45 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (60)
- 04:35 Automobilové závody: Jen dětská hra? (61)
- 05:05 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (62)
- 05:15 Moove - mobilita zítřka (1)
- 05:45 Blochovy rozbory (2)
- 06:10 Blochovy rozbory (3)
- 06:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (4)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (5)
- 07:10 Přednost v jízdě: DS 7 (6)
- 07:25 Zprávy (7)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (8)
- 07:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (9)
- 07:45 Garáž 21 (10)
- 18:00 Zprávy (35)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (36)
- 18:15 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (37)
- 18:20 Garáž 21 (38)
- 18:45 Poklady v garáži (39)
- 19:15 Poklady v garáži (40)
- 19:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (41)
- 00:00 7 Days (Namibia)
- 00:53 Planet Terra (Bonaire)
- 01:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 01:30 Vista Point (Yunnan)
- 02:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 02:29 Vista Point (Mumbai)
- 02:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 03:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 03:27 Global Treasures (Malacca)
- 03:38 Planet Terra (Gyoer)
- 03:43 Global Treasures (Pompeii)
- 03:54 Planet Terra (Hue)
- 04:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 04:48 Global Treasures (El Escorial)
- 05:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 05:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 05:38 Planet Terra (Paro)
- 05:43 Global Treasures (Trogir)
- 05:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 06:00 7 Days (Brasil)
- 06:55 Planet Terra (Telc)
- 07:00 Vista Point (Riga)
- 07:27 On Tour (Lan Na)
- 07:54 Planet Terra (Oeland)
- 08:00 Global Treasures (Samarqand)
- 08:12 Vista Point (Oslo)
- 08:38 Global Treasures (Bali)
- 08:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 09:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 09:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 12:00 On Tour (Arctica)
- 12:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 12:54 Planet Terra (Opatija)
- 13:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 13:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 13:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 13:43 Global Treasures (Kykkos)
- 13:54 Planet Terra (Portofino)
- 14:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 14:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 14:38 Planet Terra (Sagaing)
- 14:43 Global Treasures (Izola)
- 14:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 15:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 15:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 20:00 On Tour (The Kings Way)
- 20:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 20:38 Planet Terra (Jokhang)
- 20:43 Global Treasures (Bern)
- 20:54 Planet Terra (Great Wall)
- 21:00 Vista Point (Apulia)
- 21:27 Global Treasures (Yazd)
- 21:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 21:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 21:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 22:00 Global Treasures (Olomouc)
- 22:12 Vista Point (Seoul)
- 22:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 22:50 Global Treasures (Turku)
- 23:00 On Tour (Mukuba Express)
- 23:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 23:55 Planet Terra (Red Sea)
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 POZDRAV Z CIZINY
- 08:30 PÍSNIČKY STARÉ PRAHY
- 09:05 KDO TO NEVÍ, NEČTE ŠLÁGR REVUE
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:20 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 14:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:00 SETKÁNÍ U OSIČKŮ
- 17:15 CHVILKA S...
- 17:35 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 18:55 BŘEVNOVSKÁ ZASTAVENÍ
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 VEČER PLNÝ CIMBÁLOVEK
- 23:40 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM COUNTRY KLUB
- 22:10 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 09:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:35 ŠLÁGR MARKET
- 10:40 ŠLÁGR SILVESTRY
- 11:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:20 CHVILKA S...
- 12:50 COUNTRY OKÉNKO
- 13:10 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 14:10 ŠLÁGR MARKET
- 15:15 DECHOVKA KAŽDÝ DEN
- 16:15 CHVILKA S...
- 16:55 EVERGREENY STÁLE ZELENÉ
- 17:25 COUNTRY
- 18:00 LIDOVKY
- 18:30 ŠLÁGR MARKET
- 19:30 CHVILKA S...
- 20:00 POZDRAV Z CIZINY
- 20:25 POP ZÁBAVA
- 21:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Chik-Chirikino
- 01:25 Smeshariki. Pinkod
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Gruzovichok Ljova
- 04:00 Tri kota
- 05:00 Malyshariki
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:30 Doktor Panda
- 07:30 Mi-Mi-Mishki
- 08:30 Angel Behbi
- 10:00 Smeshariki. Pinkod
- 11:00 Gruzovichok Ljova
- 12:00 Tri kota
- 13:00 Malyshariki
- 14:00 Mi-Mi-Mishki
- 15:00 Cherepashki
- 16:30 Istorija izobretenijj
- 16:55 Doktor Panda
- 18:00 Smeshariki. Pinkod
- 19:00 Gruzovichok Ljova
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Tri kota
- 21:15 Malyshariki
- 22:15 Doktor Panda
- 23:15 Mi-Mi-Mishki
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 DLXM Session: JC Stewart
- 00:12 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Make My Day
- 13:00 Hot.now
- 15:00 Hits Only
- 19:00 Deluxe 2000
- 22:00 Hits Only
- 23:00 Dance Deluxe