Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Na ceste v rodine
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 02:45 Eucharistické zázraky
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Gréckokatolícky ruženec
- 07:30 Ukrajina - svedectvo viery
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 TV LUX deťom
- 08:50 Brat František
- 09:15 Rozprávočka
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Eucharistické zázraky
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Krížové výpravy
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 BIBLIA: Dávid
- 17:00 Svätá omša
- 19:00 Svätá omša
- 20:45 Effeta
- 21:15 Vy ste svetlo sveta
- 22:50 Nová kvalita života
- 23:00 Správy zo Svätej zeme
- 23:25 vKontexte
- 06:05 Na pořadu rodina (11)
- 07:05 Kmochův Kolín 2019
- 08:00 Zapomenuté Čako
- 08:20 Sedmihlásky
- 08:25 Cirkus Noeland (7)
- 08:50 Bratr oheň: Bratři v Maroku
- 09:15 Strýček Emu
- 09:40 Bůh je s námi
- 11:10 Podoby Juraje Thurzy
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Angelus Domini
- 12:25 Můj chrám
- 12:45 Když bolí tělo
- 14:00 Noční univerzita
- 15:05 Paměť národa - Tváře vzdoru 1989
- 15:25 Danica a její příběhy
- 16:00 Píseň jako most
- 17:45 V pohorách po horách
- 18:05 První křesťané
- 18:35 Magazín Mary’s Meals
- 18:55 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Vranovská přehrada
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 The Chosen II (6)
- 20:55 Dobrodružství před kamerou
- 22:30 Dítě 31
- 23:05 Letem jazzem (2)
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (7)
- 00:10 Kikoriki (25)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (14)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (47)
- 01:10 Esá z pralesa (17)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 01:35 Volám sa Caillou V (5)
- 02:00 Dumper a Skoop (10)
- 02:15 Panda a Krash (12)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (1)
- 02:55 Myšiak Anatole (17)
- 03:20 Monchhichi II (33)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 04:20 Malý medvedík (37)
- 04:45 Ruby z dúhy II (26)
- 05:10 Bob staviteľ II (6)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada (18)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (23)
- 05:55 Máša a medveď (85)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (16)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Zábavné zvieratká (7)
- 06:45 Bob staviteľ II (7)
- 06:55 Ovečka Shaun (31)
- 07:00 Maličké príšerky (13)
- 07:05 Požiarnik Sam: Norman Price a záhada na oblohe (1)
- 08:10 Panda a Krash (12)
- 08:25 Flopy (102)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (20)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (24)
- 09:15 Slnečný Rej (17)
- 09:25 Esá z pralesa (17)
- 09:35 Veselé zajačiky V (8)
- 09:40 Ruby z dúhy II (26)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 10:20 Bob staviteľ II (8)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (14)
- 10:55 Zvedavkovci (17)
- 11:10 Monchhichi II (33)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (2)
- 11:25 Malý medvedík (37)
- 11:50 Dumper a Skoop (10)
- 12:00 Eggy Pops (10)
- 12:05 Maličké príšerky (15)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (15)
- 12:15 Ovečka Shaun (32)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (17)
- 12:30 Polly Pocket (11)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy (1)
- 13:15 Myšiak Anatole (17)
- 13:40 Malý silák Bheem (26)
- 13:45 Veselé zajačiky V (9)
- 13:50 Panda a Krash (13)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (48)
- 14:40 Maličké príšerky (16)
- 14:45 Máša a medveď (86)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (35)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 15:20 Esá z pralesa (18)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (2)
- 16:30 Príbehy z nočnej záhrady (5)
- 17:00 Bob staviteľ II (9)
- 17:15 Ovečka Shaun (33)
- 17:25 Požiarnik Sam VI (21)
- 17:35 Ruby z dúhy (2)
- 18:00 Volám sa Caillou V (5)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (34)
- 18:50 Flopy (104)
- 19:10 Maličké príšerky (17)
- 19:15 Zvedavkovci (18)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (87)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 20:05 Esá z pralesa (19)
- 20:15 Bob staviteľ II (10)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (22)
- 20:40 Slnečný Rej (18)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (36)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (34)
- 22:15 Myšiak Anatole (18)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (9)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (11)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (1)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (18)
- 23:45 Veselé zajačiky V (10)
- 23:50 Duda a Dada (19)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 The Loop 110
- 23:00 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Tennessee Lottery 250
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 05:40 Góly - body - sekundy
- 05:55 Počasie
- 06:00 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:10 Jurošík
- 06:15 Príbeh rieky Poprad (10)
- 06:35 Zázračný ateliér
- 07:00 Tip a Tap
- 07:10 Medvedík Pompon (Malé zvieratká a veľká hlúposť)
- 07:15 Poštár Pat
- 07:30 Splat a Harry
- 07:45 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Prečesávanie pláže)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:10 Údolie Muminovcov III
- 08:30 Šéfkuchár Shane (Lekárka Izzy)
- 08:40 Superveda
- 08:50 Duel Junior
- 09:20 Knižkotipy
- 09:40 NAJpátrači
- 09:55 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:10 Hoodie II
- 10:20 Hoodie II
- 10:35 Safari (Telegram)
- 11:05 Safari (S.O.S.)
- 11:45 Nebíčko v papuľke
- 12:20 Gastromap
- 12:50 Neposlušní (Majlo)
- 13:30 Milujem Slovensko
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Čierna Hora)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 09:20 Cesta hrdinov SNP (1)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:40 Extrémne vo svete (Mongolsko, Na rieke Šiškid)
- 11:05 Jeden deň (Voda)
- 11:35 VAT
- 12:20 Farmárska revue
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 13:50 SK dejiny (Vysoké Tatry a ich premeny v minulosti)
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 El presidente (1)
- 22:50 Ranger (Otcovská láska)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Reportéri - zostrih 2024
- 01:15 Reportéri - zostrih 2024
- 01:30 Občan za dverami
- 01:55 Správy :24
- 02:20 Počasie
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:45 Cez lupu - Fentanyl - najsilnejšia droga na svete
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Občan za dverami
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Interview :24
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Jakub Grigar (vodný slalom)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Ján Volko (atletika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri - zostrih
- 20:40 Reportéri - zostrih
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Téma :24
- 00:00 Magické Sydney - Osobnosti
- 00:55 Správy RTVS „N“
- 01:45 Góly–body–sekundy
- 01:55 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (26)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:05 Kométy a legendy
- 07:30 Cyklistika - Tour de France 2024 (7)
- 11:05 Paralympijský magazín
- 11:30 Sila pohybu
- 12:00 Magické Sydney - Ocenenia
- 13:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 13:50 Cyklopotulky
- 17:50 Storočie športu
- 22:45 Futbalový magazín 2024
- 23:30 Góly–body–sekundy
- 23:50 Futbal - Copa América 2024 (27)
- 00:00 Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Správy/Štúdio TA3
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Správy/Štúdio TA3
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1965
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Štúdio TA3
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Ide o nás
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 01:10 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 1. část)
- 02:00 Kolem Pražského hradu
- 02:15 Než zhasne světlo
- 02:45 Po stopách člověka
- 03:05 Ta naša kapela
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Auto moto svět
- 04:50 Auto moto test
- 05:05 Kam k nám (1)
- 06:00 Divoká Austrálie (Klokaní království)
- 06:50 Dokonalí mořští predátoři (4)
- 07:40 Rekordní tunely
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:45 Hrabě Monte Christo (1)
- 20:00 Amadeus
- 23:00 Strážce zákona
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Interview ČT24
- 07:32 Pozor! Státní hranice
- 08:00 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Kdo brzdí výstavbu dálnic?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Z metropole Speciál
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Jak bojovali boží bojovníci)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Sabina Laurinová
- 08:35 Klenot.TV
- 16:25 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:30 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:15 Soudce Alexandr
- 14:20 Soudkyně Barbara
- 15:30 Soudce Alexandr
- 16:35 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (16)
- 22:15 El Chapo II (12)
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:25 Nebezpečné vztahy live
- 02:15 Ostříháno
- 03:20 Na plac!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 00:05 Automobilové závody: Jen dětská hra? (50)
- 00:35 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (51)
- 00:45 Rychlé kolo: Audi S3 (52)
- 01:15 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (53)
- 01:40 Zprávy (54)
- 01:45 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (55)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (56)
- 02:45 Blochovy rozbory (57)
- 03:10 Blochovy rozbory (58)
- 03:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (59)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (60)
- 04:10 Přednost v jízdě: DS 7 (61)
- 04:25 Zprávy (62)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (63)
- 04:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (64)
- 04:45 Garáž 21 (65)
- 05:15 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (1)
- 05:45 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (2)
- 06:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)
- 12:10 Blochovy rozbory (16)
- 12:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (17)
- 12:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (18)
- 13:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (19)
- 13:15 Přednost v jízdě: DS 7 (20)
- 13:30 Zprávy (21)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (22)
- 13:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (23)
- 13:50 Garáž 21 (24)