Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Polnočná svätá omša s novokňazským požehnaním
- 01:30 Jeden na jedného
- 01:45 Medzi riadkami
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Krížové výpravy
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Putovanie Rímom (1)
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 35 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
- 09:00 Levočská púť: Radostný ruženec
- 09:45 Svätá omša zbllízka
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Hudobné pódium
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 GU100
- 15:45 Brat František
- 18:20 Jeden na jedného
- 18:35 Láska a rodičovstvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Zbrane a ružence
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 06:05 Večer chval
- 07:10 Zachraňme kostely
- 07:30 Jak potkávat svět
- 09:05 Stopy Boží na Youtube
- 10:00 Carlo Acutis - Ajťák Boží
- 10:55 Přesah
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 Terra Santa News
- 12:40 Muzikanti, hrajte
- 16:05 Poutníci času
- 16:20 Příběhy psané životem
- 16:50 V pohorách po horách
- 17:00 The Chosen II (6)
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Bratr oheň: Malomocní, lapkové a učenci
- 18:30 Cirkus Noeland (8)
- 18:55 Můj chrám
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Až navěky
- 21:45 Zpívá celá dědina
- 23:05 Trendy ochrany přírody
- 23:35 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 23:55 Když bolí duše
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (8)
- 00:10 Kikoriki (26)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (15)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (49)
- 01:10 Esá z pralesa (20)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop (12)
- 02:15 Panda a Krash (14)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (2)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi II (35)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (38)
- 04:45 Ruby z dúhy (3)
- 05:10 Bob staviteľ II (11)
- 05:25 Ocko hrdina (26)
- 05:30 Duda a Dada (20)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (25)
- 05:55 Máša a medveď (88)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (19)
- 06:30 Ocko hrdina (1)
- 06:35 Zábavné zvieratká (8)
- 06:45 Bob staviteľ II (12)
- 06:55 Ovečka Shaun (35)
- 07:00 Maličké príšerky (18)
- 07:05 Lovci duchov (1)
- 08:00 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 08:25 Flopy (105)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (23)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (26)
- 09:15 Slnečný Rej (19)
- 09:25 Esá z pralesa (20)
- 09:35 Veselé zajačiky V (11)
- 09:40 Ruby z dúhy (3)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (3)
- 10:20 Bob staviteľ II (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky (19)
- 10:55 Zvedavkovci (20)
- 11:10 Monchhichi II (35)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (3)
- 11:25 Malý medvedík (38)
- 11:50 Dumper a Skoop (12)
- 12:00 Eggy Pops (11)
- 12:05 Maličké príšerky (20)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (16)
- 12:15 Ovečka Shaun (36)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (19)
- 12:30 Polly Pocket (12)
- 12:35 Flopy (106)
- 12:50 Ruby z dúhy (4)
- 13:15 Myšiak Anatole (19)
- 13:40 Malý silák Bheem (27)
- 13:45 Veselé zajačiky V (12)
- 13:50 Panda a Krash (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (50)
- 14:40 Maličké príšerky II (2)
- 14:45 Máša a medveď (89)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (37)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 15:20 Esá z pralesa (21)
- 15:35 Smejko a Tanculienka: Poď von (1)
- 16:40 Príbehy z nočnej záhrady (6)
- 17:05 Bob staviteľ II (14)
- 17:15 Ovečka Shaun (37)
- 17:25 Požiarnik Sam VI (24)
- 17:35 Ruby z dúhy (5)
- 18:00 Volám sa Caillou V (6)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (38)
- 18:50 Flopy (107)
- 19:10 Maličké príšerky II (3)
- 19:15 Zvedavkovci (21)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (90)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 20:05 Esá z pralesa (22)
- 20:15 Bob staviteľ II (15)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (25)
- 20:40 Slnečný Rej (20)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (38)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (1)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (36)
- 22:15 Myšiak Anatole (20)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (10)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (2)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (20)
- 23:45 Veselé zajačiky V (13)
- 23:50 Duda a Dada (21)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 The Loop 110
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:20 Komisár Montalbano (Hlas huslí)
- 02:10 Správy RTVS "N"
- 03:00 Neskoro večer
- 04:00 Hit roka
- 05:15 Správy RTVS "N"
- 06:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:35 Tip a Tap
- 06:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Bluey
- 07:25 Zberateľ zvukov (Jarné upratovanie)
- 07:30 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:40 Údolie Muminovcov III
- 08:05 Šéfkuchár Shane (Festival jedla)
- 08:15 Zázračný ateliér
- 08:45 Príbeh rieky Poprad (11)
- 09:05 Nech žije deduško (Nehody)
- 09:40 Leto s Katkou (Kamaráti)
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z jazier - Kapor)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino II (1)
- 22:55 Opri sa o mňa (Katarína Koščová)
- 23:30 Toskánska vášeň III (1)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:45 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 06:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 07:05 Televíkend
- 07:35 Cesta hrdinov SNP (1)
- 07:50 Živá panoráma
- 08:20 Kapura
- 09:10 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:45 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 10:00 Pod rímskym slnkom
- 10:55 Motýle Slovenska - Stepi a lúky
- 11:25 Motýle Slovenska – Hory a lesy
- 11:55 Nebojsa
- 13:00 Piesočná potvorka (Krásni ako rozprávka)
- 13:30 Orientácie
- 13:55 Tvár v rose
- 15:05 Ženské oddelenie
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Štikútka)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:30 Experiment: Zdravie v tabletke
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Zuzana Rehák-Štefečeková (športová streľba)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Nora Jenčušová (cyklistika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri - zostrih
- 17:45 Reportéri - zostrih
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 02:00 Športové stavby Slovenska
- 02:25 Športové návraty
- 02:35 Góly–body–sekundy
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (28)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Magické Sydney - Ocenenia
- 07:45 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 10:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 10:50 Storočie športu
- 11:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 11:50 Cyklopotulky
- 22:55 Góly–body–sekundy
- 23:05 Paralympijský magazín
- 23:35 Futbal - Copa América 2024 (28)
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Správy/Štúdio TA3
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekomnomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 01:05 Království pirátů (1)
- 01:55 Hitparáda hřibů
- 02:20 Suchá Loz
- 02:45 Koňaré z Poštorné
- 03:10 Historie.cs
- 04:05 Slovanské pohanství
- 04:30 Zpráva o přípravě na konec světa v Česku, L. P. 2012
- 05:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 06:00 Ponořiči
- 06:20 Zázraky lidského génia (Tajemství pyramid)
- 07:10 Vltava, naše řeka (1)
- 07:20 Peklo na zemi (1)
- 10:35 Jean Gabin osobně
- 12:25 Velká Británie z výšky II (Umění a kultura)
- 13:15 Křížové cesty (Odsouzen)
- 13:40 Václav Cílek
- 14:00 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 14:25 Smolař
- 20:00 Rio Bravo
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:30 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Zvony, zvonaři, zvoníci)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:51 Francouzi volí nový parlament - velké finále
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Yvetta Kornová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Kašpárku, vař! (Banánový koláč)
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Tajemství Stelly Zázvorkové
- 14:25 Tajemství Vladimíra Menšíka
- 15:20 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Láska na Novém Zélandu
- 22:10 Nalezená pravda
- 04:20 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:10 Soudce Alexandr
- 14:15 Soudkyně Barbara
- 15:25 Soudce Alexandr
- 16:35 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (1)
- 22:05 El Chapo III (1)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 00:00 Sedm nejrychlejších (49)
- 00:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (50)
- 00:15 Garáž 21 (51)
- 00:40 Zprávy (52)
- 00:45 Poklady v garáži (53)
- 01:15 Poklady v garáži (54)
- 01:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (55)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (56)
- 02:15 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (57)
- 02:45 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (58)
- 03:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (59)
- 03:45 Blochovy rozbory (60)
- 04:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (61)
- 04:45 Milujeme auta (62)
- 05:15 Rychlé kolo: Peugeot RCZ-R (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Brabus SL 850 (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Moove - mobilita zítřka (5)
- 07:15 Blochovy rozbory (6)
- 07:40 Blochovy rozbory (7)
- 08:05 Přednost v jízdě: Smart #3 (8)
- 08:20 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (9)
- 08:40 Test automobilu: Aiways U6 Prime (10)
- 08:45 Přednost v jízdě: DS 7 (11)
- 09:00 Sedm nejrychlejších (12)
- 09:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (13)
- 09:15 Garáž 21 (14)
- 09:45 Poklady v garáži (15)
- 18:10 Blochovy rozbory (34)
- 18:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (35)
- 18:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (36)
- 19:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (37)
- 19:15 Přednost v jízdě: DS 7 (38)
- 19:30 Zprávy (39)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (40)
- 19:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (41)
- 19:50 Garáž 21 (42)