Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia - magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Hudobné pódium
- 04:05 Láska a rodičovstvo
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Eden
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Malá cesta
- 10:15 Pod javiskom
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zbllízka
- 13:10 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Láska a rodičovstvo
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:25 Medzi riadkami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Krížové výpravy
- 21:50 Ukrajina - svedectvo viery
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Zbrane a ružence
- 06:05 Na pořadu rodina (12)
- 07:05 Vychovávejme se srdcem dona Bosca
- 07:35 Zpívá celá dědina
- 10:25 Na pomezí ticha a tmy
- 11:10 Absolventi: Anton Jablonický
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:30 Soláň ve vyprávění Jaroslava Halašty
- 12:46 Nic než národopis
- 13:26 Zachraňme kostely
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Svědek naděje (1)
- 15:10 Petrkov 13
- 16:00 Dokořán
- 16:50 Charita pro Ukrajinu v čase války
- 17:10 Benno - člověk mezi lidmi
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:10 Cirkus Noeland (8)
- 18:35 Bratr oheň: Malomocní, lapkové a učenci
- 19:00 Vezmi a čti
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Středověký jarmark v Ostravě
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Klapka
- 21:10 Moudrost mnichů
- 21:25 Za obzorem
- 22:00 Má vlast: Čechy pod Kosířem
- 23:05 Obnova objektu Libušín po požáru
- 23:35 Terra Santa News
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (10)
- 00:10 Kikoriki (28)
- 00:20 Flopy (104)
- 00:35 Šmolkovia (17)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (1)
- 01:10 Esá z pralesa (26)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (23)
- 01:35 Volám sa Caillou V (9)
- 02:00 Dumper a Skoop II (2)
- 02:15 Panda a Krash (16)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (4)
- 02:55 Myšiak Anatole (23)
- 03:20 Monchhichi II (40)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 04:20 Malý medvedík (1)
- 04:45 Ruby z dúhy (9)
- 05:10 Bob staviteľ II (20)
- 05:25 Ocko hrdina (4)
- 05:30 Duda a Dada (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (30)
- 05:55 Máša a medveď (95)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (25)
- 06:30 Ocko hrdina (5)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (18)
- 06:40 Veselé zajačiky V (19)
- 06:45 Ovečka Shaun II (3)
- 06:55 Eggy Pops II (1)
- 07:00 Maličké príšerky II (7)
- 07:05 Flopy (114)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (26)
- 07:25 Koyaa (11)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (8)
- 07:55 Drobčekovia II (2)
- 08:10 Máša a medveď (96)
- 08:20 Veselé zajačiky V (20)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (9)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (3)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (31)
- 09:15 Slnečný Rej (23)
- 09:25 Esá z pralesa (26)
- 09:35 Veselé zajačiky V (21)
- 09:40 Ruby z dúhy (9)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 10:20 Bob staviteľ II (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (24)
- 10:55 Zvedavkovci (26)
- 11:10 Monchhichi II (40)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (5)
- 11:25 Malý medvedík (1)
- 11:50 Panda a Kiwi (50)
- 11:55 Ovečka Shaun II (4)
- 12:00 Volám sa Caillou V (9)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (23)
- 12:30 Polly Pocket (14)
- 12:35 Flopy (112)
- 12:50 Ruby z dúhy (10)
- 13:15 Myšiak Anatole (23)
- 13:40 Malý silák Bheem (30)
- 13:45 Veselé zajačiky V (22)
- 13:50 Panda a Krash (16)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (2)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (2)
- 14:40 Maličké príšerky II (8)
- 14:45 Máša a medveď (97)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (41)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (8)
- 15:20 Esá z pralesa (27)
- 15:35 Ohrozené druhy (26)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (15)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 16:25 Bob staviteľ II (22)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (4)
- 16:45 Monchhichi II (41)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (32)
- 17:05 Ovečka Shaun II (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (10)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (13)
- 17:35 Ruby z dúhy (11)
- 18:00 Volám sa Caillou V (10)
- 18:25 Drobčekovia II (3)
- 18:40 Ovečka Shaun II (6)
- 18:50 Flopy (114)
- 19:10 Maličké príšerky II (9)
- 19:15 Zvedavkovci (27)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (98)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 20:05 Esá z pralesa (28)
- 20:15 Bob staviteľ II (23)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (5)
- 20:40 Slnečný Rej (24)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (42)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (23)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (42)
- 22:15 Myšiak Anatole (24)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (14)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (16)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (4)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (24)
- 23:45 Veselé zajačiky V (23)
- 23:50 Malý silák Bheem (31)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Drahomír Piok
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:05 Góly - body - sekundy
- 00:20 Počasie
- 00:30 Agatha Christie: Poirot (Smrť v oblakoch)
- 02:15 Don Matteo (Kamerová mama)
- 03:25 Správy RTVS "N"
- 04:20 Góly - body - sekundy
- 04:35 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri (5)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová II (Lepší dvaja ako jeden)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (6)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Sľub)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - Berberi)
- 16:50 Destinácie (Haiti - rebel)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Stratené mesto)
- 17:55 Krátke správy RTVS
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Honba za pokladom)
- 22:10 Prípady 1. oddelenia (2)
- 23:15 Správy RTVS "N"
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Sťahovavý medvedík)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Od prameňa - ukrajinský
- 09:25 Parazit
- 10:45 Dnes večer hrám ja (Polinka)
- 11:00 Spadla z oblakov (Otec to zariadi)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Zo Zlínskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Levanduľa)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:50 Čriepky (Krosná)
- 13:00 Generácia
- 13:35 Vraj celý život niekam bežím
- 16:05 Ako to funguje (15)
- 16:30 Fetiše socializmu (Skrytý pôvab budovateľov)
- 17:05 Anjeli strážni Lisy Stansfield
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Super Pompon)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:05 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:50 Kukačky (4)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:25 Experiment: MISIA JUICE K JUPITERU
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:35 Motorizmus - European Le Mans Series 2024
- 01:35 Futbal - Konferenčná liga UEFA - finále zostrih
- 01:50 Návraty 2024
- 01:55 Správy RTVS „N“
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Atletika - Diamantová liga 2024
- 10:50 Kométy a legendy
- 11:20 Cyklopotulky
- 11:30 Futbal - Copa América 2024 (27)
- 13:30 Sila pohybu
- 17:50 ŠportMotor
- 21:35 Zlato - striebro - bronz
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 04:15 Komunita na mlýně
- 04:40 Obnova divočiny - zpět k přírodě
- 05:10 Rak
- 05:20 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rekordní tunely
- 06:50 Zázraky lidského génia (Tajemství pyramid)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (1)
- 08:40 Jean Gabin osobně
- 10:30 Bedekr (Hamburk)
- 10:55 Tajemství skrytá v písku (5)
- 11:40 Bitvy o Evropu (Den D)
- 16:15 Kronika starověkého Egypta (Bohové a králové)
- 17:10 Matsés
- 17:55 Nádherná Amerika II (Georgie)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (2)
- 21:35 Grand restaurant pana Septima
- 23:00 Kruk (5)
- 23:55 Paparazzi, lovci senzací
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (7)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (2)
- 22:05 El Chapo III (2)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:10 Jak to dopadlo!?
- 01:20 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Řecká musaka s lilkem a kozím sýrem)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:10 Blochovy rozbory (48)
- 00:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (49)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (50)
- 01:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (51)
- 01:15 Přednost v jízdě: DS 7 (52)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (53)
- 01:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (54)
- 01:45 Garáž 21 (55)
- 02:10 Zprávy (56)
- 02:15 Poklady v garáži (57)
- 02:45 Poklady v garáži (58)
- 03:15 Zpětný chod: Ford 17 M RS (59)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (60)
- 03:45 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (61)
- 04:15 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (62)
- 04:45 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (63)
- 05:15 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (1)
- 06:05 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (3)
- 06:45 Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (4)
- 07:15 FIA European Truck Racing Championship: Zolder (5)
- 07:45 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (6)
- 10:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (13)
- 10:15 Přednost v jízdě: DS 7 (14)
- 10:30 Zprávy (15)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (16)
- 10:45 Garáž 21 (17)
- 11:15 Poklady v garáži (18)
- 11:45 Poklady v garáži (19)
- 18:10 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (33)
- 18:35 Moove - mobilita zítřka (34)
- 19:05 Blochovy rozbory (35)
- 19:30 Blochovy rozbory (36)
- 19:55 Přednost v jízdě: Smart #3 (37)