Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Ghana. Nádej za mrežami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Týždeň s... Farnosťou Drienov
- 08:45 LUXáreň
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Týždeň s... Farnosťou Drienov
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Na ceste v rodine
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Tajomstvá Vatikánu
- 18:25 Albánsko - Miesto, kde mám šancu rásť
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Fara v meste
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Večer z nádvoria
- 23:00 Týždeň s... Farnosťou Drienov
- 23:10 Dá sa to aj inak
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Klapka
- 07:10 Tiché hrozby - Blízký vesmír
- 07:40 Poutníci času
- 08:00 Šéguové - děti z ulic Lubumbashi
- 08:35 Škola tmou
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Stopy apoštola Pavla v srdci Evropy
- 09:50 Outdoor Films s Vítem Kanyzou (78)
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Přesah
- 13:35 Střípky z ostravské archeologie
- 14:00 Grotesky Bustera Keatona
- 14:20 Setkání
- 14:30 Noční univerzita
- 15:50 V pohorách po horách
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Putování do Lurd s Luckou a Bárou
- 18:10 V pohorách po horách
- 18:20 Malina Brothers & Kateřina Garcia na Folkových prázdninách
- 18:45 Mosambik – Jsem vnitřní uprchlík
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Když bolí tělo
- 21:10 Moudrost mnichů
- 21:25 Zebra bez hřívy
- 21:55 Kulatý stůl
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (28)
- 00:10 Kikoriki (20)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (10)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (37)
- 01:10 Esá z pralesa (2)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (15)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (11)
- 02:15 Panda a Krash (7)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (22)
- 02:55 Myšiak Anatole (7)
- 03:20 Monchhichi II (18)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (32)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ (7)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada (13)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (26)
- 05:55 Máša a medveď (65)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (1)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (7)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (5)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (6)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (65)
- 08:20 Sunny Bunnies II (16)
- 08:30 Fíha Tralala (1)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (8)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (5)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (26)
- 09:15 Slnečný Rej (7)
- 09:25 Esá z pralesa (2)
- 09:35 Sunny Bunnies II (17)
- 09:40 Ruby z dúhy II (11)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 10:20 Bob staviteľ (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (51)
- 10:55 Zvedavkovci (2)
- 11:10 Monchhichi II (18)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (14)
- 11:25 Malý medvedík (32)
- 11:50 Panda a Kiwi (11)
- 11:55 Tina a Tony (15)
- 12:00 Volám sa Caillou V (21)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (7)
- 12:30 Polly Pocket (11)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:15 Myšiak Anatole (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (51)
- 13:45 Sunny Bunnies II (18)
- 13:50 Panda a Krash (7)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (37)
- 14:40 Medvedíkovo (19)
- 14:45 Máša a medveď (66)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (25)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 15:20 Esá z pralesa (3)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (15)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (27)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 16:25 Panda a Kiwi (12)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (6)
- 16:45 Monchhichi II (19)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (27)
- 17:05 Mucha Why (9)
- 17:15 Zábavné zvieratká (3)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (51)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (6)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (7)
- 19:15 Zvedavkovci (3)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (67)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 20:05 Esá z pralesa (4)
- 20:15 Bob staviteľ (8)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (7)
- 20:40 Slnečný Rej (8)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (26)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (16)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi II (20)
- 22:15 Myšiak Anatole (8)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (52)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (14)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (22)
- 23:35 Mášine rozprávky (22)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (8)
- 23:45 Sunny Bunnies II (19)
- 23:50 Duda a Dada (13)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Martin z Martina
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Amazonka Truck
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 22:30 Naša Garáž
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Crown Royal Purple Bag Project 200
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Amazonka Truck
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 NEC - Feyenoord
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC
- 00:15 Správy RTVS
- 01:10 Góly - body - sekundy
- 01:30 Počasie
- 01:40 Skrytý prameň
- 03:10 Pohľady zhora II (Španielsko zhora 2. časť)
- 04:05 Správy RTVS
- 05:00 Počasie
- 05:10 Slovensko v obrazoch
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Hlboké rany 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Druhá manželka)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: olivový olej)
- 16:50 Destinácie (Belize - Raj pre Garifunas)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Zajatie)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Sme stvorení jeden pre druhého
- 22:00 Reportéri
- 22:35 Inšpektor Max (Rodokmeň)
- 23:35 Agatha Christie: Poirot (Dvojitý dôkaz)
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínska diskusia
- 09:00 Generácia
- 09:30 Televízny posol
- 09:55 Cesta
- 10:20 Tri svadby
- 11:30 Obedníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 11:35 Odo
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Pažítková smajlinátierka)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Rosalia Radwanderweg)
- 12:30 SK Dejiny (Pod Javorinou a pod Bradlom v minulosti)
- 13:25 Peniaze
- 16:00 Svetové vinárske civilizácie (Alsasko - pakt s prírodou)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Príbehy malých cestovateľov "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Malý rytier Trenk
- 19:30 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Znovu vidieť Paríž
- 00:20 O 5 minút 12 "N"
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Počasie
- 03:00 Večera s Havranom
- 04:10 Archív :24
- 04:40 Správy :24
- 05:05 Peniaze
- 05:30 KULTÚRA SK
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II (26/40)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:40 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II (26/40)
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:40 Šport minulých liet
- 01:55 Góly–body–sekundy
- 02:05 Správy RTVS „N“
- 02:55 Góly–body–sekundy
- 03:05 Správy RTVS „N“
- 03:55 Góly–body–sekundy
- 04:05 Správy RTVS „N“
- 04:55 Góly–body–sekundy
- 05:05 Správy RTVS „N“
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 06:10 Sila pohybu - 1. časť: jachting
- 06:35 Niké - palubovka 2024
- 08:40 Horská cyklistika
- 10:00 Džudo - World Tour 2024
- 11:50 Cyklopotulky
- 12:05 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 13:10 Horská cyklistika
- 14:25 Citrónshow
- 15:20 Štúdio Šport
- 18:25 Štúdio Šport
- 19:20 Olympijský magazín
- 19:40 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 22:10 Góly–body–sekundy
- 22:25 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 23:15 Atletika - Diamantová liga 2024
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Široká duše
- 03:00 Světáci
- 03:50 Menu pro volejbalistky
- 04:20 Dřevák dřevěný
- 04:40 V kondici
- 05:00 Bydlet jako... ve věžáku (12)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Písky času)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (1)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Bydlet jako... ve věžáku
- 14:40 Robinsonka
- 16:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (6)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (6)
- 23:30 Vigil (5)
- 00:25 Hledání Angely Merkelové
- 01:25 Žiješ jenom 2x (3)
- 01:50 Čaj pro třetího
- 02:20 Monastýry králů a sester
- 02:45 Designtrend
- 03:00 Chvála kutilství
- 03:25 Svatební obrázky ze Strážnice
- 03:50 Padající květináč
- 04:15 Před půlnocí
- 04:45 Na moll
- 05:30 Refreš/h/ (4)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Podivuhodný Vietnam
- 09:25 Rozmnožování v divočině
- 10:15 Věčný Egypt (Dědictví)
- 11:15 Postřehy odjinud (Západ Ameriky očima Jana Šmída)
- 11:20 Babylon
- 11:45 Planeta pokladů (Evropa)
- 12:40 Cesty víry (Brno evangelické)
- 13:10 Okavango - řeka snů (3)
- 20:00 Velká vlaková loupež (2)
- 21:40 Siréna z Mississipi
- 23:40 Stockholm
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:10 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (7)
- 22:10 El Chapo (7)
- 23:05 El Chapo (8)
- 01:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:15 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:00 Přednost v jízdě: Toyota CH-R Hybrid (45)
- 00:15 Milujeme auta (46)
- 00:45 Top 10: Ranking Show (47)
- 01:30 Umění a design: Concorso d’Eleganza Villa d’Este (48)
- 02:00 Opel Astra (49)
- 02:15 Porsche Sixt Carrera Cup: Oschersleben (50)
- 02:45 Rychlé kolo: Nissan 370z Nismo (51)
- 03:15 Rychlé kolo: Morgan 3Wheeler (52)
- 03:40 Supertest elektromobilů: BMW i7 (53)
- 08:10 Blochovy rozbory (7)
- 08:55 Přednost v jízdě: Toyota CH-R Hybrid (8)
- 09:10 Milujeme auta (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Top 10: Ranking Show (11)
- 12:15 Rychlé kolo: Morgan 3Wheeler (16)
- 12:40 Zprávy (17)
- 12:45 Supertest elektromobilů: BMW i7 (18)
- 13:35 Blochovy rozbory (19)