Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Kaplani naděje
- 00:10 V pohorách po horách
- 14:05 Noční univerzita
- 16:00 V souvislostech
- 20:05 Lidé z cest
- 21:10 Artbitr - Kulturní magazín
- 21:25 Svatý Ivo
- 22:25 Kulatý stůl
- 23:55 Cvrlikání (28)
- 00:00 Ostrov Hajaju (21)
- 00:35 Šmolkovia (1)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (30)
- 01:10 Esá z pralesa (33)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (3)
- 01:35 Volám sa Caillou V (8)
- 02:00 Dumper a Skoop II (8)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (15)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi (51)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (7)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 04:20 Malý medvedík (25)
- 04:45 Ruby z dúhy (16)
- 05:10 Bob staviteľ II (1)
- 05:30 Duda a Dada (6)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (14)
- 05:55 Máša a medveď (46)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (30)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (3)
- 06:40 Veselé zajačiky V (16)
- 06:45 Ovečka Shaun (7)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (30)
- 07:25 Koyaa (13)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (12)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:10 Máša a medveď (46)
- 08:20 Veselé zajačiky V (17)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (3)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (12)
- 09:25 Esá z pralesa (33)
- 09:35 Veselé zajačiky V (18)
- 09:40 Ruby z dúhy (16)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky III (7)
- 10:20 Bob staviteľ II (2)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:55 Zvedavkovci II (31)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (7)
- 11:50 Panda a Kiwi (51)
- 11:55 Ovečka Shaun (8)
- 12:30 Polly Pocket (6)
- 12:50 Ruby z dúhy (17)
- 13:40 Malý silák Bheem (20)
- 13:45 Veselé zajačiky V (19)
- 13:50 Panda a Krash (52)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:45 Máša a medveď (47)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (11)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (8)
- 15:20 Esá z pralesa (34)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (3)
- 16:25 Bob staviteľ II (3)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (13)
- 16:45 Monchhichi (52)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (15)
- 17:05 Mucha Why (4)
- 17:15 Zábavné zvieratká (6)
- 17:35 Ruby z dúhy (18)
- 18:00 Volám sa Caillou V (9)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (9)
- 19:15 Zvedavkovci II (32)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (48)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (14)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (12)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (4)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (1)
- 22:15 Myšiak Anatole (20)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (15)
- 23:45 Veselé zajačiky V (20)
- 23:50 Malý silák Bheem (21)
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:30 Výběrová auta
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 01:30 Počasie
- 01:40 Toni - pôrodný asistent (Obetný baránok)
- 03:10 Hotel Portofino (2)
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Tajomné dievčatko 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Tažká voľba)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:50 Destinácie (Kuba a Wifredo Lam)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Priznanie)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Spravodlivosť pre moju dcéru
- 21:55 Reportéri
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 10:25 Strašidelný mlyn
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlitrifle)
- 16:00 Veda pre všetkých (Vírusy, baktérie: Malé, ale silné)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Halali
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Proces
- 01:40 Svet v obrazoch
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 05:15 Peniaze
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 02:00 Góly–body–sekundy
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:05 Góly–body–sekundy
- 05:05 Góly–body–sekundy
- 22:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 15:00 Správy
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:30 Biznis
- 22:30 Šport+
- 00:10 Gejzír
- 00:40 Hobby naší doby
- 01:10 Oltáře útěchy
- 02:00 Manéž Bolka Polívky
- 03:30 Pod pokličkou
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Bydlet jako... na párty
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (1)
- 09:40 168 hodin
- 10:20 Doktor Martin 2 (4)
- 11:10 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (1)
- 13:20 Horákovi (2)
- 14:15 Bydlet jako... na párty
- 15:00 Lůžko
- 15:20 Nemocnice na kraji města (2)
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (9)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Pardubickém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Sisi (1)
- 23:25 Litviněnko (2)
- 00:30 Konec války v barvě (2)
- 01:15 Žiješ jenom 2x (6)
- 01:40 Pařížské břicho vzpomínek
- 02:35 Postřehy odjinud (Paříž očima Jana Šmída)
- 02:40 Na hranici tradic (Svatební koláč paní Lekešové)
- 03:10 Zašlapané projekty (Nežádoucí architekti)
- 03:25 V zajetí železné opony (Trest za Benešovo poselství)
- 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 04:05 Povídání s Ježíšem
- 04:35 Folklorní výlety
- 05:00 Barvy a fantazie
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 05:59 Dobré ráno
- 12:10 Babylon
- 12:40 Televizní klub neslyšících
- 13:05 Cesty víry (Kouzelná moc zvonů)
- 13:35 Planeta Země - živý organismus (2)
- 20:00 Zulu
- 22:20 Amerika
- 23:50 Čaj s Mussolinim
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (10)
- 22:15 El Chapo II (4)
- 23:10 El Chapo II (5)
- 04:05 Ostříháno
- 05:05 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Čokoládový fondán)
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 08:45 Gladiátoři (Napajedlo)
- 09:40 Gladiátoři (Divoké pobřeží)
- 18:35 Evoluce Země (Země)
- 19:30 Evoluce Země (Ostrovy)
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 09:00 COUNTRY
- 14:00 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 COUNTRY
- 16:30 TELESHOPPING
- 21:20 CHVILKA S COUNTRY
- 21:50 ČAS NA DECHOVKU